ABB sporta klubs izcīnīja 5 medaļas Turcijas taekvondo čempionātā

ABB sporta klubs izcīnīja medaļu Turcijas taekvondo čempionātā

Turpinot atbalstīt sportu un sportistus galvaspilsētā, Ankaras pilsētas pašvaldība (ABB) turpina atbalstīt visas sporta nozares.

Sporta klubi Ankaras galvaspilsētas pašvaldības struktūrā, kas turpina atbalstīt sportu un sportistus, nevar gūt pietiekami daudz panākumu. Ankaras Metropolitan Municipality Sports Club piedalījās Clubs Turkey Taekwondo čempionātā, kas notika Ispartā no 15. gada 18. līdz 2022. decembrim, kurā piedalījās 609 klubi un 4 tūkstoši sportistu; Ar 5 izcīnītām medaļām viņš kļuva par Turcijas čempionu vīriešu kategorijā, bet sieviešu kategorijā kļuva par trešo un kopvērtējumā otro vietu.

Lielpilsētas sporta klubi sāka darīt zināmu savu vārdu pasaulei, labojot panākumu rekordus valsts un starptautiskās sacensībās.

Vēsturiski panākumi no Ankaras Metropolitan Belediyespor

Ankara Metropolitan Municipality Sports, kas piedalījās 15. gada 18.-2022. decembrim Ispartā notikušajā Taekwondo Clubs Turkey čempionātā, kurā kopumā piedalījās 4 tūkstoši sportistu un 609 klubi, guva vēsturiskus panākumus.

Ankaras Metropolitēna pašvaldības sporta klubs kopā izcīnīja 4 medaļas, tostarp 1 zelta un 5 bronzas medaļas; Sasniedzot Turcijas čempionātu vīriešu kategorijā, viņa kļuva par trešo sieviešu kategorijā un otro kopvērtējumā.

İbrahim Öter 58 kg vīriešiem, Oğuzhan Kılıçkaya 63 kg vīriešiem, Haltan Uygun 87 kg vīriešiem un Zehra Kaygısız 57 kg sievietēm; Dilara Arslana izcīnīja bronzas medaļu 73 kg sieviešu kategorijā.