Paraksti par KONYARAY piepilsētas līniju tika parakstīti ..! Tātad, kā būs maršruts

Paraksti tika parakstīti par konyaray piepilsētas līniju, kāds būs maršruts
Paraksti tika parakstīti par konyaray piepilsētas līniju, kāds būs maršruts

Ir notikusi KONYARAY piepilsētas līnijas projekta parakstīšanas ceremonija, kas tiks realizēta sadarbībā ar Konya Metropolitan Municipalitāti un TCDD Ģenerāldirektorātu.


Uzrunājot ceremoniju, kas notika Metropolitēna pašvaldības Mevlana kultūras centrā, Konya Metropolitan pašvaldības mērs Uğur İbrahim Altay paziņoja, ka viņiem ir ļoti nozīmīga diena Konya vēsturē. Atzīmējot, ka lielpilsētu lielākā problēma ir satiksme, mērs Altaja sacīja: “Konya neatrodas situācijā, kas pašreiz radīs krīzi satiksmes intensitātes ziņā. Mēs atrodamies labā stāvoklī saskaņā ar daudzu starptautisku organizāciju novērtējumu. Bet Konija attīstās ļoti strauji. Šajā periodā mēs realizējam ļoti svarīgus projektus, lai veiktu nepieciešamos pasākumus. Pašlaik tiek pabeigta Konya metro būvlaukums. Cerams, ka būvniecība sāksies šogad. Ar metro, kas ir svarīgs pagrieziena punkts mūsu Konijai, Konijai būs arī pilsētu statuss ar metro. ”

AKUMULATORU PIRMAIS POSMS 17.4 KILOMETRI, KOPĀ 26 KILOMETRI

Atzīmējot, ka KONYARAY projekts ir ļoti nozīmīgs ieguldījums, prezidents Altaja sacīja: “Jo mēs būsim sākuši pārvadāt pasažierus uz līnijas, kur pilsētā notiek pasažieru satiksme, bet nav sabiedriskā transporta ass. Projekts sastāv no diviem posmiem. Pirmais posms ir Konya dzelzceļa stacija un lidosta 17.4 kilometri; Mūsu nozares un organizētās nozares Meram, Karatay un Selçuklu sasniegs nepārtrauktu un ērtu transportēšanu pat otrajā posmā, sākot no Yaylapınar līdz organizētajai rūpniecības zonai. Šis bija projekts, par kuru tika diskutēts gadiem ilgi, un tas līdz šim ir bijis realitāte. Es izsaku bezgalīgu pateicību mūsu TCDD ģenerāldirektoram, kurš ir devis lielu ieguldījumu projektā. ”

KONYA SAŅEM 4 GADUS KILOMETRU JAUNU DZELZCEĻA SISTĒMAS LĪNIJU 65 GADOS

Pēc šo projektu pabeigšanas prezidents Altaja turpināja runu, paziņojot, ka Konijai būs 21.1 kilometru metro līnija un 26 km piepilsētas līnija. Kad tie tiks pabeigti, šajā četru gadu laikā Konijai būs 16 kilometru jauna dzelzceļa sistēmas līnija. Tas ir apmēram divarpus reizes pārsniedz līniju, kuru mēs šodien izmantojam. ”

KONYA lidosta ir savienota ar sliežu sistēmu

Atzīmējot, ka piepilsētas līnijas projekts sniegs nozīmīgu ieguldījumu Konijā ar tās pieturām un maršrutiem, prezidents Altaja turpināja: “Patiesībā mēs veicam standarta metro biznesu, kaut arī investīciju cena nav tik augsta kā metro. Gadiem ilgi mēs esam veikuši dažādus projektus, lai mūsu pilsoņi sasniegtu sabiedrisko transportu organizētajā rūpniecības zonā, bet šodien mēs to parakstām pirmo reizi. Tādējādi mēs atbrīvosim no gandrīz 2.600 dienesta transportlīdzekļu satiksmes intensitātes. Mēs arī nodrošinām integrētu pārvadāšanu uz Konya galvenajām transporta līnijām, kas ir KONYARAY iezīme. Tas tiks integrēts ar sistēmu, kas integrēta mūsu metro līnijās gan Meram pašvaldības teritorijā, gan no Jaunās ātrgaitas dzelzceļa stacijas. Tādējādi mūsu pilsoņiem būs iespēja izmantot mūsu esošo tramvaju, metro un KONYARAY, dodoties no vienas vietas uz otru. Cerams, ka saistīto konkursu procesu plānojam sākt šogad. Pēc iespējas ātrāk tiks nobraukti 17.4 kilometri un pēc tam 26 kilometri. Transportlīdzekļa iegādi veic mūsu galvaspilsētas pašvaldība. Cerams, ka mēs šogad būsim sākuši viņa darbu. Turklāt vēl viena šī projekta iezīme ir tāda, ka mēs Konijas lidostu pirmo reizi esam savienējuši ar dzelzceļa sistēmu. Līdz šim lidosta un dzelzceļa sistēma nebija mūsu sabiedriskā transporta telpā. Tādējādi lidosta, mūsu jaunā autoosta, jaunā stacijas ēka un vecā stacijas ēka kļūs par integrētu sistēmu. Šeit mēs paužam savu bezgalīgo pateicību prezidenta Recep Tayyip Erdogan kungam. Prezidenta kungs vienmēr rūpējas par Koniju un atbalsta mūs ar viņa norādījumiem šo projektu izpildē. Mēs kā Konya vienmēr esam stāvējuši blakus mūsu prezidentam, un es ceru, ka mēs to turpināsim. Atkal mūsu transporta un infrastruktūras ministrs Mehmets Cahit Turhan, mūsu ministri, gubernatori, vietnieki, priekšsēdētāja vietnieks, provinces priekšsēdētājs, mēri kopā strādā smagi, lai kalpotu Konya. Šī Konjas vienotība un solidaritāte noved arī pie daudzu projektu realizācijas. Es ceru, ka tas būs izdevīgs mūsu pilsētai. ”

KONYA DZĪVO ZELTA VECUMU TRANSPORTĒŠANĀ

Karatajas mērs Hasans Kerli paziņoja, ka metro un piepilsētas līnijas Konai ir ārkārtīgi svarīgas. dzīvību mešana zelta laikmetā - transportēšana uz mūsu pilsētu. Šajā ziņā es pateicos visiem, kas deva savu ieguldījumu. ”

Meram mērs Mustafa Kavuş teica: “Es lepojos un priecājos par savu pilsētu un savu rajonu. Vispirms tikāmies ar metro. Metro paātrinās pilsētas pārveidošanu, nevis tikai pārvadāšanu. Šis ir projekts, kas pavērs mūsu ceļu. Jaunā piepilsētas līnija pārvadā arī ievērojamu skaitu cilvēku no Meram, un tā būs būtisks atvieglojums satiksmē. Metro un piepilsētas projekti arī ievērojami veicinās mūsu pilsētas un rajona attīstību. ”

Seljuk mērs Ahmets Pekyatırmacı teica: “Mūsu Konya gūst ieguldījumus, ko tas ir pelnījis. Konya ir pirmā pilsēta, kurā Anatolijā tiek izmantota dzelzceļa sistēma, kas saistīta ar pārvadājumiem. Es ceru, ka šis periods; Ar metro līnijas investīcijām, tramvaja ceļa investīcijām un KONYARAY investīcijām dzelzceļa sistēma būs Anatolijas visplašāk izmantotā pilsēta. Mēs par to esam ļoti priecīgi. Es ceru, ka pēc šo investīciju pabeigšanas mūsu Konya statuss un standarts tiks paaugstināts starp pilsētām. ”

BANLİYÖ LINE APKALPOS 90 TŪKSTUS PASAŽIERU

TCDD ģenerāldirektors Ali İhsan Uygun sacīja: “Piepilsētas līnijas tiks integrētas pilsētas dzelzceļa sistēmas līnijās un nodrošinās ātrāku, drošāku un lētāku transportu. Paplašināsies sabiedriskā transporta aptvertā teritorija. Atbalsts vieglo dzelzceļu sistēmai, kas nesen tika pastiprināta ar jaunām līnijām un jauniem transporta līdzekļiem, ar piepilsētas līnijām, padarīs mūsu Konijas iedzīvotāju ikdienas dzīvi vēl vieglāku. KONYARAY, ko sadarbojamies ar Metropolitēna pašvaldību, ir viens no vissvarīgākajiem transporta projektiem, ko realizēsim kopā ar pašvaldībām. Projektā, kura pirmais posms ir 17.4 kilometri, un tā pabeigšanas garums būs 26 kilometri, vienas stundas brauciens pa ceļu tiks samazināts līdz 1 minūtēm. Tas katru dienu apkalpos 30 tūkstošus pasažieru. Šajā skaistajā projektā mēs apsolām, ka mēs kā TCDD sniegsim visa veida atbalstu un mēs strādāsim dienu un nakti tā pabeigšanā, cik drīz vien iespējams. ”

Paziņojot, ka 2011. gadā viņš ir ticies ar ātrgaitas vilcienu Konijas prezidenta Recep Tayyip Erdoğan vadībā un turpinājis Loģistikas centra celtniecību Kajačikā, Uigunā, trešajā lielākajā pasaules dzelzceļa gadatirgū "Eirāzijas dzelzceļš" 2021. gada martā kopā ar Metropolitēna pašvaldību Konijā. atgādināja, ka viņi organizēs.

Satraucošs projekts

AK partijas Konya vietniece Zija Altunjaldija sacīja: “Paldies Dievam par mūsu AK partijas valdību, mēs patiešām darām lietas, kas pārsniedz mūsu sapņus. Es vēlētos pateikties mūsu prezidentam, kurš sniedza šos pakalpojumus ar visu savu atbalstu un ticību Konya. Es biju ļoti sajūsmā, kad pirmo reizi ieraudzīju projektu. Es vēlos pateikties mūsu mēram un TCDD ģenerāldirektoram par viņu jutīgumu pret projektu. ”

“TIE IR DARBA DARBI”

Konjas gubernators Cineyit Orhan Toprak sacīja: “Es ticu, ka piepilsētas projekts sniegs lielu ieguldījumu mūsu pilsētā. Konya pēdējos gados patiešām ir guvis neticamu lēcienu transporta jomā. Īpaši ar ātrgaitas vilcienu. Ātrgaitas vilciens pašlaik ir vēlamais transporta veids no lidmašīnas. Konya kļuva par dzelzceļa sistēmas investīciju centru. Piepilsētas projekts ir arī milzīgs projekts. Es biju liecinieks tam, kā prezidents cieši sekoja projektam šajā jautājumā un cik uzstājīgs viņš bija. ”

Atzīmējot, ka piepilsētas līnija ir tikpat vērtīgs ieguldījums kā metro, gubernators Topraks sacīja: “Priekšpilsētas savienojums ar lidostu ir ārkārtīgi svarīgs. Šīs lietas patiešām darbojas kā sapņi. Mūsu prezidentam ir lielas pūles un atbalsts lielu ieguldījumu uzsākšanā, uzturēšanā un pabeigšanā Konijā. Es viņam ļoti pateicos. ”

PARAKSTI

Pēc runām tika parakstīts piepilsētas līnijas protokols starp Konijas metropoles mēru Uğur İbrahim Altay un TCDD ģenerālmenedžeri Ali İhsan Uygun.

programma; AK partijas Konya vietnieks Orhans Erdem, 3. galvenās reaktīvo spēku bāzes un garnizona komandiera brigādes ģenerālis Fidan Yüksel, galvenais valsts prokurors Ramazan Solmaz, provinces žandarmērijas komandieris brigādes ģenerālis Şakir Uslu, provinces policijas priekšnieks Mustafa Aydın, AK partijas Konya provinces vadītājs Hasan Angı, MHP provinces vadītājs Remzi Kararslan Konijas rūpniecības palātas prezidents Memišs Kütükcü, Konya preču biržas prezidents Hüseyin Çevik, Konya tirgotāju un amatnieku palātas savienības prezidents Muharrem Karabacak, MÜSİAD Konya filiāles prezidents Ömer Faruk Okka, rajona mēri, muhtar asociāciju prezidenti un daudzi pilsoņi.

KonyaRay karte


Dzelzceļa ziņu meklēšana

Esi pirmais, kas komentē

Yorumlar