Darbs sākts pie Çark Creek tilta un Double Road

Ir sākts darbs pie jauna tilta un dubultā ceļa Sakarya
Ir sākts darbs pie jauna tilta un dubultā ceļa Sakarya

Prezidents Ekrem Yüce, kurš paziņoja, ka ir sācies jaunais dubultā ceļa un tilta darbs, kas veiks pāreju no Sebahattin Zaim bulvāra uz Serdivan, tiks atrisināts ar tiltu, kuru mēs uzbūvēsim uz Çark Creek un pēc tam dubultā ceļa darbu, kas savienosies ar Süleyman Binek ielu. Lai veicas. ”


Sakarya Metropolitan mērs Ekrem Yüce paziņoja par transportlīdzekļu tilta sākumu un dubultiem ceļa darbiem, kas ļaus pāriet no Yenikent uz Serdivan. Ar jauno tiltu un divkāršo ceļu, kas ir 25 metrus garš un 18 metrus plats, ejas būs ērtākas. Prezidents Ekrem Yüce paziņoja, ka ir sākušies tilta, kas tiks uzbūvēts Sebarkhat Zaim bulvārī un tiks uzbūvēts uz lāpstiņritenis strauta, kas tiks savienots ar Hasır Sokak, darbi.

Tas pārvadāšanai ienesīs jaunu elpu

Sniedzot informāciju par darbiem, prezidents Ekrem Yüce sacīja: “Mēs turpinām centienus stiprināt mūsu pilsētas transporta tīklu. Progresējot atbilstoši pilsoņu prasībām un prasībām, mēs ienesam mūsu pilsētā jaunus un mūsdienīga izskata ceļus. Ar jaunām investīcijām mēs garantēsim Sakarya transporta nākotni. Mēs varēsim atrisināt transportlīdzekļu blīvumu Vasaras krustcelēs ar tiltu, kuru veidosim uz Çark Creek, un pēc tam dubultos ceļa darbus, kas nodrošinās savienojumu ar Süleyman Binek ielu. Zemes labiekārtošanas darbi tika uzsākti ar 25 urbtiem pāļiem ar iepriekš izliektu siju, kuras garums bija 18 metri un platums 80 metri. ”


Dzelzceļa ziņu meklēšana

Esi pirmais, kas komentē

Yorumlar