3 rekordi, 15 medaļas Turcijas čempionātā parapeldēšanā

Rekordmedaļa Turcijas čempionātā naudas peldēšanā

Sacenšoties ar 4 sportistiem Turcijas čempionātā para peldēšanā un nacionālo komandu atlases sacīkstēs, kas notika Konijā, Bursa Metropolitan Belediyespor Club pabeidza organizāciju ar 8 medaļām, 1 zelta, 6 sudraba un 15 bronzas.

Konjas olimpiskajā peldbaseinā notikušajās sacīkstēs, kurās piedalījās 65 sportisti no 185 klubiem visā Turcijā, Bursas Metropolitan Municipality Club peldētāji lika viņiem pasmaidīt ar sasniegtajiem grādiem. Organizācijā, kas piedzīvoja lielu uztraukumu, Melda Kolayca no Bursas Metropolitan Belediyespor Club izcīnīja 50 Turcijas čempionātus, izcīnot "zelta medaļas 100-400 un 100 metros brīvajā stilā, 100 metros uz muguras, 100 metros brasā, 200 metros tauriņstilā un 7 metros kompleksajā peldējumā". Melda Kolayca izcīnīja zelta medaļu, labojot Turcijas rekordu 100 metru brasa, 100 metru tauriņstilā un 200 metru jauktajā distancē.

Cits Bursas Metropolitan Belediyespor Club sportists Zümra Cengiz izcīnīja zelta medaļu 100 metros brīvajā stilā un ierindojās trešajā vietā 100 metros uz muguras. Serhats Polats izcīnīja sudraba medaļu 200 metros brīvajā stilā un bronzas medaļu 100 metros brīvajā stilā. Abdulkadirs Kökens no Bursas Metropolitan Belediyespor Club izcīnīja arī bronzas medaļas 50, 100 un 200 metros brīvajā stilā un 50 metros uz muguras.