Selinay Tuğçe Kır atzīmēja Ordu triatlona Turcijas kausa izcīņas sacīkstes

Selinay Tugce Netīrumu zīmes Ordu Triatlona Turcijas kausa sacīkstēs

Ordu triatlona Turcijas kausa izcīņā, kas notika Ordu, sadarbojoties Ordu pilsētas pašvaldībai un Turcijas triatlona federācijai, Metropolitan Municipality sportiste Selinay Tuğçe Kır pārspēja savu tuvāko sāncensi par 07.06 minūtēm un savā laukumā nezaudēja goda pjedestāla augstāko vietu.

Ordu Triathlon Turkey Cup, ko rīko Ordu Metropolitan Municipality, turpinās ar lielu entuziasmu. Triatlonisti dažādās kategorijās sīvi sacenšas 3 atsevišķās trasēs: peldēšanā, riteņbraukšanā un skriešanā. Lielu sajūsmu skatītājiem sagādā sportistu cīņa sacīkstēs, kas šogad norisinājās jau trešo reizi ar 22 sportistu piedalīšanos no 410 provincēm.

SELĪNAJS SANĀKA UZVARU, PAR 07.06 MINŪTĒM ATŠĶIROTIES NO TUVĀKĀ KONKURENCES

Ordu galvaspilsētas pašvaldības sporta kluba nacionālā sportiste Selinay Tuğçe Kır, kura sasniedza veiksmīgus rezultātus katrās sacensībās, kurās piedalījās un lika Ordu lepoties, nepameta virsotni Ordu triatlona Turcijas kausa izcīņā. Kır, kura savu tuvāko konkurenti jauno sieviešu A kategorijā ievērojami pārspēja par 07.06 minūtēm, ieņēma krūšu joslu un braucienu pabeidza 1. vietā.

KIR: "LIELS PALDIES MŪSU PREZIDENTAM HILMI GULERAM"

Izsakot savas jūtas un domas pēc sacensībām, Ordu Metropolitan Municipality Sports Club Nacionālās sportistes Selīnaja Tuğçe Kır teica, ka ir ļoti priecīgs būt pirmais Ordu. Paužot, ka organizācija viņam ļoti patīk un ka viņa mērķis ir Eiropa, Kirs pateicās Metropolitēna pašvaldības mēram par atbalstu. Viņš arī pateicās Mehmetam Hilmi Gileram.

Selinay Tuğçe Kır savos paziņojumos izteica šādus paziņojumus:

“Tā ir lieliska organizācija. Tā bija jautra trase, lai gan vējš bija mīnuss. Es sacenšos par armiju. Esmu ļoti priecīga, ka ieguvu diplomu šeit. Ordu galvaspilsētas pašvaldības mērs Dr. Liels paldies Mehmetam Hilmi Gileram. Savā ziņā esmu šeit viņu dēļ. Mans galamērķis ir Eiropa. Šajās sacīkstēs man tas ir ļoti svarīgi.”

Ordu galvaspilsētas pašvaldības sporta kluba nacionālā sportiste Selinay Tuğçe Kır, kura pēc sacensībām ieņēma 1. vietu, saņēma medaļu no Ordu pilsētas pašvaldības vicemēra Adem Atika un piedzīvoja lielu prieku.