Sancaktepe prof. Dr. Atklāta ārkārtas slimnīca Feriha Öz

atklāta sancaktepe prof dr feriha oz ārkārtas slimnīca
atklāta sancaktepe prof dr feriha oz ārkārtas slimnīca

Prezidents Recep Tayyip Erdoğan, Sancaktepe prof., Kura celtniecība tika pabeigta. Dr. Viņš piedalījās Feriha Öz neatliekamās palīdzības slimnīcas atklāšanā. Pēc atklāšanas prezidents Erdoğan un veselības ministrs Fahrettin Koca apmeklēja slimnīcu.


Savā runā prof. Ar visiem skolotājiem un pilsoņiem zaudēja koronavīrusa epidēmijā. Dr. Erdogans novēlēja Žēlsirdībai Feriha Öz: “Mēs esam Kadiršinas tauta. Mēs neaizmirstam nevienu, kurš kalpo mūsu valstij un upurējas šī iemesla dēļ. Tāpēc prof. Dr. Feriha Öz, Ješilkojā uzceltās slimnīcas profesore. Dr. Mēs deva vārdu Murat Dilmener. Tādējādi mēs iegravējām to skolotāju vārdus, kuri veltīja savu dzīvi cilvēku veselībai un atdeva pēdējo elpu, joprojām strādājot ar lielām pūlēm epidēmijas periodā. ”

Prof. uz pilsētas slimnīcu, kas uzcelta Okmeydanı. Dr. Dr Cemil Taşcıoğlu slimnīca tika atjaunota Hadımköy. Viņš atgādināja İsmail Niyazi Kurtümüş vārdus.

“Mēs mērķējam uz veselības tūrismu un to sasniegsim”

Ka daudzu sabrukums epidēmijas dēļ pasaules veselības sistēmā pasaulē norāda uz Erdoganu, "šāds periods Turcijā, izmantojot abas esošās iespējas vislabākajā iespējamajā veidā, radot jaunas iespējas, piemēram, aku šeit ir nonācis citā vietā. Mēs esam pabeiguši šo slimnīcu, kurā ir intensīvās terapijas infrastruktūra, kad nepieciešama tās kapacitāte, īsā divu mēnešu laikā. Arī trase tepat. Tas pats attiecas uz Murat Dilmener. Kad jebkurš starptautisks pacients vēlas šeit ierasties, viņš nolaižas uz skrejceļa un tūlīt pastaigas attālumā nonāk slimnīcā. Ārstēšana ir beigusies, viņš nekavējoties dosies tur, kur viņam vajadzētu doties ar savu lidmašīnu. Gatavs visiem, gan nacionālā, gan starptautiskā mērogā. Mūsu mērķis ir veselības tūrisms veselības jomā, un mēs to panāksim. ”

Paziņojot, ka viņi sagaida, ka ārvalstu pacientu skaits pagājušajā gadā sasniegs 750 tūkstošus, turpmākajos gados viņi palielināsies eksponenciāli, Erdogans sacīja: “Es uzskatu, ka mūsu valsts veselības vērtība epidēmijas procesa laikā tiek izprasta daudz labāk. Tā kā šobrīd prasības tiek izvirzītas no vairāk nekā 190 valstīm, bet mēs šajā brīdī esam nosūtījuši veselības produktus uz vairāk nekā 90 valstīm. ”

"Izprot Turcijas vispārējās veselības apdrošināšanas sistēmas nozīmi"

Pasaulē visaptverošākā un rentablākā vispārējās veselības apdrošināšanas sistēma uzliesmojumu laikā Turcijā, uzsverot, ka ir svarīgi attīstīt labāku izpratni. Erdogans uzsvēra, ka nevienai no pārējām valstīm šādas sistēmas nav.

“Mums ir vairāk pakalpojumu, kas jādara mūsu valstij”

Profesors Dr. Uzsverot, ka vairs nav steidzamu vajadzību pēc Feriha Öz neatliekamās palīdzības slimnīcas, Erdogans sacīja: “Tiecība pēc nācijas, kuru gribēja aprakt vēsturē ar“ slima cilvēka ”etiķeti tieši pirms gadsimta, ir šī fakta vienkāršākā izpausme. Es ceru, ka mūsu valstij ir vairāk pakalpojumu. Turcija, mēs noteikti sasniegsim 2023. gada mērķus, "viņš teica.

Uzrunājot atklāšanas ceremoniju, ministrs Fahrettin Koca sacīja, ka atvērtā slimnīca stiprinās veselības infrastruktūru ar jaunu izpratni un sniegs jaunu alternatīvu un jaunu redzējumu veselības aprūpē.

Atgādinot, ka Kovid-19 pandēmija daudz māca pasaulei, Koca sacīja: “Tas vairāk nekā jebkad agrāk ir parādījis par investīcijām veselības jomā un to, kādēļ investīcijām veselības jomā jābūt attīstības centrā”.

Uzsverot, ka spēcīga veselības aizsardzības sistēma, attīstīta infrastruktūra un kompetenta veselības armija, kas nekautrējas upurēt, ir vissvarīgākā vara, kas šādos laikos uztur dzīvi sabiedrībā, Koca sacīja, ka pēdējos 18 gados šajā jomā notikumu attīstības rezultāti ir redzami visi kopā, piemēram, epidēmiskās slimības, kā arī dabiskā zemestrīce. Viņš paziņoja, ka viņi ir pārbaudījuši arī sagatavošanos katastrofām.

“Šīs vietas būs nozīmīgs sabiedrības veselības stūrakmens veselības tūrismā”

“Šīs slimnīcas nebija paredzētas kā vietas, kas atvēra durvis tikai pēc zemestrīcēm, katastrofām un epidēmijām un pēc tam izslēdzās,” sacīja ministrs Koca, “Parasti tās tika uzbūvētas kā pastāvīgas slimnīcas, kas turpinās darboties specializētās teritorijās. Mēs iegūstam nozīmīgu spēju intensīvās terapijas un paliatīvās aprūpes pacientiem. Dialīzes pacienti saņems pakalpojumus no šejienes. Tie būs nozīmīgi veselības nozares sabiedriskā sektora stūrakmeņi. Viņš sniegs nozīmīgu ieguldījumu veselības tūrismā, kas Stambulas veselības infrastruktūru padara gatavu epidēmijām, zemestrīcēm un visa veida katastrofām. ”

Atzīmējot, ka tā tika pabeigta 45 dienu laikā rekordlielā laika posmā, Koca sacīja: “Slimnīca sastāv no 2 blokiem 8 sekcijās. Kopējā platība ir 125 tūkstoši kvadrātmetru. Tam ir autostāvvieta 500 transporta līdzekļiem. 75 tūkstošu kvadrātmetru slēgtā teritorijā 432 no tām ir 1008 gultasvietas, ieskaitot intensīvo aprūpi. Ir pietiekami daudz laboratoriju un attēlu veidošanas iespēju. Visām pacientu gultām ir īpašība, kas vajadzības gadījumā jāpārveido intensīvā terapijā. Slimnīcā, kurā ir 16 operāciju zāles ar pilnvērtīgiem līdzekļiem, ir arī gandrīz 100 dialīzes nodaļas, kas atbildīs hronisku nieru slimnieku vajadzībām. ”

"Prof. Dr. Es novēlu mūsu skolotājai Feriha Öz saglabāt atmiņu dzīvu ”

"Prof. Dr. Es vēlos, lai šī neatliekamās palīdzības slimnīca, kurai tiks dots vārds Feriha Öz Hodja, saglabātu viņas atmiņu dzīvu un sniegtu ieguldījumu, kas būs viņas centienu turpinājums. Ne tikai modernās ēkas, modernākās ierīces, bet arī kultūra, zināšanas un gudrība, ko saņēmām no mūsu skolotājiem; Es uzskatu, ka esam atstājuši cilvēku mīlestību un apziņu kalpot cilvēkiem. ”

Ceremonijā piedalījās Merhume Prof. Dr. Feriha Öza dēls Prof. Dr. Arī Ferhan Öz teica runu.

Pēc atklāšanas prezidents Recep Tayyip Erdoğan, veselības ministrs. Fahrettin Koca un viņu pavadošais prof. Dr. Viņš veica izmeklējumus Feriha Öz neatliekamās palīdzības slimnīcā.

Šī slaidrāde prasa JavaScript.



Esi pirmais, kas komentē

Yorumlar