Çambaşı Sniega svētki sākas svētdien

Kambasi sniega svētki sākas svētdien
Kambasi sniega svētki sākas svētdien

Svētku Çambaşı sniega festivāla, kas notika Çambaşı plato, vienā no iecienītākajiem Ordu tūrisma centriem, 15. gadadiena tiek rīkota šogad. Festivāls, kas regulāri notiek katru gadu un kļūst par tradicionālu, sāksies svētdien, 26. gada 2020. janvārī, plkst. 10.00:XNUMX.

TAS BŪS PILNS FESTIVĀLS


15. Çambaşı sniega svētkos, kurus organizē Ordu Metropolitan pašvaldība un Kabadüz pašvaldība, notiks krāsaini attēli ar daudziem pasākumiem, kas notiks. Festivālā notiks amatieru sniega sacensības un slēpošanas sacensības. Yahya Altun un Yılmaz Kaptan sniegs koncertu festivālā, kur uzstāsies arī Ordu Metropolitan Municipality pilsētas orķestris. Turklāt stendos, kas tiks atvērti festivāla teritorijā, kur notiks dažādas sacensības, iedzīvotājiem tiks piedāvāti vietējie kārumi.

“VISAS MŪSU MĀSAS AICINĀTAS MŪSU FESTIVĀLĀ”

Izsakot, ka Çambaşı plato ir kļuvis par vienu no Ordu tūrisma zīmoliem, Ordu Metropolitan pašvaldības mērs Dr. Mehmet Hilmi Güler sacīja: “Çambaşı slēpošanas centrs ar 2000. gada augstumu ir kļuvis par vienu no ziemas tūrisma pievilcības centriem. Tā kā Ordu Metropolitan pašvaldība, mēs intensīvi strādājam, lai vairāk piedzīvotu un redzētu mūsu pilsētas skaistules. Tūrisms mūsu pilsētā tagad ir 3 mēneši, nevis 12 mēneši. Šajā kontekstā es aicinu visus mūsu līdzpilsoņus uz Çambaşı sniega svētkiem, kurus organizēsim 15. reizi. ”

BIJA PALĪDZĪGA KOORDINĀCIJAS SANĀKSME

No otras puses, notika sanāksme Ordu Metropolitan pašvaldības ģenerālsekretāra vietnieka Ali Erdal Gülderen un Kabadüz mēra Yener Kaya vadībā par 15. Çambaşı sniega svētkiem. Tikšanās laikā tika pārrunāti jautājumi, kas saistīti ar to pilsoņu pārvadāšanu, kuri piedalīsies festivālā, un šajā jomā veicamie pētījumi.Dzelzceļa ziņu meklēšana

Esi pirmais, kas komentē

Yorumlar