Aidinā noslēdzās Turcijas kāpšanas čempionāta sezona

No 2021. līdz 6. novembrim AVIS 20 Turcijas kāpšanas čempionāta 21. un pēdējās sacensības, ko organizēja Egejas automobiļu sporta klubs (EOSK) ar Buharkentas pašvaldības ieguldījumu.

No 2021. līdz 6. novembrim AVIS 20 Turcijas kāpšanas čempionāta 21. un pēdējās sacensības, ko organizēja Egejas automobiļu sporta klubs (EOSK) ar Buharkentas pašvaldības ieguldījumu. Organizācija, kas sestdien, 20. novembrī, sākās ar svinīgu startu Buharkent laukumā, piedzīvoja spēkratu cīņu 15 dažādās kategorijās.

Sacensību noslēgumā, kas svētdien, 21. novembrī, 7,50 kilometrus garajā trasē notika pa 2 izbraucieniem, 1. kategorijā pirmo vietu ieņēma İsmail Tamer İşgüder ar Fiat Palio, savukārt sportiste Evren Girgin ar līdzīgu. auto, ieņēma otro vietu. Buraks Title, kurš 2. kategorijā BC Vision Motorsport vārdā sacentās ar Ford Fiesta R2, bija cilvēks, kurš trasi veica visīsākajā laikā, bet Süleyman Yanar ar Fiat Palio Kit Car ierindojās otrajā vietā un vēl viena sieviete sportiste ar Fiat Palio. Sevcan Sağıroğlu, uzkāpa uz goda pjedestāla. Renault Sport Clios cīņā par uzvarētāju 3. kategorijā kļuva Nizametins Keinaks, bet otrajā vietā ierindojās Bahadirs Sevinčs. Sacenšoties ar Mitsubishi Lancer EVO IX 4. kategorijā, Ayhan Germirli spēja sasniegt gan “labākā laika” balvu, gan pirmo kausu. Otro vietu šajā kategorijā ieņēma Hüsejins Jildrims, kurš brauca ar VW Polo TDi.