2021. gads kļuva par Izmiras zelta gadu

Izmiras Metropolitan Municipality Youth and Sports Club, Turcijas lielākais sporta klubs pēc sportistu skaita un filiālēm, 2021. gadā piedzīvoja savu “zelta” periodu. Neskatoties uz pandēmijas radītajiem smagajiem apstākļiem, Izmiras sportisti, kuri sacentās 41 zarā, kopā izcīnīja 127 medaļas, no kurām 311 bija zelta. Komandu sporta veidos lielu prieku cits pēc cita piedzīvoja Izmiras Metropolitan Belediyespor, kas izcīnīja 7 kausus, no kuriem 14 bija čempionāti.

Neskatoties uz pandēmijas apstākļiem, Izmiras galvaspilsētas pašvaldības jaunatnes un sporta klubs ar lieliem panākumiem atstāja 2021. gadu. Kamēr Handbola vīriešu Turcijas kauss Izmirā nonāca pirmo reizi, ratiņbasketbolā pēc 17 gadiem izcīnītais čempionāts ieņēma vietu vēsturē kā 2021. gada lielākais panākums. Handbola sieviešu komanda ieguva otro vietu Turcijas kausa izcīņā, Amputee Football Team ierindojās trešajā vietā Superlīgā un Turcijas kausa izcīņā, Hokeja komanda kļuva par 1. līgas čempioni, bet galda tenisa sieviešu komanda iekļuva turnīrā. 2. līga.

Lieliski panākumi ūdenspolo

Jaunizveidotajā ūdenspolo, Turcijas U-17 vīriešu federācijas kausa izcīņā un U-17 vīriešu federācijas kausa izcīņā trešā vieta, uzvarot Izmiras lādi, veiksmes pakāpieni tika kāpti ļoti ātri.

No džudistiem 127 zelta medaļas

Džudo bija individuālo nozaru augšgalā ar 127 zelta, 81 sudraba un 103 bronzas medaļām. Lielisku sniegumu demonstrēja džudisti, izcīnot 45 zelta, 21 sudraba un 31 bronzas medaļu, kopā 97 medaļas. Kamēr slidošanas sportisti izcīnīja 25 zelta, 17 sudraba un 16 bronzas, cīkstoņi uz Izmiru atveda 11 zelta, 11 sudraba un 15 bronzas. Viņš 31 reizi kāpa uz goda pjedestāla tenisā, 27 reizes vieglatlētikā, 23 reizes peldēšanā, 19 reizes triatlonā un 17 reizes taekvondo.

Svarīgākais grāds starptautiskajā arēnā no Wrestler Uzun

Cīkstonis Adems Buraks Uzuns ieguva nozīmīgāko vietu starptautiskajā arēnā, ieņemot otro vietu U23 Eiropas čempionātā grieķu-romiešu cīņā un trešo vietu U23 pasaules čempionātā grieķu-romiešu cīņā. Taekwondo spēlētāji Kaan Yelaldı, Barış Dağ, Esra Akbulak un Hatice Pınar Yiğit ieņēma vietas uz goda pjedestāla 6. starptautiskajā WT prezidenta kausā. Hatice Pinar Yiğit novembrī izcīnīja bronzas medaļu arī jaunatnes Eiropas čempionātā.

panākumi slidošanā

Aplausus par panākumiem izpelnījās Masāls Orans, Derja Taigana, Batu Tasasīzs, Nehirs Alans, Denizs Tarīms, Doga Gīners un Rūzgars Bostancī, kuri piedalījās slidošanas sacensībās Eiropā. 15. Eiropas Taekwondo Poomsae čempionātā bronzas medaļu kaklā nēsāja komanda, kuras sastāvā bija Alper Sadıkoğlu, Hayri Temel Alper un Volkan Yalçınkaya. Okçu Sıla Özdemir izcīnīja sudraba medaļu Eiropas kausa izcīņā ar valstsvienības formu. Ēģiptē notiekošajā pasaules čempionātā atklātā ūdens peldēšanā speciālā sportiste Tuna Tunca 10 kilometru distanci veica 4. vietā vecuma kategorijā un guva svarīgu panākumu.

Izmirā notika daudzas organizācijas

No otras puses, Izmiras metropoles pašvaldības jaunatnes un sporta klubs atveda uz Izmiru svarīgas starptautiskas organizācijas. Pēc BVA Pludmales volejbola Balkānu čempionāta 2019. gadā un U2020 un U18 Eiropas čempionāta pludmales volejbolā 22. gadā Izmirā, 2021. gada CEV Kontinentālā kausa un U20 Eiropas čempionātu pludmales volejbolā azarts 42. gadā notika Izmirā. Maratons, kas šogad notika otro reizi, bija mūsu valsts ātrākā trase Izmirā. Starptautiskās Marataonizmiras 2 kilometru trasē sasniegtais laiks 09:35:XNUMX tika fiksēts kā labākais laiks, kāds jebkad ir sacīkšu mūsu valstī.