Vietējās automašīnas, kas jāpārvieto no Bursas uz pasaules vitrīnu

vietējā automašīna tiks pārvietota pa pasaules logu
vietējā automašīna tiks pārvietota pa pasaules logu

Iznikā notika 18. kopīgā sapulce, kas notika Bursas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (BTSO) vadībā ar Bursas kameru un biržu piedalīšanos. BCCI priekšsēdētājs Ibrahim Burkay teica transformācijas iniciatīvas, kas pārvietojas ekonomiku Bursa Turcijas vietējā automobiļu projekts pilsētā. Paziņojot, ka pilsētai ar teritorijas plānošanu būtu jāpāriet uz mēroga ekonomiku un jānodrošina nākamie 50 gadi, prezidents Burkājs sacīja: "Mēs turpināsim apņēmīgi strādāt katrā jomā ar daudz spēcīgāku Bursa mērķi."


Izstādes Tirdzniecības un rūpniecības kamera rīkoja 18. “Kopējās prāta sanāksmes”, kuras laikā BTSO vadīja Bursas biznesa pasauli. Uzstājoties sanāksmē, kurā piedalījās visi palātu un akciju tirgus prezidenti, padomes priekšsēdētāji un direktoru padomes locekļi Bursā, BTS Burko priekšsēdētājs Ibrahim Burkay sacīja, ka ir pagājis gads, kurā pasaules tirdzniecībā reģistrēti zemākie pēdējo 10 gadu izaugsmes dati. Turcijas neskatoties protekcionisma politiku globālajā ekonomikā vērtības izteiksmē eksporta pasaulē lielākais pieaugums piecās valstīs, no vienas norādīja, ka Ibrahim Burkay "Šogad es ceru, ka, pamatojoties uz jaunu investīciju, es stingri uzskatu, ka ražošanas un mēs uzņemt daudz lielāku nodarbinātības pieaugumu bija. Šajā izaicinošajā procesā es pateicos mūsu valdībai mūsu biznesa pasaules vārdā, kas ir ieviesusi noteikumus, kas atbilst mūsu privātā sektora cerībām. ”

TURCIJA 60 gadu DREAM notiks

Bursa BCCI 1960.gadā vadībā Turcijas pirmā organizētās rūpniecības zona atgādina par pilsētas dzīves caurlaide Ibrahim Burkay, "mēs atstājot aiz pilsētas spēcīgas rūpniecības infrastruktūru tika veidota 50 gadiem. Mēs sākām mūsu Bursa rūpniecisko pārveidi ar projektiem, kurus mēs īstenojām pirms 7 gadiem. Šodien Bursa uzņemas mūsu valsts jaunās rūpnieciskās revolūcijas vadību ar tādiem projektiem kā TEKNOSAB, GUHEM, Model Fabrika un BUTEKOM. Mūsu kvalificēti cilvēkresursi, R & D un inovāciju orientētas ražošanas jomā, mūsu loģistikas iekārtas un mūsu transformācija mūsu nozarē ir kustībā, ir ļāvusi realizēt Bursas Turcijas 60 gadu sapņu auto. "Viņš teica.

“MĒS PĀRVADĀT MŪSU VIETĒJO UN STUDIJU AUTOMAŠĪNU PASAULES VEIKALĀ”

BCCI priekšsēdētājs Burkay, autonomā un digitālo tehnoloģiju ar jaunu pagrieziena pasaulē pauda vitrīna projektu var pārvietot no Bursas ar Turcijas attīstības mērķiem. Ibrahim Burkay, "vietējais" un "Bursa" kā nākamās paaudzes Bursa, Turcija auto projekts tie apraksta technoparks un Bursa tehnoloģiju R & D un koordinācijas centrs BUTEKOM ietvaros mehānisko mikro viņi strādātu, uzsverot, ka tie palīdzēs ar mikro-elektronikas un nano-tehnoloģiju izcilības centru Ibrahim Burkay, "Mr prezidents Recep Tayyip Erdogan, rūpniecības un tehnoloģiju ministra kungs Mustafa Varank TOBB valdes priekšsēdētājs Mr Rifat Hisarcıklıoğlu un Turcija Automobiļu Uzņēmumu grupa uz I izteikt savu pateicību par viņu uzticību Bursa." viņš teica.

"Mēs nedosim iespēju investīcijām un pakalpojumiem."

Norādot, ka pašreizējā Bursa plānošanā rūpniecības un noliktavu platības ir 11 uz tūkstošu daļu kopējā platībā, kas ir 8 tūkstoši kvadrātkilometru, prezidents Burkājs paziņoja, ka šī nozare dod 45 procentus pilsētas ekonomikā. Norādot, ka vietējās automašīnas atdzīvošanās Mārmaras baseinā ir svarīga reģiona teritorijas plānošanas iespēja, İbrahim Burkay sacīja: “Mēs nekad nevaram pieļaut nepieciešamos projektus ar naidīgu pieeju investīcijām un pakalpojumiem, kas ved uz mūsu pilsētas un mūsu valsts izaugsmi. Kā Bursa biznesa pasaule, mēs turpināsim dot ieguldījumu projektos, kas veidos ne tikai pašreizējos, bet arī nākamos 20 gadus, 50 gadus un pat 100 gadus. Es ceru, ka mēs kopā ar kopējā prāta spēku pārnesīsim mūsu stipendiju un savu valsti uz daudz gaišāku nākotni. ”

Aicinājums saņemt atbalstu no prezidenta BURKAY līdz BURSASPOR

BTSO priekšsēdētājs Ibrahim Burkay sacīja, ka viņi vēlas pārcelt Bursaspor uz Super League, kuru viņi ir pelnījuši, ar kampaņas “Büyük Büyük Bursaspor atkal” sākšanu kā biznesa pārstāvji. Šajā kontekstā Burkajs paziņoja, ka biznesa pasaule sniegs ieguldījumu kampaņā ar 100 tūkstošu formu atbalstu. "Es aicinu jūs atbalstīt šo svarīgo kampaņu," viņš teica.

PAPILDU NODARBINĀTĪBA 20 Tūkstošiem cilvēku

TOBB valdes loceklis un prezidents preču apmaiņas Ozer Matlin Bursa, Turcija sacīja iekšzemes auto projekts Bursa un Turcija sniegs lielu labumu ekonomikai. Matlin teica, ka viņi uzskata, ir viens no svarīgākajiem zīmoliem pasaules mēroga projektā Turcijā, iekšzemes auto būs aptuveni 20 tūkstoši nodarbināto, un uzsvēra, ka valsts ekonomika veicinās 50 miljardus eiro. Atzīstot, ka globalizācija un tehnoloģiju attīstība ietekmē ikvienu dzīves jomu, Matlijs paziņoja, ka šie notikumi ietekmē arī lauksaimniecības tirgus. Šajā kontekstā, kas izveidota 2018. gadā, Matlin vērš uzmanību uz to, cik svarīgi Turcijas produktu specializētā Exchange ", Turcijas lauksaimniecības nozare, jo gandrīz Kristus apstiprināja lielāko mērķi šo sistēmu, lauksaimniecības produktu ražotāji veselīgu patērētājs darījums izstādē un reālistisku cenu izveidot veikti efektīvu starptautisku platformu." Viņš teica.

TELPU UN APMAIŅAS KĀRTĪBA

Kopīgajā prāta sanāksmē starp Bursa preču biržu un Iznikas Tirdzniecības un rūpniecības kameru tika parakstīts protokols par “Preču biržas” īpašumu izmantošanu Iznikā. Apliecinot, ka viņi uzskata, ka sievietes un jaunie uzņēmēji ir jāatbalsta gan biznesa dzīvē, gan sabiedriskajā dzīvē, Matlijs sacīja: “Mēs vēlamies vairāk dot ieguldījumu mūsu pilsētas un valsts uzņēmēja profilā ar tām jomām, kuras mēs piešķiram lietošanai.”

“VIETĒJĀ AUTOMOBILE PIEVIENOS VĒRTĪBU MŪSU APGABALĀ”

Iznik TSO prezidents Mahmuts Dede paziņoja, ka Iznikas apgabals ir devis ievērojamu ieguldījumu Bursas ekonomikā dažādās nozarēs. “Iznikā, kas ir civilizāciju šūpulis, mūsu kandidēšanas process turpinās UNESCO pasaules mantojuma sarakstā, kas intensīvi turpinās pēdējos 2 gadus. Šajā ziņā 2020. gads mums ir ļoti svarīgs. Es arī uzskatu, ka vietējā autobūves rūpnīca, kas tiks izveidota Gemlikā un ir cieši saistīta ar mūsu rajonu, pievienos atšķirīgu vērtību mūsu reģionam un pilsētai. ”

“GEMLIKĀ JŪSAM ĻOTI LŪGTI”

Runājot sanāksmē, Gemlik Tirdzniecības un rūpniecības palātas prezidents Paşa Ağdemir sacīja: “Mēs Gemlik jūtamies ļoti laimīgi. Iekšzemes auto un projekti, piemēram, ātrgaitas vilcienu, kas atspoguļo Turcijas redzējumu atdzīvojas mūsu rajonā. Es vēlētos pateikties mūsu BTSO direktoru padomes priekšsēdētājam Ibrahim Burkay, Bursa preču biržas prezidentam Özer Matlı, TOBB prezidentam Rifat Hisarcıklıoğlu un mūsu prezidentam.

Iznik TSO prezidents Mahmuts Dede arī pasniedza plāksni BTS priekšsēdētājam Burkay un Bursa preču biržas priekšsēdētājam Özer Matlı par viņu atbalstu sievietēm uzņēmējām un Iznik TSO. Sanāksme tika pabeigta ar rajona palātu un apmaiņu prasībām, priekšlikumiem un viedokļiem.Dzelzceļa ziņu meklēšana

Esi pirmais, kas komentē

Yorumlar