Japānas vēstnieks apmeklēja Sivas Tirdzniecības un rūpniecības kameru

Japānas vēstnieks apmeklēja Sivas Tirdzniecības un rūpniecības kameru
Japānas vēstnieks apmeklēja Sivas Tirdzniecības un rūpniecības kameru

Japānas vēstnieks Akio Miyajima apmeklēja Sivas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (STSO). Japānas vēstnieks Akio Miyajima, kuru sveica STSO priekšsēdētājs Mustafa Eken, tika uzņemts M. Rifat Hisarcıklıoğlu protokola telpā.


Ekens teica: “Es sveicu jūs Ekio, Japānas vēstniecībā Akio Mijadžima mūsu 8 tūkstošu tirgotāju, tirgotāju un rūpnieku vārdā, kuri sniedz informāciju par Sivas ekonomisko, komerciālo, tūrisma un pazemes bagātību. Viņš apmeklēja mūsu palātu, lai rūpētos par biznesa pasauli. Es sveicu jūs mūsu pilsētā. ”

Norādot, ka Sivas ir uzlabojies gan rūpniecības, gan tirdzniecības jomā, Ekens sacīja: “Mūsu pilsētā tiks atvērta jauna OIZ. Demirağ OSB ir nozīmīgs investīciju projekts ar dzelzceļa sistēmu un loģistikas ciematu. 6. Tiks parakstīti arī reģionālie stimuli, un tie būs nozīmīgs ieguldītāju pieteikums. Mēs vēlamies atbalstu no investora. Mēs savienosimies ar Ankaru un Stambulu ar ātrgaitas vilcienu. Sivas ir droša pilsēta. Ja Japānā ierodas ieguldījums mūsu valstī, mēs esam tikmēr Tālis kā Sivas. ”

Japānas vēstnieks Akio Mijajima sacīja, ka ir Seljuk valsts galvaspilsēta un priecājas atrasties nozīmīgā pilsētā, kur tika likti Republikas pamati. “Sivas ir svarīga pilsēta. Es labprāt apmeklēju kopā ar šādu cilvēku. Turklāt ļoti svarīgi ir arī Sivasspora panākumi un apsveikumi. "

Atsaucoties uz attīstību Japānas-Turcijas attiecības liecina, ka Japānas vēstnieks Akio Miyajima, "200 Japānas uzņēmumi darbojas Turcijā. Es zinu, ka Sivas izveidos jaunu rūpniecības vietu. Pagāja apmēram 6 stundas ar automašīnu un mana pirmā vizīte Sivas. Līdz ar ātrvilciena ienākšanu Sivas tūrisma jauda palielināsies.

Lai varētu darīt labu darījumu vajadzībām labu partnerību ar Turciju Āzijas tirdzniecībā. Japānas un Turcijas uzņēmumu partnerattiecības norit veiksmīgi. Turcijas uzņēmumiem Japānas partnerība būs laba. Japāna būs labs partneris Turcijas tirdzniecības attīstībā. Sadarbība, kas jāizveido starp abām valstīm, stimulēs komerciālo dzīvi. Mūsu vēstniecībā Ankarā ir ekonomikas nodaļa. Mums ir vienība Stambulā, lai palielinātu Japānas un Turcijas attiecības. Turklāt mēs turpinām sadarbību ar TOBB un DEİK, lai uzlabotu mūsu komerciālās attiecības. ”

Sniedzot svarīgu informāciju par Sivasu, Ekens sacīja: “Šajā sarunā mēs paskaidrojām, ka Sivas ir pievilcīga province. Mēs vēlamies, lai investori nāktu uz Sivas no Japānas, nevis citur. Sivas ir nozīmīga pilsēta ar savām mīnām, dabas skaistumiem un attīstībai piemērotu struktūru, un uzņēmumi, kas investēs, to nenožēlos. ”

Japānas vēstnieks Akio Mijajima sacīja: “Redzēt tic. Protams, es centīšos darīt visu iespējamo. Es arī tiksos ar Japānas biznesa cilvēkiem, lai šeit ierastos un ieguldītu. Protams, es izdarīšu nepieciešamos stimulus, lai redzētu Sivas tūrismu un dabas skaistumu. ”

Vizītes beigās Eken pasniedza Japānas vēstniekam Akio Miyajima Sivas ķemmi un nazi.

Japānas vēstnieks apmeklēja Sivas Tirdzniecības un rūpniecības kameru
Japānas vēstnieks apmeklēja Sivas Tirdzniecības un rūpniecības kameru


Dzelzceļa ziņu meklēšana

Esi pirmais, kas komentē

Yorumlar