Transportlīdzekļa blīvums tiks samazināts vasaras krustojumā ar tilta šķērsošanu

Paužot, ka jaunais dubultā ceļa un tilta darbs, kas ļaus veikt pāreju no Sebahattin Zaim Boulevard uz Serdivan, prezidents Ekrem Yüce sacīja: “Veicot pasākumus transporta virzienā, mēs arī ņemam vērā mūsu pilsētas nākotnes prognozes. Mēs stiprinām savu transporta tīklu ar jauniem dubultiem ceļiem un nodrošinām ērtu pārvadāšanu ar asfalta un betona ceļiem. Tajā pašā laikā mēs pabeigsim darbu, lai īsā laikā novērstu intensitāti, kas tiek piedzīvota vasaras krustojumā. ”


Sakarya Metropolitan mērs Ekrem Yüce paziņoja, ka transportlīdzekļu tilta un dubultā ceļa darbi, kas ļaus pāriet no Yenikent uz Serdivan, turpinās ar pilnu ātrumu. Paužot, ka 60 procenti darbu ir pabeigti, prezidents Jūss sacīja: "Mēs samazināsim transportlīdzekļu blīvumu vasaras krustojumā ar Köprülü pāreju."

Pārvadājumi notiek uz labākām vietām

Runājot par darbu reģionā, prezidents Jūss sacīja: “Strauji turpinās mūsu tilta un dubultā ceļa darbi, kas ļaus virzīties no Sebahattin Zaim bulvāra uz Serdivan Süleyman Binek ielu. Veicot pasākumus transporta virzienā, mēs ņemam vērā arī mūsu pilsētas nākotnes prognozes. Mēs stiprinām savu transporta tīklu ar jauniem dubultiem ceļiem un nodrošinām ērtu pārvadāšanu ar asfalta un betona ceļiem. Cerams, ka darbu pabeigsim īsā laikā, kas būs ļoti ērti pārejā uz Serdivānu, kā arī novērsīs Vasaras krustojuma intensitāti noteiktās stundās. ”

Bridža studijas turpinās

Zinātnes lietu direktorāta paziņojumā “Mēs bijām sākuši savu darbu pie tilta, kuru uzbūvējām uz Çark Creek, kas ļaus transportlīdzekļiem pāriet no Sebahattin Zaim bulvāra uz Serdivan. Tika veikti mūsu ceļa grunts uzlabojumi un garlaicīgi pāļi, kuru tilta kājas tika pabeigtas. Tika pabeigti betona pamati tilta sānos un tilta pamati un galvenes sijas. Mēs sāksim caurtekas caurbraukšanas darbus velosipēdiem un gājējiem pie tilta ieejas atpūtas zonā. Visbeidzot tilts tiks novietots siju vietā un tiks uzbūvēts klājs. Pēc tam, izbūvējot savienojuma ceļu, tas tiks atvērts satiksmei. ”Esi pirmais, kas komentē

Yorumlar