Katrs Gilkāna kadrs no Izmiras ir “zelta” vērts

Katrs Gulcas šāviens no Izmiras ir zelta vērts

Izmiras galvaspilsētas pašvaldības jaunatnes un sporta kluba veiksmīgais sportists Gilkans Uzuns izcīnīja zelta medaļas abos diska mešanas čempionātos.

Izmiras Metropolitēna pašvaldības jaunatnes un sporta kluba jaunais disku spēlētājs Gülcan Uzun ierindojās uz goda pjedestāla augstākās vietas divās nozīmīgās organizācijās. Gilkans Uzuns, kurš Bursā notiekošajā Nurullah İvak Throws Turkey Cup izcīņā uzvarēja pirmajā Turcijas čempionātā diska mešanā ar laiku 47.21, Turkcell U20 vieglatlētikas čempionātā, kas arī notika Bursā, izcīnīja zelta medaļu ar rezultātu 45.98. Sportists, kurš savā karjerā ierindojās arī piektajā vietā Balkānos, pēdējos divos gados īpaši kāpis pa panākumu kāpnēm un katru metienu aiznesis līdz zelta vērtībai.

Nosakot, ka ar galda tenisu sācis nodarboties septiņu gadu vecumā, un, pateicoties trenerim Turgajam Čelikelam, viņš pārgājis uz diska mešanu, Izmiras Metropolitēna Beledijesporas sportists sacīja: “Nav viegli gūt panākumus. Es dzīvoju Çileme ciematā Menderesā un gadiem ilgi katru dienu ceļoju 50 kilometrus, lai apmācītu. Tomēr ar mana kluba sniegtajām iespējām pārvarēju visas grūtības. "Es nožēloju tikai to, ka nevarēju piedalīties Eiropas zvaigžņu čempionātā COVID-19 dēļ," viņš teica.