Noteikta Samsun ātrgaitas dzelzceļa stacijas atrašanās vieta

atrodas samsun ātrgaitas dzelzceļa stacija
atrodas samsun ātrgaitas dzelzceļa stacija

AK partijas Samsun provinces priekšsēdētājs Ersans Aksu sniedza informāciju par to, kad tiks atvērta ātrgaitas dzelzceļa līnija Samsuna-Ankara. Aksu sacīja, ka tas notiks 2 stundas ar ātrgaitas vilcienu starp Samsunu un Ankaru.


AK partijas Samsuna provinces prezidents Ersans Aksu sacīja, ka ir pabeigta Samsun-Sivas dzelzceļa līnijas, kas savieno Samsunas ostu ar Centrālās Anatolijas reģionu, 400 km modernizācija, testa braucieni turpinās un šogad tiks atvērti pārvadāšanai.

Atzīmējot, ka visa Samsuna-Sivas dzelzceļa līnija, kuras būvniecība tika sākta 1926. gadā un nodota ekspluatācijā 1932. gadā, pirmo reizi tika modernizēta, prezidents Aksu sacīja: “Vecie dzelzceļi tālu atpalika no mūsdienu tehnoloģijām, kā arī rada nelabvēlīgu skatu pilsētas centros. Sagatavotajā projektā aptuveni 88 kilometru dzelzceļa līnijas ar 400 gadu vēsturi ir sasniegušas mūsdienu tehnoloģijai piemērotu infrastruktūru ar signalizāciju atbilstoši ES standartiem - gan dzelzceļa tehnoloģiju, gan citām modernizācijām. Visi tilti, tuneļi un infrastruktūra šajā līnijas maršrutā ir pilnībā modernizēti. Daļa no 41 stacijas un pieturas, 39 tuneļiem, 8 lavīnu galerijas, 41 tilti, no kuriem 78 ir vēsturiski, ir atjaunoti 1054 caurtekas, 3 caurbrauktuves un 2 viadukti, daži ir pilnībā atjaunoti. Dzelzceļa līnija ir modernizēta, iztērējot 400 miljonus eiro. ”

TRANSPORTĒŠANA TIKS SĀKTA ŠAJĀ GADĀ

Norādot, ka modernizācijas darbi tika sākti 2015. gadā un tos plānots pabeigt 32 mēnešos, Aksu sacīja: “Līnijas atjaunošana bija plānota pēdējos 10 gados. Projekts tika sagatavots, tas tika izsludināts konkursā un darbi tika sākti 2015. gadā. Tomēr notika kavēšanās neparedzamu plūdu, zemes nogruvumu un katastrofu dēļ. Dzelzceļa līnija, kurai pašlaik tiek veikti izmēģinājuma braucieni, drīz būs pieejama. ”

KRAVU UN PASAŽIERU PĀRVADĀJUMI

Samsun-Sivas līnija Aksu prezidents uzsvēra, ka modernizēt AK Puse periods notiek, "šobrīd Samsun ir ceļu, gaisa, Melnajā jūrā ar valdījumā īpašumu ietvaros tikai jūras un dzelzceļa transportam, ir viena no retajām pilsētām Turcijā. Jāsaka, ka mūsu pilsētai ir ļoti paveicies ar šīs funkcijas izmantošanu. Šai līnijai joprojām būs nozīmīga loma gan kravu, gan pasažieru pārvadājumos. Tas ir ārkārtīgi svarīgi pievienotās vērtības nodrošināšanai mūsu pilsētai. Ostas pilsēta Samsun ir loģistikas bāze. Atjaunotā dzelzceļa līnija sniegs ievērojamu ieguldījumu Samsunā, īpaši transporta, tirdzniecības un nodarbinātības jomā. ”

TRANSPORTS, TIRDZNIECĪBA, NODARBINĀTĪBAS IEMAKSAS

Atzīstot, ka Samsunas osta ir ļoti nozīmīga tirdzniecības ziņā, mērs Ersans Aksu sacīja: “Samsuna ir pilsēta ar lielu potenciālu visos aspektos. Tā ir viena no loģistikas pilsētām mūsu valstī ar daudzām funkcijām. Dzelzceļa atkārtota atvēršana ir svarīga gan komerciālo pārvadājumu, gan mūsu pilsoņu ceļojumu ziņā. Mūsu pilsoņi padarīs viņu ceļošanu ērtāku. Mēs vienmēr esam sacentušies ar sevi, kā kalpot savai nācijai. Dzelzceļa līnija, kas tika atjaunota un kuru šogad atkal paredzēts atvērt pārvadāšanai, būs izdevīga mūsu valstij un tautai ”.

ĀTRĀ TRAIN PROJEKTS

Pieskaroties ātrgaitas vilcienu līnijai Samsun-Ankara, prezidents Aksu teica: “Mūsu prezidents un prezidents. Notiek darbs, lai pabeigtu ātrvilcienu projektu, kuru sniedza Recep Tayyip Erdoğan evaņģēlijs. Ātrgaitas dzelzceļa stacija Samsunā atrodas Kanikā. Tika noteikta tā atrašanās vieta. Kad projekts būs pabeigts, no Samsunas uz Ankaru būs iespējams doties 2 stundu laikā. Šis projekts būs nozīmīgs ieguldījums arī mūsu pilsētā. ”Dzelzceļa ziņu meklēšana

Esi pirmais, kas komentē

Yorumlar