Yesilkoy neatliekamās palīdzības slimnīca tika nodota ekspluatācijā

atvērta ārkārtas slimnīca yesilkoy
atvērta ārkārtas slimnīca yesilkoy

Prezidents Recep Tayyip Erdoğan pabeidza Yeşilköy celtniecību Prof. Dr. Viņš apmeklēja neatliekamās palīdzības slimnīcas Murat Dilmener atklāšanu.


Savā runā Stambulas slimnīca, Turcija un Erdogans, kurš vēlējās būt labvēlīgs tautai, prof. Dr. Murat Dilmener sacīja, ka veselības aprūpes speciālisti un pilsoņi, kurus viņi zaudēja koronavīrusa epidēmijas gadījumā, kārtējo reizi pilsoņiem noliedza cieņu.

Erdogans sacīja, ka Dilmeners katru pacientu, kurš ierodas pie viņa, uzskata par cienījamu radību neatkarīgi no viņa pārliecības, izcelsmes, skolas, statusa un ka viņš viņu apskauj ar visām iespējām un sirsnību. Mēs arī vēlējāmies parādīt lojalitāti mūsu skolotājam, piešķirot viņa vārdu šai slimnīcai, kuru uzcēla Ješilköjā. Šajā gadījumā es vēlreiz izsaku pateicību mūsu veselības aprūpes speciālistiem par visiem pakalpojumiem, ko viņi sniedz mūsu tautai, un viņu centieniem epidēmijas periodā ”.

"Turcija ir valsts, kas iekasē piezīmi"

Prezidents Erdogans, Turcijai piederošā izturīgā veselības infrastruktūra un vispārējā veselības apdrošināšanas sistēma ar valsti, kas bija savākta uz piezīmes, stāstīja par sekrēcijas procesu. Erdogans runu turpināja šādi:

“Mēs ļoti labi zinām, ka mūsu vispārējā veselības apdrošināšana, kas sedz gandrīz visus mūsu iedzīvotājus un visiem sniedz vienādu pakalpojumu līmeni, ir aprūpēta. Pēdējo 18 gadu laikā mums ir veselības infrastruktūra, kas ir aprīkota ar jaunām ēkām un ierīcēm, kuras esam pilnībā atjaunojuši lielākajai daļai esošo. Mēs kalpojam savai tautai kopā ar savu veselības armiju, kurā ietilpst 1 miljons 100 tūkstošu no ārsta līdz medmāsai un atbalsta personālam. Ar mūsu pilsētas slimnīcām, kuru skaits ir 11, tā ir kļuvusi par globālu modeli ar savu uzbūves un darbības metodi un pakalpojumu kvalitāti. ”

Tāpat Erdogans uzsvēra, ka, viņuprāt, šīs ārkārtas slimnīcas, kuras viņi ir pabeiguši un nodoti ekspluatācijā pirms divu mēnešu epidēmijas perioda, ir paraugs, sacīja: “Mums ir izdevies pārvarēt problēmu, kuru mēģina atrisināt daudzas pasaules valstis, daudz īsākā laikā izveidojot pastāvīgās slimnīcas un saliekamās slimnīcas. "teica.

Šī slimnīca kalpos nākamajai personai uz Turciju, lai diagnosticētu un ārstētu ārzemēs, lai pārnestu Erdoganu, lai valsts veselība, kas atrodas smaguma centrā, vēl vairāk nostiprinātos, tāpēc viņš sacīja, ka viņi veic nopietnu lēcienu veselības tūrismā.

“Mums ir jāatbalsta šis process kopā ar mobilizācijas garu”

Erdogans sacīja, ka normalizācijas pasākumi, kas uzsākti paralēli epidēmijas kontrolei, nodrošinās, ka pārstrukturēšanas process netiks atstāts novārtā, “Ikvienam no mūsu 83 miljoniem pilsoņu ir liela atbildība šajā sakarā. Ļoti svarīgi ir 3 jēdzieni: maska, attālums un tīrīšana. Ir svarīgi, lai mēs bez kompromisiem ievērotu šīs jutības un novērstu epidēmijas atkārtotu izplatīšanos. Turcijas mērķis ir sasniegt lielu un spēcīgu, mums ir jāatbalsta šis process kopā ar dvēseles mobilizāciju. Mēs uzticamies savai tautai. ”

"Mūsu ārkārtas slimnīcām ir nepieciešami projekti Turcijai"

Uzrunā atklājot veselības ministru. Fahrettin Koca paziņoja, ka viņi ir spēruši vēl vienu soli, kas pievienos spēku veselības aizsardzības sistēmai, kuras ietekme ir manāma, un ka ir vairākas slimnīcas, kuras Stambulā ir pabeigtas mēneša vai divu laikā.

Koca, norādot, ka ir pārbaudījuši sagatavošanos šādām epidēmijas slimībām, kā arī dabas katastrofām, īpaši zemestrīcēm, atzīmēja, ka Stambula tagad ir ieguvusi divas ārkārtas slimnīcas.

Šī koncepcija (neatliekamās palīdzības slimnīcas) Vīrs pauž jaunu viedokli Turcijai: "Mūsu neatliekamās palīdzības slimnīcas ir nepieciešams projekts Turcijai. Mums ir nepieciešami stingri aizsardzības pasākumi pret uzliesmojumiem un katastrofām. ”

Iepriekš atvērts prof Dr. Atgādinot Feriha Öz neatliekamās palīdzības slimnīcu, Koca sacīja: “Profesors. Dr. Murat Dilmener neatliekamās palīdzības slimnīca nav periodiska slimnīca, tā ir pastāvīga slimnīca. Tās slēgtā platība ir 75 tūkstoši kvadrātmetru. Tas ir uzbūvēts kopumā uz 125 tūkstošiem kvadrātmetru. Zemestrīces izturības dēļ tas tika uzcelts kā vienstāva. Mūsu veselības infrastruktūra rada 432 jaunas gultas, no kurām 1008 ir intensīvā aprūpe. Tam ir 16 pilnībā aprīkotas operāciju zāles. Tas apkalpos hroniskus nieru pacientus ar aptuveni 100 dialīzes vienībām. Visu šo projektu garā sastopas trīs lietas: vīzija, izpilde, apkalpošanas ētika. Šo trīs elementu satikšanās ir mūsu vēstures spilgtāko periodu kopīga iezīme. ”

“Normalizēšanai nevajadzētu nozīmēt atkāpšanos no cīņas”

Ministrs Koca sacīja, ka ir ziņas, kuras viņš vēlas nodot par koronavīrusa epidēmiju: “Risks nav novērsts. Normalizēšana nenozīmē atkāpšanos no cīņas. Roku higiēnai mums vairāk nekā jebkad vajadzētu pievērst uzmanību. Mums kopā jāievēro gan maska, gan attāluma noteikums. Mēs uzvarēsim šo epidēmiju, kas kopā ar Allāha atļauju aizved no mums dārgus cilvēkus. ”

Yeşilköy Prof. Dr. Papildus prezidentam Erdoğanam, prezidenta vietniekam Fuat Oktay, veselības ministram Fahrettin Koca, transporta un infrastruktūras ministram Adil Karaismailoğlu, komunikācijas vadītājam Fahrettin Altun, Murat Dilmener ārkārtas slimnīcas prezidentam. Sözcüs Ibrahim Kalin, AK partijas priekšsēdētāja vietnieka dzīvesbiedrs, Turcijas ebreju galvenais rabīns Isak Haleva, slimnīca, kuru sauca par profesoru Dr. Līgavaini un mazdēlu apmeklēja arī Murat Dilmener meita Fulya Gençoğlu.


Esi pirmais, kas komentē

Yorumlar