Turcijas kravas kalpos Yenişehir lidostā

btso un turku kravas parakstīja svarīgu sadarbību
btso un turku kravas parakstīja svarīgu sadarbību

Bursa Tirdzniecības un rūpniecības kamera (BTSO), kas turpina centienus padarīt Jenišehiras lidostu par gaisa kravu centru, ir parakstījusi nozīmīgu sadarbību ar Turkish Cargo. BTSO meitasuzņēmums Lojistik A.Ş. un Turkish Airlines, Turkish Airlines loģistikas zīmola Turkish Cargo, uzņēmumi no Bursas varēs veikt savas ārējās tirdzniecības operācijas Jenišehiras lidostā ar daudz vieglākām un pieejamākām izmaksām.

BTSO, kas jau gandrīz 20 gadus dīkstāvē esošās Jenišehiras lidostas kravas iekārtas atkal ir izmantojusi biznesa pasaulē 2019. gadā, ir parakstījusi ļoti svarīgu sadarbību, kas atvieglos tās locekļu loģistikas operācijas. Turkish Cargo, kas ir viena no piecām galvenajām gaisa kravu pārvadājumu kompānijām pasaulē, kļuva par BTSO Lojistik A.Ş. Ar šo sadarbību tā vispirms sāks pieņemt muitas kravas Jenišehiras lidostā. Gadījumā, ja pieprasījums ir nepārtraukts un liels, tiks veikti arī tiešie lidojumi no Yenişehir.

Sīkāka informācija par sadarbību, kas nodrošinās ātruma un izmaksu priekšrocības Bursa uzņēmumiem, tika izplatīta IATA pilnvarotajām gaisa kravu aģentūrām sanāksmē, kas notika 1889. gada restorānā Bursa & Double F. BTSO valdes priekšsēdētājs Ībrahims Burkajs sacīja, ka Turcijas rūpniecības galvaspilsētas Bursa ārējās tirdzniecības apjoms ir 26 miljardi dolāru. Norādot, ka teiciens "Ja Bursa augs, Turcija pieaugs", tagad ir kļuvis par patiesību, nevis apgalvojumu, prezidents Burkay teica: "Bursa, kurai ir globāla spēlētāja identitāte ar spēcīgu ražošanas ekonomiku, nozari un tirgus daudzveidību, ir jāpadara stratēģiskā sadarbība ar Turkish Cargo, kas ir nozīmīgākais savas nozares globālais spēlētājs. Sarežģītie konkurences apstākļi pasaulē ir palielinājuši sadarbības nozīmi. Pašreizējā konkurences vidē jūs varat izcelties, tikai palielinot produktivitāti ar savu organizatorisko struktūru. Loģistika ir viens no svarīgākajiem jautājumiem, kas palielinās efektivitāti, "viņš teica.

Informējot, ka 78 procenti eksporta Bursā tiek realizēti pa autoceļiem, prezidents Burkajs sacīja: “Sabiedrība un patēriņa kultūras strauji mainās. Iepriekš tekstilrūpniecības nozarē gadā tika sagatavotas 2-3 kolekcijas, bet tagad paredzams, ka plaukti tiks atjaunoti ik pēc 15 dienām. Atkal mūsu autobūves uzņēmumi izmanto sistēmu, kuru mēs saucam par “tieši laikā”. Gaisa kravas ir ļoti svarīgas, lai pielāgotos mainīgajai patēriņa kultūrai. Tāpēc mums jāaktivizē Yenişehir lidosta. Vienīgais veids, kā Bursa palikt starp vadošajām pilsētām pasaulē, ir risināt loģistikas problēmas. Kā BTSO mēs šajā virzienā speram stratēģisku soli sadarbībā ar Turkish Cargo. Ar šo pētījumu mēs atbrīvosimies no Stambulas blīvuma gan eksportā, gan importā. Šī ir milzīga iespēja mūsu uzņēmumiem. Šodien ir vēsturiska diena gaisa kravu attīstībai mūsu pilsētā. ” viņš teica.

Atzīmējot, ka viņi veica visus sagatavošanās darbus BTSO Lojistik AŞ, Burkay lūdza atbalstu arī aģentūrām, kas piedalījās sanāksmē. Uzrunājot aģentūras pārstāvjus, mērs Burkejs sacīja: “Jūs uzņematies Bursas nastu un nogādājat to Stambulā. Kā BTSO mēs nodrošināsim visu nepieciešamo. Kad jūs nogādājat kravu uz Yenişehir, mēs veiksim muitošanu un nogādāsim to Turkish Cargo, kas 3 stundu laikā lido uz 127 valstīm. To darīsim arī ievestajām kravām. Mūsu mērķis ir uzvarēt mūsu pilsētu, nevis mūsu centru. Tāpēc mēs esam gatavi sniegt jebkāda veida atbalstu, kas uz mums krīt. Kad mēs skatāmies uz investīcijām un ekonomisko attīstību reģionā, ir neizbēgami, ka Jenišehira pēc 5–10 gadiem kļūs par gaisa kravu centru. Mūsu problēma ir to virzīt uz priekšu. Šajā ziņā ļoti svarīga ir jūsu sadarbība. ” izmantoja viņa izteikumus.

Produkti tiks nosūtīti uz 127 lidostām 329 valstīs

Turcijas kravu mārketinga prezidents Fatihs Cīlāls sacīja, ka Bursa ir nozīmīga vieta Turcijas rūpniecībā un eksportā un ka pilsēta būs svarīgs turku kravas apkalpošanas punkts ar savu ekonomisko spēju. Konstatējot, ka Bursa un Stambulas tuvums apgrūtina papildu lidojumu veikšanu Jenišehiras lidostā, Cığal teica: “Attālums starp Bursu un Stambulu daudzās pasaules metropolēs ir attālums starp vienas pilsētas centru un lidostu. Tomēr Bursa ir pietiekama infrastruktūra, resursi un potenciāls, lai tuvākajā nākotnē bagātinātu pakalpojumus un lidojumus. Kā Turkish Cargo, pirmkārt, mēs ar muitas nodokli uzņemsim produktus no Yenişehir. Mēs to nogādāsim savā centrā Stambulā sadarbībā ar BTSO. No šejienes mēs nodrošināsim produktu piegādi 127 lidostām 329 pasaules valstīs. Lielais pieprasījums ļaus ērti savienoties ar mūsu lidojumiem katrā laika joslā. Cerams, ka procesa turpinājumā mēs šos pētījumus novedīsim līdz vietai, kur mēs vainagosim šos darbus ar lidojumu operācijām Jenišehirā. ”

Turcijas kravu pārdošanas un mārketinga vadītājs Anils Fuats Okaks paziņoja, ka Bursa ir nozares uzmanības centrā, un sacīja: “Mums Bursā ir daudz lielu klientu. Produkti, kas jau ir nosūtīti uz Stambulu, tagad tiks nosūtīti tieši uz Yenişehir un nosūtīti kopā ar BTSO Lojistik AŞ. Mēs mobilizēsim šo vietu ar mūsu uzņēmumu atbalstu. Mēs vēlētos tuvākajās dienās pacelt lidmašīnas. Ja pienāk pietiekami daudz kravas, var sākt tiešos lidojumus. Tas ir izdarīts iepriekš. Cerams, ka mēs pārvadāsim gaisa kravas Jenišehirā. ” viņš teica.

Sanāksmē piedalījušies loģistikas nozares pārstāvji arī paziņoja, ka ir gatavi sniegt Jenišehiram visa veida atbalstu attiecībā uz pieprasījuma pieaugumu.

Armīns

sohbet

Esi pirmais, kas komentē

Yorumlar