Castrol Ford Team Turkey sasniedz jaunus sasniegumus Eskišehiras rallijā

Castrol Ford komanda guva jaunus panākumus Turcijas Eskišehiras rallijā

Castrol Ford Team Turkey, kas atnesa Turcijai Eiropas čempionātu, jaunajā sezonā, kas svin savu 25. gadadienu, saglabā savas tiesības uz čempionu titulu ar saviem jaunajiem pilotiem.

Castrol Ford Team Turkey ar saviem jaunajiem pilotiem guva daudz panākumu Eskišehir ETİ (ESOK) rallijā, Shell Helix Turkey rallija čempionāta trešajā posmā, kas norisinājās no 23. līdz 25. jūnijam.

Eiropas čempions Castrol Ford Team Turkey, kurš uzvarēja rallijā ar 116 ātrumposmiem ar kopējo garumu 8 km uz asfalta, iepriekš uzvarēja 4 reizes.Sacensībās ar saviem jaunajiem pilotiem pilnā sastāvā, četru riteņu piedziņas Ford Fiesta R4. un Ali Türkkan un Burak Erdener duets uzvarēja Jauniešu kategorijā un uzvarēja Vispārējā klasifikācijā, ieguva otro vietu.

Pēc svinīgā starta, kas notika Odunpazarı Evleri laukumā ceturtdien, 23. gada 2022. jūnijā, pulksten 20.30, Eskišehir ETİ (ESOK) rallijs sākās piektdien, 24. jūnijā pulksten 10.00:4 Servis parkā Eskišehiras Ataturka stadionā ar 25 ātrumposmiem. tika aizvadīts un sacīkstes noslēdzās Servisa parkā. Otrajā dienā, kas sestdien, 10.00. jūnijā, sākās pulksten 1999:2, lielu lomu spēlēja mainīgie laikapstākļi. Trešajā vietā ierindojās 2. gadā dzimušais Ali Türkāns un pieredzējušais otrais pilots Buraks Erdeners, kurš pērn mūsu valsts labā uzvarēja Eiropas rallija kausa “Jaunatnes” un “Divpiedziņas” čempionātos, un pieredzējušais stūrmanis Buraks Erdeners. vietu sacensībās ar lietus gaidām un riepu pēdējā cilpā Pateicoties savai stratēģijai, viņi pēdējā posmā pakāpās uz otro vietu. Ümitkans Özdemirs un viņa otrais pilots Batuhans Memisjaziči, kuri pēdējos gados ar savu Fiesta R2T automašīnu ir uzvarējuši divriteņu piedziņas klasē, ieņēma piekto vietu vispārējā klasifikācijā. Sacenšoties ar Ford Fiesta R3T jauniešu klasē, Can Sarıhan un viņa otrais pilots Sevi Akal palielināja savu pieredzi uz asfalta un saglabāja XNUMX. vietu.

Konkurence Fiesta Rally Cup bija augsta

Sacensības bija augstā līmenī ar jauno 2017WD Rally4s piedalīšanos Fiesta Rally Cup, kas turpina savu jauno formātu kopš 3. gada un ko īpaši Ford Fiestas organizēja Castrol Ford Team Turkey.

Serhans Türkkans-Koray Akgün, kurš uzvarēja Yeşil Bursa Rally sezonas otrajā sacīkstē un kļuva par Fiesta rallija kausa līderi, uzvarēja FRC vispārējā ieskaitē Eskišehiras rallijā, kas ir Shell Helix 2 Turcijas rallija čempionāta 2022.posms. . Türkkan un Akgün duets ar savu lielisko ātrumu izcīnīja pirmo vietu Fiesta Rally3 un ierindojās sestajā kopvērtējumā.

Kamēr duets Efe Ünver un Bahadır Gücenmez izcīnīja otro vietu FRC kopvērtējumā, Burak Title un Bahadır Özcan duets ar Fiesta Rally4 ierindojās trešajā vietā. Buraks Titss, kurš ar Ford Fiesta Rally4 cīnījās par Turcijas rallija divriteņu piedziņas čempionātu, bija arī FRC divu riteņu piedziņas Fiestas augšgalā.

Irānas komanda Saber Khosravi un tās stūrmanis Hameds Majds, kuri kopš pēdējām sacīkstēm piedalās Fiesta Rally Cup, kurā var piedalīties arī starptautiskie sportisti, ar Fiesta R1T izcīnīja vadību pēc otrās vietas R1. ST klasē Yeşil Bursa Rally un izcīnīja savus kausus uz goda pjedestāla.

Castrol Ford Team Turkey piloti dominēja arī TOSFED Rally Cup

Tajā pašā laikā Oguzs Gilsels piešķīra punktus TOSFED rallija kausam, un FRC piloti dominēja arī TOSFED rallija kausā. Pirmo vietu ieguva Levents Šapčilars-Denizs Gümüšs no Castrol Ford Team Turkey, bet Erdems İlbaili – Soners Ceviks ierindojās otrajā vietā. Trešajā vietā ierindojās arī Hakans Gürel-Çağatay Kolaylı no šīs pašas komandas.

Castrol Ford Team Turkey uzvarēja Eskišehir ETİ (ESOK) rallijā, kas sestdien, 25. jūnijā plkst. 16.42 tika pabeigts ar finiša ceremoniju un apbalvošanas ceremoniju pie ESPARK, savukārt Ford zīmols šajās sacīkstēs ar savu sniegumu reģistrējās. izturība un dziļi iesakņojusies vēsture rallija sportā.Tas tika iekļauts sarakstā kā iecienītākā automobiļu marka.

Mēs soli pa solim tuvojamies savam mērķim ar mūsu rezultātiem Eskišehiras ETİ (ESOK) rallijā

Castrol Ford Team Turkey čempionu pilots Murats Bostancı cieši sadarbojas ar komandas jaunajiem pilotiem, šogad trenējot pilotus. Komandas priekšgalā ir arī Serdars Bostancı, kurš ir komandas direktors kopš komandas pirmās dienas.

Nododot savu ilggadējo pieredzi Turcijā un Eiropā jaunajiem pilotiem, Bostancı paziņoja, ka viņi trešo Turcijas rallija posmu Eskišehir ETİ (ESOK) aizvadīja ar lepniem rezultātiem. Savā vērtējumā Bostancı teica: “Castrol Ford Team Turkey, kas pagājušajā gadā kļuva jaunāka, lai atbalstītu Turcijas rallija sporta jauniešus un ir Turcijas jaunākā rallija komanda ar vidējo vecumu 22 gadi, mērķis ir 25. gadā izcīnīt 15. čempionātu. sezona. Ar mūsu rezultātiem Eskišehir ETİ (ESOK) rallijā mēs soli pa solim tuvojamies šim mērķim. Castrol Ford Team Turkey, kas Turcijas rallija čempionātā vienlaikus startēja ar vairāk nekā 20 automašīnām, šogad uzvarēja 2022. gada Turcijas rallija zīmolu čempionātā, 2022. gada Turcijas rallija čempionātā, 2022. gada Turcijas stūrmaņu čempionātā, 2022. gada Turcijas rallija jauno braucēju čempionātā un 2022. gada Turcijas rallijs ar divu riteņu piedziņu. Viņš cīnīsies par čempionātu. Mēs turpināsim savas cīņas kopā ar mūsu jaunajiem pilotiem nākamajos posmos.