Vēsturiskā Şemsi Pasha mošeja un Istanbulite ir apsargātas

vēsturiskā semsi pasa mošeja un stambulietis tika pārņemti guvencā
vēsturiskā semsi pasa mošeja un stambulietis tika pārņemti guvencā

2015. gada projekta vietā, kas iznīcināja Şemsi Paşa mošeju un Üsküdar pludmali, kas ir viena no īpašākajām Bosfora šauruma konstrukcijām, IMM sāka izmantot noņemamas tērauda konsoles sistēmu. Vietā, kur dienā iet 30 tūkstoši gājēju, tika veikti pasākumi gan cilvēku, gan vēsturiskās teritorijas drošībai. IMM ģenerālsekretāra vietnieks Mahirs Polats paziņoja, ka konsole tika izveidota gājēju aprites dēļ, un vērsa uzmanību uz uzpildes projekta nodarītajiem postījumiem. Polats sacīja: “Üsküdar piekraste un piekraste ir lielā mērā iznīcināta. Vēsturiskajai tekstūrai nav ne miņas. Visi šie darbi radīja lielu postījumu mūsu pilsētas kultūrai, Osmaņu Stambulai un Üsküdaram ”.


Stambulas metropoles pašvaldība (IMM) sāka darbu Şemsi Paşa mošejas zonā, kas ir viens no skaistākajiem osmaņu arhitektūras paraugiem, piepildīts ar 2015. gada projektu. Pēc mošejas Aizsardzības padomes apstiprinājuma betona ieklātajā priekšējā daļā tika sākta tērauda konsoles sistēma. IMM ģenerālsekretāra vietnieks Mahirs Polats sacīja, ka punkts, ko dienā lieto 3 tūkstoši gājēju, rada risku cilvēku drošībai, jo tā platums nokrītas līdz 30 metriem. Norādot, ka viņi vēlas novērst krišanas jūrā vai līdzīgus dzīvības drošības riskus, Polats paziņoja, ka viņiem rūp iedzīvotāju un vēsturiskās teritorijas drošība.

"ÜSKÜDAR Krasts ir iznīcināts"

Atgādinot, ka 2015 tūkstošus kvadrātmetru platību IMM administrācija aizpildīja 12. gadā, Polats sacīja, ka šim procesam jūrā tika sakrautas 960 pāļi. Atzīmējot, ka pētījumā tika veiktas ārkārtas operācijas, Polats projektā paveikto paskaidroja šādi:

“Tika izgatavoti 20 tūkstoši kubikmetru betona, jūras pildījums. Tas nozīmē, ka ir pietiekami daudz materiālu, lai izveidotu 30 stāvu laukumu. Bez tam uzpildes zonā tika izmantoti 2 ar pusi miljoni kilogramu dzelzs. Šis dzelzs tika ievadīts Bosfora unikālajā tekstūrā kopā ar betonu vietā, kur jūras radības ir tik blīvas. Mēs varētu izmantot divarpus miljonus kilogramu dzelzs, lai stiprinātu desmitiem, simtiem ēku pret zemestrīcēm Üsküdar. Šo pētījumu laikā jūrā tika apglabāti 2 miljoni liru no Stambulas kabatām. Visi šie; Tas tika uzbūvēts projektam, kas piepildīs jūru un iznīcinās piekrasti, kas ir vissvarīgākais Osmaņu vēstures audis. Lai gan tā īstenošanas laikā neviens nebija pārliecināts, nez kāpēc šī projekta beigās Üsküdar piekraste un piekraste lielā mērā tika iznīcināta. Vēsturiskajai tekstūrai nav ne miņas. Visi šie darbi radīja lielu postījumu mūsu pilsētas kultūrai, Osmaņu Stambulai un Üsküdaram. "

"CILVĒKU DROŠĪBAI IR PASĀKTAS PROBLĒMAS

Polats paziņoja, ka projekts, kas pārtrauca Üsküdar Şemsi Paşa mošejas savienojumu ar jūru, pludmalē izveidoja pastaigu zonu un sacīja: “Kopējais krastmalas platums bija 20 metri mošejas priekšā. Ir aprakstīta gājēju aprites zona, kur katru dienu nāks un dosies 30 tūkstoši cilvēku. Šī teritorija plaisas dēļ mošejas priekšā radīja riskus apgabalā, kas nokrita līdz 3 metriem. Vēsturiskā ēka un vēsturiskā struktūra tika pakļauta riskam. "Problēmas ir radušās cilvēku drošībai."

"JŪRAS VIĻŅAS VAR SITT STIKLA SENI"

Polats paziņoja, ka viņi sāka strādāt 2019. gadā, kad projekts bija pabeigšanas stadijā, un sacīja: “Mēs vēlējāmies, lai pēc iespējas ātrāk tiktu novērsts skats uz būvlaukumu Üsküdar laukumā. Sakarā ar bažām par dzīvības drošību, kad cilvēki izmanto šo vietu, mēs devāmies uz konsoles lietojumprogrammu, nevis projektu, kuru bija paredzēts sakraut un apstiprināt vai vēlāk ieliet betonu. Mēs izveidojām papildinājumu, kas to nes, tikai 2,5 metrus var noņemt, un mēs to noņemsim, kad vēlreiz apsvērsim kvadrātveida izvietojumu. Jūras viļņi joprojām var skart mošejas sienu, kā tas bija agrāk. Tā ir platforma, kurai nav pāļu sistēmas, tā ir pilnīgi pašpietiekama un tiks demontēta pēc šeit paredzētajiem pasākumiem ”.

BEZ pildvielas

Paskaidrojot, ka piepildījumam un betona izskatam Üsküdar piekrastē ir vajadzīgs projekts, kas ir saderīgs ar Şemsi Paşa mošeju un kas radīs risinājumu pārejas punktam, Polats sacīja: "Pildījums, kas Üsküdar nepievienoja neko citu kā katastrofu, sākās 2017. gadā. tas ir jānoņem un jāatjauno, ”viņš teica.

"NOPlūdes lietojumprogrammas tiks noņemtas"

Polats norādīja, ka vēsturiskās mošejas atrašanās vietā ir citas problēmas, nevis aizpildīšana, un savu paziņojumu papildināja ar šādiem paziņojumiem:

„Šeit veicamajam darbam ir jāatjauno atgriešanās pie vēsturiskās identitātes. Mēs noņemsim arī kafejnīcas ap mošeju, kas ir kļuvušas par mošejas zīmi ar savām izkārtnēm, kuras ir kļuvušas par nelegālām struktūrām ar ūdens izmantošanu, ar skatu. Iedzīvotāji redzēs, ka visa nelegālā prakse drīz tiks noņemta. "


sohbet

Esi pirmais, kas komentē

Yorumlar

Saistītie raksti un reklāmas