Izmiras galvaspilsētas pašvaldības handbola sieviešu komanda atklāja tūres durvis

Izmiras metropoles pašvaldības handbola sieviešu komandai EHF Eiropas kausa izcīņas trešās kārtas pirmajā mačā izdevās ar 30:25 pieveikt Portugāles pārstāvi. Mača atbildes spēle tiks aizvadīta svētdien, 4. decembrī, Izmirā.

Izmiras metropoles pašvaldības jaunatnes un sporta kluba handbola sieviešu komanda Eiropas Handbola federācijas Eiropas kausa (EHF European Cup) izcīņas 3. kārtas pirmajā mačā ar 30:25 uzvarēja Portugāles komandu Ada De Sao Pedro Do Sul. Mūsu pārstāvis, kurš Celal Atik sporta hallē aizvadītā mača pirmajā puslaikā demonstrēja pārāku spēli pret savu portugāļu pretinieku, ģērbtuvē devās vadībā ar 16:13. Turpinot dominēt otrajā puslaikā, Izmiras Metropolitan Municipality uzvarēja Portugāles izlasi ar rezultātu 30:25.

Svētdien, 4. decembrī, Izmiras sporta hallē Celal Atik izspēlēs spēļu kārtu, noskaidrosies tālākbraucēja. Mačā Izmiras Metropolitan Municipality spēlētāji Sibel Kıcıroğlu 10, Ecem Birben 5, Yasemin Özgür 5, Ece Sözmen un Yeliz Özel pa 3 vārtiem, Burcu Dindar un Büşra Işıkhan pa 2 vārtiem.