Martyro Birol Yıldırım bulvāris ir atvērts apkopei ar jauno Melet tiltu

sehit birol yildirim bulvāris ar atvērtu jauno melet tiltu
sehit birol yildirim bulvāris ar atvērtu jauno melet tiltu

Martyr Birol Yıldırım bulvāris, kuru Ordu Metropolitan pašvaldība pirmo reizi uzcēla Ordu kā alternatīvu apvedceļam un Jauno Melet tiltu, ko var izmantot kā alternatīvu Melnās jūras piekrastes ceļam, tika nodots ekspluatācijā ar ceremoniju.


Sākot no jaunās autoostas atrašanās vietas, 5 km maršruts, kas atrodas Karapınar Mahallesi industriālajā zonā un pārklāts ar karstu asfaltu no Jeni Melet tilta līdz Kayabaşı krustojumam, ir kļuvis par alternatīvu ceļu šosejai, kā arī par satiksmes intensitāti reģionā.

“MĒS ESAM PAR BRĪVU PILSĒTU”

Saka, ka Ordu sper stingrus soļus, lai kļūtu par zīmolu pilsētu, Ordu metropolīta mērs Dr. Mehmets Hilmi Gülers teica: “Šodien mēs atvedam divus skaistus darbus mūsu Ordu. Viens no tiem ir Jaunās Meletas tilts, kura garums ir 236 metri. Šis tilts būs jauns kuģis Ordu, tas atslābinās mūsu satiksmi. Mums bija liela nozīme kalendāra virzībā uz priekšu, rīkojoties pa šo tiltu, kuru plānots ievest mūsu pilsētā citā datumā. Es vēlētos pateikties automaģistrālēm, kas divu mēnešu laikā atveda šo pakalpojumu uz mūsu pilsētu. Tas parāda mūsu valsts spēku. Tad mēs atvērām jauko bulvāri. Kā Kadirşinas pilsoņi mēs nosaucām sava mocekļa Birol Yıldırım vārdu, kurš šai valstij upurēja savas asinis un dzīvību. Lai 2 km maršruts būtu izdevīgs mūsu pilsoņiem. Abu ieguldījumu aptuvenās izmaksas ir 5 miljoni TL. Mēs turpinām spert drosmīgus un apņēmīgus pasākumus. Mēs vēlamies mūsu pilsētai pievienot daudz skaistu darbu. Mēs esam ceļā, lai kļūtu par zīmolu pilsētu. Šajā ziņā viens no vissvarīgākajiem darbiem bija satiksmes problēmas risināšana. Ar šo soli mūsu satiksme tagad būs ērtāka. Mēs domājam par vēl vienu tiltu, kur Melets satiekas ar jūru. To mēs arī plānojam. Ordu būs pilsēta, kuru pazīst arī ar saviem tiltiem. Melets būs skaists dzīves centrs. Kad mēs to realizēsim, mūsu armija kļūs daudz skaistāka tūrismā un rūpniecībā. ”

“IESKATĪT MŪSU METROPOLITĀNU SAVIENĪBAS PAŠVALDĪBU”

Ordu Metropolitan pašvaldības mērs Ordu gubernators Seddars Yavuzs, kurš savu runu sāka, pateicoties Mehmetam Hilmi Güleram, sacīja: “Es vēlētos pateikties mūsu mēram par viņa darbu un apsveikt viņu. Kad Cevizdere tilts sabruka iepriekšējo gadu katastrofas dēļ, mēs redzējām, ka mums nav citas alternatīvas. Ir svarīgi nešķērsot tiltu. Nedod Dievs, šo ieguldījumu nozīmīgums stratēģiskā, drošības un transporta ziņā kļūst acīmredzamāks līdzīgās situācijās. Tāpēc ir jāskatās uz ieguldījumiem no šī aspekta. Es apsveicu mūsu strādājošo Lielceļu reģionālo direktorātu un Metropolitēna mēru un novēlu, lai ieguldījumi būtu izdevīgi mūsu provincei. ”

Pēc runām abas provinces Mufti Mürsel Öztürk veiktās investīcijas oficiāli atvēra ekspluatācijā pēc tam, kad protokols bija sagriezis sākuma lenti.

Šī slaidrāde prasa JavaScript.


Dzelzceļa ziņu meklēšana

Esi pirmais, kas komentē

Yorumlar