Pasaules čempione nacionālajā boksere Ayşe Çağrıır Kas viņa ir, cik viņai gadu, no kurienes viņa ir?

Pasaules čempions nacionālais bokseris Ayse Cagirir Kas viņa ir Cik veca viņa ir no kurienes?
Pasaules čempions nacionālajā boksere, kas ir Ayşe Çağrıır, cik viņai gadu, no kurienes viņa ir?

Vēsturiski panākumi no mūsu valsts boksera Ayşe Çağırır... Nacionālajai bokserei, kura Pasaules sieviešu boksa čempionātā startēja svarā 48 kg, izdevās kļūt par pasaules čempioni, uzvarot savu kazahu sāncensi Alua Balkikakuva! Tātad, kas ir Ayşe Çağrıır, cik viņai gadu un no kurienes viņa ir?

Lielus panākumus guva Ayşe Çağırır Turcijas boksā, kas piedzīvoja savu zelta laikmetu. Ayşe Çağrıır, kura ir 48 kg pasaules čempione, padarīja savu vārdu zināmu visai pasaulei. Šeit ir informācija par mūsu valsts boksera panākumiem un informācija par viņa dzīvesstāstu.

Ayşe Çağrıır vēsturiski panākumi!

Ayşe Çağrıır uzvarēja Alua Balkibekovaya no Kazahstānas un kļuva par pasaules čempioni Pasaules sieviešu boksa čempionāta finālā, ko Turcija rīko Starptautiskā Boksa asociācija (IBA).

Kas ir Ayşe Çağrıır?

Nacionālais bokseris Ayşe Çağrıır dzimis 1995. gadā. Viņš absolvējis Fiziskās audzināšanas un sporta mācību nodaļu. 27 gadus vecais bokseris ir 1,60 metrus garš un sver 48 kilogramus.

Rumānijas galvaspilsētā Bukarestē notikušajā 2014. gada Eiropas čempionātā boksā sievietēm viņa izcīnīja bronzas medaļu svarā 48 kilogrami.

2022. gada Pasaules sieviešu boksa čempionātā, ko organizēja Starptautiskā Boksa asociācija (IBA) Başakšehiras jaunatnes un sporta kompleksā Stambulā, Turcijā, Ayşe Çağrıır izcīnīja zelta medaļu, finālā līdz 48 kg uzvarot kazahu Alua Balkibekovu. Finālā viņa iekļuva, astotdaļfinālā pieveicot uzbekieti Marjonu Savrievu, astotdaļfinālā francūzieti Rimu Bennamu, ceturtdaļfinālā ar 3-2 briti Demiju Džeidu Reštānu un pusfinālā ar 32-16 argentīnieti Aldanu Florensiju Lopesu. .