Bursa, dzelzceļa un Jenišehiras lidosta

bursa dzelzceļš un jeņisehiras lidosta
bursa dzelzceļš un jeņisehiras lidosta

Izmantojot vienkāršus risinājumus, mēs varam pamodināt guļošos milžus ar nelielām investīcijām un mobilizēt dīkstāves ieguldījumus. Ar nelielām investīcijām mēs varam palielināt savu ekonomiski atpalikušo reģionu attīstības līmeni.


Mūsu pilsētā ir šāda iespēja.Mūsu pilsētas lidosta, kurā var nolaisties 70–80 cilvēku lidmašīnas, pēkšņi bija nepietiekama. Kad mēs uzbūvēsim starptautisku lidostu, lidos Bursa ekonomika. Desmitiem lidmašīnu, kas nolaidīsies lidostā, nogādās simtiem un tūkstošiem uzņēmēju, tūristi ieradīsies Bursā kā lietus; dolārs un eiro lidotu gaisā. Uz Stambulas lidostu ir iespējams aiziet 2–2.5 stundās, ir lidostas (Kocaeli-Eskişehir-Kütahya), kas nedarbojas ap mums esošajās pilsētās, nav starptautisko lidostu vienādos klimatiskajos apstākļos, nav pietiekami daudz pasažieru, lai lidotu no Bursa uz Ankaru vai Stambulu. auss netika pakārts. Vieta bija arī gatava, neizmantotās Yenişehir militārās lidostas daļas.

Lidosta tika uzbūvēta ar lidostas ēkas vestibila vēju. Tiklīdz tas tika izgatavots, visa maģija bija salauzta. Lidosta, kas tika atvērta ar lielām cerībām, nedarbojās, lai kas būtu izdarīts. THY vairākas reizes atcēla lidojumus no pasažieru trūkuma. Daži "čarterreisi" netaupīja mūsu lidostu ar lielām cerībām. Arī lidostas ēkas vestibils pazuda pēc tam, kad bija saņēmis to, ko vēlējās. Mums tagad ir lidosta, kuras izmaksas ir 500–600 miljoni dolāru, bet mēs ceram, ka tā būs izdevīga.

Manuprāt, šī lidosta ir guļošs milzis. Mums ir liela ekonomiskā vērtība. Mans ieteikums ir padarīt Yenişehir lidostu par mūsu valsts kravas centru. Vienīgais, kas jādara, ir savienot lidostu ar dzelzceļa sistēmu, sākot no Bilecik provinces Mekecek dzelzceļa stacijas. Šīs līnijas otru galu transportēt uz Gemlik ostu un Gemlik brīvo zonu caur Iznik. Bursa, kas ir piektā lielākā mūsu valsts pilsēta pēc iedzīvotāju skaita, rūpnieciskās ražošanas ziņā nāk pēc Stambulas un Kocaeli provincēm. Mūsu provincē ir piecpadsmit organizētās rūpniecības zonas, ieskaitot Inegöl. Loģiski ir nepieņemami, ka šie reģioni paliek ārpus dzelzceļa tīkla. Padomājiet par to, kas notiks, kad šī līnija, kuru var uzskatīt par līnijas Mekecek-Bursa-Bandırma sākumu, un kā tā radīs ekonomikas atveseļošanos.

  • Yenişehir un İznik rajoni, kas gadiem ilgi emigrējuši, atdzīvosies ekonomiski un kulturāli.
  • Jenišehiras lidosta būs mūsu valsts gaisa kravas centrs.
  • No šī centra uz Stambulas-Kocaeli-Centrālās Anatolijas un Bursas rūpniecības zonām ienāks visa veida gaisa kravas, un tiks nosūtītas visa veida kravas.
  • Gemlikā, vienā no mūsu centrālajiem rajoniem, ir brīvās zonas un 5 ostas. Tas ir kļuvis par nozīmīgu loģistikas centru mūsu valstī.

Vienīgais, kas jādara, ir savienot vilciena maršrutu Inegöl, Yenişehir, İznik ar nelielu ieguldījumu atbilstoši automaģistrālei, aktivizēt Yenişehir lidostu un nodrošināt nodarbinātības iespējas tūkstošiem cilvēku.
1948. gadā zaudējumu dēļ Bursa-Mudanya līnija tika uz laiku slēgta. 1953. gadā sliedes tika noņemtas. Es domāju, ka premjerministru Menderesu, kurš pieņēma šo lēmumu, kaitināja šī situācija, ka Bursa nebija savienota ar dzelzceļu. Viņš vēlējās savienot Bursu ar vilciena sliedēm. Cerams, ka viņš noklausīsies mūsu rakstīto, lai Bursa saņemtu vilciena līniju, kas pieminēta pirms 63 gadiem.

Februāra Dominācijas laikraksts
Februāra Dominācijas laikraksts

Skatīt Ekrem pilnu profiluDzelzceļa ziņu meklēšana

Esi pirmais, kas komentē

Yorumlar