Beidzās Turcijas čempionāts šosejas riteņbraukšanā

Gaziantepas pilsētas pašvaldības sporta klubs pārsteidza ar savu sniegumu Gümüşhane notikušajā Turcijas čempionātā šosejas riteņbraukšanā un padarīja Gazi pilsētu lepnu.

Turcijas Riteņbraukšanas federācijas 2020. gada aktivitāšu programmā iekļautais Turcijas čempionāts šosejas riteņbraukšanā no 3. līdz 4. oktobrim risināsies zvaigzne a, zvaigzne b, zvaigzne sieviešu-vīriešu, jaunietes un senioru sieviešu kategorijās saskaņā ar plkst. Jaunā tipa koronavīrusa (Covid-19) noteikumi. Tas notika Gümüşhane. Čempionātā Eda Nur Toy, viena no lielpilsētu sportistēm, ieņēma 12. vietu 1 km šosejas skrējienā pret pulksteni sieviešu kategorijā Zvaigzne, ar ievērojamu 30 minūtes un 1 sekunžu atšķirību pār savu tuvāko sāncensi, kamēr Rumeysa. Yılmaz ieņēma 60. vietu 3 km trasē sieviešu kategorijā Zvaigzne un trešo vietu. Kategorijā Star Women Team Sports Club Metropolitan ierindojās 5. vietā starp 27 komandām, kas piedalījās sacensībās no dažādām Turcijas provincēm, ar laiku 57 stundas, 12 minūtes un 2 sekundes.

Sākot no Fatih parka Gümüşhane, simtiem riteņbraucēju devās pa Cumhuriyet avēniju, sekoja Gümüşhane-Trabzon šosejai, šķērsoja desmitiem tuneļu uz Zigana kalna nogāzēm pa vēsturisko Zīda ceļu un atgriezās vēlreiz. Viņi pabeidza konkursu, izejot cauri daudziem tuneļiem.

Sacensību noslēgumā organizētajā apbalvošanas ceremonijā uzvarētājiem sportistiem un klubiem tika pasniegtas medaļas un trofejas.