Bursas galvaspilsētas pašvaldības prezidenta kauss BUSKI informācijas apstrāde

Bursas galvaspilsētas pašvaldības prezidenta kauss BUSKI informācijas process
Bursas galvaspilsētas pašvaldības prezidenta kauss BUSKI Informācijas apstrāde

Bursas galvaspilsētas pašvaldības organizēto, lai stiprinātu iekšējo komunikāciju, '7. Pēc sīvām cīņām noslēdzās Prezidenta kausa izcīņa futbolā. Turnīra finālā, kurā piedalījās 57 komandas un 624 darbinieki, kausu izcīnīja BUSKİ Bilgi Islem.

Turpinot darbu daudzās jomās no infrastruktūras līdz virsbūvei Bursā, Metropoles pašvaldība turpina arī sabiedriskās aktivitātes, lai paaugstinātu personāla motivāciju. Šajā kontekstā “16. Notika prezidenta kausa futbola turnīrs. Turnīrā, kas notika Aticilar sporta kompleksā, kurā piedalījās Bursas metropoles pašvaldība un visas tās filiāles, sīvi sacentās 05 komandas. Kamēr turnīrā kopumā piedalījās 7 darbinieki, tika aizvadītas 52 futbola spēles. Turnīra finālā; Par kausa ieguvēju kļuva BUSKI Data Processing, kas uzvarēja BUSKI Elektroenerģijas, Mašīnbūves, Materiālu apgādes departamentu. Kamēr trešo vietu turnīrā ieņēma Constabulary 624, Tulumbacılar 160 kļuva par ceturto. Parku un dārzu filiāles direkcija tika izvēlēta par turnīra džentlmeniskāko komandu. Papildus kausam un medaļai čempionvienībai tika pasniegts dāvanu sertifikāts 2 tūkstošu TL apmērā, otrā vieta ar kausu un medaļu, 1714 tūkstoši TL, trešā vieta ar kausu un medaļu, 12 tūkstoši TL, un ceturtajai un džentlmenīgākajai komandai tika pasniegta dāvanu karte 9 tūkstošu TL apmērā.

Uz trofeju pasniegšanas ceremoniju, kas notika turnīra noslēgumā; Piedalījās Bursas metropoles pašvaldības mērs Alinurs Aktašs, ģenerālsekretārs Ulašs Akhans, BUSKİ ģenerāldirektors Güngör Gülenç, nodaļu vadītāji, uzņēmumu uzraugi un personāls.

Metropolitēna pašvaldības mērs Alinurs Aktašs sacīja, ka viņi strādā ar Metropolitan Municipalitātes darbiniekiem ar intensīvām pūlēm 365 stundas diennaktī, 7 dienas gadā, lai padarītu pilsētu skaistāku un apdzīvojamāku. Atzīmējot, ka katrs no 24 tūkstošiem darbinieku pielika savus sviedrus un pūles dievkalpojumos, prezidents Alinurs Aktašs sacīja: “Mums ir jauka komanda. Neskatoties uz visām pasaulē piedzīvotajām grūtībām, kā Bursas pilsētas pašvaldība esam paveikuši labus darbus. Mēs organizējam šādas aktivitātes, lai palielinātu komunikāciju, motivāciju, uzticēšanos un efektivitāti mūsu personāla vidū. Mēs turpināsim kalpot Bursas iedzīvotājiem un būsim viņu rīcībā. Vēlos pateikties par mūsu ieguldītajām pūlēm, sazinoties ar iestādi ar katru pilsētas punktu un šūnu. Es apsveicu visus mūsu darbiniekus, kuri piedalījās turnīrā.