Sportiste no Bursas, Hatice Kübra Ilgün, trešā vieta pasaulē

Sportists no Bursas Hatice Kubra Ilgun Pasaules čempions

Bursas Metropolitan Belediyespor nacionālās taekvondo spēlētāja Hatise Kūbra Ilgūna Meksikā notikušajā pasaules taekvondo čempionātā izcīnīja trešo vietu pasaulē 57 kilogramos.

Bursa Metropolitan Belediyespor Club olimpiskā medaļniece taekvondo spēlētāja Hatise Kūbra Ilgūna turpina mūs lepoties ar saviem panākumiem turnīros, kuros viņa piedalījās. Pārstāvot mūsu valsti Meksikā notikušajā pasaules taekvondo čempionātā līdz 57 kilogramiem sievietēm, Ilgūnai izdevās izcīnīt bronzas medaļu pasākumā, kas bija gada lielākā taekvondo organizācija, un piešķīra kvotas punktus 2024. gada Parīzes olimpiskajām spēlēm.

Čempionātā, kurā startēja ap 123 sportistu no 750 valstīm, valsts taekvondo spēlētājs, kurš pirmo kārtu pārvarēja bez mača, pēdējos 32 raundos pieveica Alisonu Montano no Salvadoras, bet pēdējās 16 kārtās pretī stājās Steisija Haimera no Austrālijas. . Ceturtdaļfinālā savu vārdu lika ierakstīt Hatise Kūbra Ilgūna, kura šajā kārtā uzveica pretinieci. Hatise Kūbra Ilgūna, kurai ceturtdaļfinālā izdevās pieveikt marokānieti Nadu Laaradžu, iekļuva pusfinālā un nodrošināja sev medaļu. Hatise Kūbra Ilgūna, kura cīņā par iekļūšanu finālā tikās ar Chia-Ling Lo no Taivānas, zaudēja savai pretiniecei ar 2-1, izcīnīja bronzas medaļu un kļuva par trešo vietu pasaulē.