Galatasaray Ümraniyespor Spilgtākie notikumi un vārti (3-2) Bein Sports skatīšanās saite

galatasaray umraniyespor mac kopsavilkums un mērķi bein sports watch gs umraniye mac kopsavilkums pulksteņa kopija

Galatasaray Ümraniyespor svarīgākie spēles rezultāti: (3-2) un viņu gūtie vārti skatās Bein Sports Youtube Lig Tv Gs ÜMRANİYE skatieties spēles kopsavilkuma saiti. Skatieties Galatasaray spēles kopsavilkumu un vārtus. Turpiniet lasīt mūsu ziņas, lai skatītos Icardi vārtus! Skatieties Galatasaray Umraniyespor svarīgākos notikumus Youtube Skatieties Bein Sports Gs UMRANİYE spēles kopsavilkuma saiti. Kāds ir Galatasaray Umraniyespor spēles rezultāts? Cik reizes Galatasaray Umraniyespor spēle ir beigusies? Kurš guva vārtus Galatasaray Ümraniyespor spēlē? Skatieties Galatasaray Ümraniyespor kopsavilkumu youtube, Gs Ümraniyespor skatīties spēles kopsavilkumu bein sport, līgas TV Galatasaray Ümraniyespor skatīties kopsavilkumu, skatīties Galatasaray spēles kopsavilkumu, Kas guva vārtus Galatasaray Ümraniyespor spēlē? Cik ilgi ir beigusies Galatasaray Ümraniyespor spēle?, Skatieties Galatasaray vārtus, skatieties Ümraniyespor spēles kopsavilkumu, skatīties kopsavilkumu, bein sport Ümraniyespor skatīties kopsavilkumu, Kas guva Galatasaray vārtus?, Kas guva Ümraniyespor vārtus?, Skatieties Ümraniyespor Ümraniyespor vārtu informāciju…

Galatasaray uzvarēja: Galatasaray ar 22:3 uzvarēja Ümraniyespor Süper Toto Süper Lig 2. nedēļas mačā. Otrajā puslaikā viņš izcīnīja uzvaru ar 2 Icardi vārtiem. Galatasaray palielināja savu rezultātu līdz 51, un starpība starp līderi Fenerbahce bija 7 punkti. Umraniyespor palika pie 14 punktiem. "Galatasaray" nākamnedēļ aizvadīs derbija spēli ar "Trabzonspor", bet "Ümraniyespor" savā laukumā uzņems "Adana Demirspor".

Kāds ir Galatasaray Ümraniyespor spēles rezultāts?

Galatasaray Ümraniyespor spēle noslēdzās ar 3:2 ar Galatasaray pārākumu.

Kurš guva vārtus Galatasaray Umraniyespor mačā?

Abdülkerims Bardakči un argentīniešu zvaigzne Mauro Ikardi guva divus vārtus, kas atnesa uzvaru Galatasaray.

"Ümraniyespor" vārtus guva Umuts Nairs un Oguzs Gürbulaks.

Skatieties Galatasaray Ümraniyespor spilgtākos notikumus un mērķus

Nef stadionā aizvadītais mačs šodien sākās pulksten 20.00:1. Tiesnesis Cihan Aydın piešķīra XNUMX soda sitienu par labu Galatasaray, un Yellow Red komanda XNUMX metru soda sitienu pārvērta vārtu guvumā ar Icardi.

1′ Mačs sākas ar mājinieka Galatasaray sitienu.

2′ Tiekot pie bumbas aiz soda loka, Lukass Torreira negaidot triecas pret zemi, taču ādas bumba atgriežas no aizsardzības.

3′ No kreisās diagonāles soda laukumā raidītais Drīss Mertenss atsit bumbu, tiklīdz iekļūst soda laukumā, bet vārtsargs Orkuns Özdemirs sasniedz labo augšējo stūri un paspēj savākt bumbu.

7′ Viesu komanda tuvojās vārtiem! Onur Ayik, kurš no kreisās malas pārvieto uz aizmuguri aizsardzībā raidīto bumbu, no kreisās puses pa diagonāli iekļūst soda laukumā un mēģina veiksmi no zemes, taču vārtsargs Fernando Muslera vārtus neielaiž!

11′ Vārti [0-1] (kurš kredīts Ümraniyespor) GOOOLL !! QuelKredi Ümraniyespor izvirzījās vadībā ar Umut Nayir! Uzbrukumā, kas strauji attīstās no labās malas, Džeraldo apdzen pretinieku un ieiet soda laukumā un raida savu piespēli soda laukuma virzienā, nenolaižoties līdz pēdējai līnijai. Šajā brīdī piespēle Umuts Nayir atsitās pret zemi un atgrūž tīklu kreisajā stūrī.

15′ Viesu komanda atkal ir ļoti tuvu vārtiem! Atstājot pretinieku uzbrukumā no labās malas, Džeraldo raida savu piespēli soda laukumā, nenolaižoties līdz pēdējai līnijai. Šajā brīdī piespēlētājs Durels Avounū veic sitienu no zemes, bet vārtsargs Fernando Muslera divos metienos neielaiž vārtus!

18′ Serhio Oliveira, kurš ar Kerema piespēli atrod bumbu aiz soda atzīmes, spēcīgi triecas pret zemi, bet vārtsargs Orkuns Ezdemirs vārtus neielaiž!

21′ Saša Bojs, sākot no labās malas, raida pussargu soda laukumā. Bumba, kas tika atstāta pa diagonāli soda laukumā, bija priekšā Drīsam Mertensam. Pieredzējušais spēlētājs met negaidot, bet ādas bumbiņa nonāk tieši pie vārtsarga Orkun Özdemir.

26′ Milots Rašika no labās malas raida piespēli soda laukumā. Pēc piespēles soda laukumā Mauro Ikardi blakus soda atzīmei raida savu piespēli savam draugam Kerem Aktürkoğlu. Kerems negaidot izmēģina veiksmi no zemes, taču pēdējā brīdī izdodas iejaukties aizsardzībai.

32′ Vārti [1-1] (Galatasaray) GOOOLL !! Galatasaray nospēlēja neizšķirti ar Abdulkerimu Bardakči! Drīss Mertenss pēc labās malas stūra sitiena raida pussargu sešu piespēļu zonā. Abdülkerim Bardakcı atlec no tālā vārtu staba ar Viktora Nelsona sitienu ar galvu, pabeidzot bumbu un ieraidot apaļo ādas bumbu atpakaļ tīklā no kreisā stūra.

36′ Viesu komanda tuvojās vārtiem! Piespēli no labās malas Džeraldo raida savu gaisa piespēli aiz soda atzīmes. Tikmēr Durels Avounū iesita savu ierašanos, bet vārtsargs Fernando Muslera atkal atvaira vārtus!

39′ Vārti [1-2] (HagiKredi Ümraniyespor) GOOOLL !! Kredi Ümraniyespor izvirzījās vadībā ar Oğuz Gürbulak!

43′ Drīss Mertenss, kurš ar Lukasa Toreiras piespēli atrod bumbu aiz soda loka, domā tieši vārtos, bet vārtsargs Orkuns Özdemirs sasniedz kreiso stūri un paspēj iegūt ādas bumbu.

56′ Junuss Akguns labās malas uzbrukumā raida pussargu soda laukumā. Bumba, kas atlec no aizsardzības, paliek Sacha Boey priekšā soda loka labajā pusē. Pieredzējušais spēlētājs sit spēcīgi, bet vārtsargs Orkuns Özdemirs sasniedz kreiso stūri un vārtus neielaiž!

59′ SODS!!! Strahils Popovs spēlē ar roku soda laukumā, un tiesnesis Cihan Aydın norāda uz soda punktu!

60′ Soda vārti [2-2] (Galatasaray) GOOOLL !! Mauro Icardi apvieno tīklus un ādas apli ar paņenku sitienu vārtu vidū un saved komandu kopā!

63′ Lukass Torreira, kurš pēc pieskāriena no labās malas pieskaras soda laukuma labajā diagonālē, met no zemes, bet vārtsargs Orkuns Özdemirs sasniedz kreiso stūri un vārtus neielaiž.

77′ SARKANĀ KARTE! Durels Avounou, kurš BiriKredi Ümraniyespor vidējās līnijas cīņā izslēdza savu pretinieku Lukasu Torreiru, tika pie savas otrās dzeltenās kartītes.

79′ Galatasaray nevar gūt labumu no absolūtās vārtu pozīcijas ar Bafetimbi Gomisu, kurš stājās spēlē! Huans Mata no labās malas paņemtajā stūrī raida pussargu uz tālo vārtu stabu. Tikmēr Abdülkerim Bardakcı ar sitienu ar galvu raida savu piespēli uz otru stabu. Atrodot bumbu sev priekšā, Bafetimbi Gomis izmēģina veiksmi no zemes, taču vārtsargam Orkunam Özdemiram pēdējā brīdī izdodas iejaukties!

82′ Vārti [3-2] (Galatasaray) GOOOLL !! Galatasaray izvirzījās vadībā ar Mauro Icardi! Abdülkerim Bardakcı, kurš tiek pret bumbu pa kreiso diagonāli, raida savu pussargu pretī XNUMX metru soda sitienam.