Turcijas deju sporta federācija izvēlējās savus jaunos čempionus

Turcijas deju sporta federācijas rīkotajos hiphopa un breika čempionātos sestdienās un svētdienās Stambulā tika noskaidroti Turcijas jaunie čempioni. Desmitiem sportistu no dažādām provincēm, kas sacenšas dažādās vecuma kategorijās, prezentēja vizuālus svētkus.

Deju sirds pukstēja nedēļas nogalē Stambulā notikušajās sacensībās. Ar sacensībām, kas notika 21. gada 22. un 2023. janvārī, tika noskaidroti jaunie Turcijas čempioni pēdējā perioda divos populārākajos deju žanros - Hip-Hop un Breaking. Sacensības, ko organizēja Turcijas deju sporta federācija, kuru vadīja Tolga Han, kura ir pazīstama kā cilvēks, kurš padarīja deju populāru Turcijā, notika SDR deju centrā Beylükdüzü. Turnīros, kuros piedalījās Jaunatnes un sporta ministrijas Atlētu sagatavošanas nodaļas vadītājs Selčuks Çebi, tika noskaidroti gan valstu rangi, gan jaunie izlases sportisti, kuri pārstāvēs mūsu valsti starptautiskos turnīros.

Olimpiskās komandas satraukums pie Breaking

Svētdien olimpiskajā atzarā tika aizvadīts Turcijas čempionāts, kas pirmo reizi notiks 2024. gada Parīzē. Turcijas breika čempionātā, kurā tiks noskaidrota olimpiskā valstsvienība, kas tiks izvēlēta no uzvarētāju vidus, pirmais bija Ožužans Karademirs, otrais Furkans Jilmazs, trešais Murats Abdurrahmanaoglu vīriešiem, kas vecāki par 18 gadiem. Meitenēs, kas vecākas par 18 gadiem, pirmā ierindojās Jasmijn Millie, otrā Nadire Selina, trešā Ebru Tuga. Citās kategorijās uzvarētāji tika noteikti šādi; Pirmie ierindojās Efe Cem vīriešiem U-18 zēniem un Nadire Selin meitenēm. Par Turcijas čempioniem, izcīnot pirmo vietu, kļuva Emirs Sönmezs U-16 zēnu grupā un Seilina Hana meitenēm. U-14 kategorijā pirmo kausu izcīnīja Nurperi Yedikardeşler meitenēm un Cenks Midilličs zēniem.

Šeit ir hiphopa čempioni

Sestdien notikušā Turcijas hiphopa čempionāta uzvarētāju trofejas un medaļas pasniedza Jaunatnes un sporta ministrijas Atlētu sagatavošanas nodaļas vadītājs Selčuks Çebi. Par čempioniem hiphopa turnīrā kļuva šādi: Ömer Öztürk kategorijā virs 21, Berfins Šentürks U-21, Sava Okans U-16, Emirs Sönmezs U-12, Lal Öncü U. -9 izcīnīja pirmo vietu Turcijā.kļuva par čempioniem.

TDSF prezidents: "Mēs sniedzam visu finansiālo un morālo atbalstu starptautiskajiem panākumiem"

Turcijas deju sporta federācijas prezidents Tolga Han Činkitašs, kurš sniedza informāciju par savu darbu pie laušanas, kas ir olimpiskais zars, sacīja: “Pēc Olimpiskās nozares izziņošanas mēs sākām plašus pētījumus šajā jomā. Mēs turpinām talantu meklējumus visā Turcijā ar mūsu klubu atbalstu. Meiteņu sacensībās piedalījās ļoti maz sportistu. Mūsu centieni sagatavot jaunus sportistus sāk atmaksāties. Priecājos, ka interese par Breaking ir pieaugusi īpaši jaunākajās vecuma grupās. Kā federācija savu iespēju robežās turpināsim sniegt visa veida finansiālu un morālu atbalstu visiem mūsu sportistiem, kuri guvuši starptautiskus panākumus.'' Viņš teica.