Yedikuyular slēpošanas centrs Sagatavošanās sezonai

slēpošanas kūrorts gatavojas sezonai
slēpošanas kūrorts gatavojas sezonai

Mērs Güngör paziņoja, ka Yedikuyular slēpošanas centrā turpinās gatavošanās sezonai, un piebilda: yerine Neregulāru ēšanas un dzeršanas struktūru vietā reģionā mēs būvējam jaunas tirdzniecības mājas, kas viesiem sniegs cienīgākus pakalpojumus. Jaunās telpas arī reklamēs un pārdos mūsu pilsētas vietējos produktus. Lai veicas. ”

Kahramanmaraş Metropolitan mērs Harettin Güngör, TRT Çukurova Radio Yedikuyular Ski Center sniedza paziņojumus par tiešraidi. Norādot, ka objektam ir ļoti liela nozīme reģionā, Güngör sacīja: “Mūsu objekts atrodas apmēram 15 kilometru attālumā no pilsētas centra. Mūsu tautieši un viesi, kas ierodas no pilsētas, sasniedz mūsu slēpošanas kūrortu 10 attālumā no centra. Pagājušajā gadā mēs savā uzņēmumā uzņēma tūkstošiem 800 viesu. Mūsu mērķis ir šo skaitli vēl vairāk palielināt. ”

Intensīva interese

Mērs Güngör sacīja: “Yedikuyular Ski Centre ir projektēts 1,5 miljonu kvadrātmetru platībā. Projektā ir iekļauti arī papildu skrejceļi un aprīkojums. Mēs strādājam pie šī. Par mūsu slēpošanas centru lielu interesi izrāda viesi no kaimiņu pilsētām, piemēram, Gaziantepas, Adiyaman, Sanliurfa, Hatay, Adana, Osmaniye un Mersin. Mēs esam sākuši svarīgu gatavošanos jaunajai sezonai, lai apmierinātu šo interesi. ”

Ielūgums uz slēpošanas kūrortu

Metropolitēna pašvaldības mērs Mairs Hairets Gīngrērs paziņoja, ka apgabals, kurā ēšanas un dzeršanas iespējas, kas rada attēla piesārņojumu, būs skaistākas, sacīja: Mēs būvējam jaunas struktūras, kurās viesi reģionā apmierina viņu vajadzības pienācīgā vidē, un mūsu pilsētas vietējie produkti tiks pārdoti. Mūsu komandas strādā ātri. Es ceru, ka mūsu darbs tiks izmantots jaunajā sezonā. Es vēlētos jaunajā sezonā uzaicināt mūsu tautiešus un kaimiņu pilsētas uz mūsu Yedikuyular slēpošanas centru ”.

Par Levent Elmastaş
RayHaber redaktors

Esi pirmais, kas komentē

Yorumlar

Šī vietne izmanto Akismet, lai samazinātu surogātpastu. Uzziniet, kā tiek apstrādāts jūsu komentārs.