200 automašīnu stāvvieta Altınordu

autostāvvieta altinorduya
autostāvvieta altinorduya

Ordu Metropolitan Municipality, autostāvvietas priekšsēdētājs, kas visā provincē ir kļuvis par milzīgu vajadzību. Saskaņā ar Mehmeta Hilmi Gülera norādījumiem viņš turpina ražot pastāvīgus risinājumus, nevis vietējos.


Lai rastu risinājumu pilsētas autostāvvietu vajadzībām, Metropolitēna pašvaldība, kas sāka darbu teritorijā, kas atrodas 19. septembra stadiona ziemeļu pusē, paplašināja esošo autostāvvietu un piedāvāja iedzīvotāju apkalpošanai aptuveni 200 transportlīdzekļu stāvvietu.

“TĀ PILSĒTĀ Sniegs Komfortu”

Ordu Metropolitan pašvaldības ģenerālsekretārs Coşkun Alp, kurš pārbaudīja darbus uz vietas, sacīja: “Mūsu pilsētā bija grūtības ar automašīnas novietošanu. Šī iemesla dēļ mēs sākām strādāt 2 kvadrātmetru platībā aiz stadiona. Šī teritorija, kurā izlija arī asfalts, bija solis ceļā uz vajadzību pēc stāvvietām. Šī zona, kurā kopā ar esošo autostāvvietu var novietot vismaz 500 transportlīdzekļus, nodrošinās atvieglojumu pilsētas iekšienē. Tādā veidā mēs turpināsim palielināt savu darbu. Mēs pateicamies saviem komandas biedriem, kuri piedalījās, un mēs ceram, ka mūsu ieguldījumi būs labvēlīgi mūsu pilsētai. ”

Projekta ietvaros ir paredzēti aptuveni 4 autostāvvietu un stāvlaukumu apgaismojuma transportlīdzekļi uz 847 tūkstošiem 200 kvadrātmetru, motociklu novietošanas laukums, kluba ēkas fasādes uzlabošana, iespiesta betona grīdas uzklāšana un 4.610 kvadrātmetru asfalta grunts darbi.


Dzelzceļa ziņu meklēšana

Esi pirmais, kas komentē

Yorumlar