Pabeigts Bolamanas upes OSB tilts

Bolamanas upes OIZ tilts ir pabeigts
Pabeigts Bolamanas upes OSB tilts

Fatsa mērs Ibrahims Etems Kibars, kurš veica nozīmīgus ieguldījumus pilsētā, tiekoties ar Transporta un infrastruktūras ministriju, kopā ar Ak Party rajona prezidentu Isu Jükselu un 7. šoseju reģionālo direktoru Rıfatu Silovu, Bolamanas upes OSB tilts, 10 km uz Fatsa-Ilıca šosejas pārbaudīja ceļa paplašināšanas un asfaltēšanas un uzlabošanas darbus Aybasti krustojumā.

“MĒS SAVIENOJAM DIVAS PUSES AR BOLAMAN OSB TILTU”

Fatsa mērs İbrahim Etem Kibar, kurš teica, ka Bolamanas 2. šosejas tilts atvieglos transportēšanu uz organizēto industriālo zonu un samazinās satiksmes blīvumu, sacīja: “Kopā ar mūsu 7. reģionālo automaģistrāļu direktoru Rıfatu Silovu un mūsu rajona prezidenti Isu Yükselu; Mēs veicām pārbaudes uz divjoslu transportlīdzekļa un gājēju tilta, kas savienos mūsu organizēto industriālo zonu, kas tika pabeigta īsā laikā, piemēram, 7 mēnešos, Bolamanas upē ar galveno ceļu. Pateicoties projektam, kas ir 154 metrus garš, 15 metrus plats un ietver 5 metrus garu gājēju celiņu, esam savienojuši abas puses. Pārsēšanās mūsu organizētajā industriālajā zonā būs diezgan atvieglota un satiksmes blīvums samazināsies. teica.

“10 km GADSIMTU CEĻU DARBU TŪRISMA REĢIONĀ ILIKĀ ir jāpabeidz.”

Fatsa mērs Ibrahims Etems Kibars, kurš pārbaudīja ceļa paplašināšanas un karstā asfalta seguma darbus trasē, kas tiek atjaunota līdz ar Ilikas šosejas ekspluatācijas pabeigšanu Fatsa tūrisma reģionā, sacīja: “10 kilometru garā daļa ir pabeigti ceļa paplašināšanas un karstā asfalta darbi 7 km garumā. Līdz mēneša beigām tiks pabeigti atlikušie 3 km ceļš un tiks realizēta ļoti ērta pārvietošanās mūsu reģionā. Es vēlos, lai Fatsa-Ilıca šosejas atjaunošana būtu izdevīga visiem mūsu apkaimēm šajā maršrutā. viņš teica.

“MŪSU FATSA SĀKĀM NOTEIKUMUS 7 SVARĪGĀS JURISDIKCIJĀS.”

Fatsa mērs İbrahim Etem Kibar paziņoja, ka viņi veica pārbaudes Aybasti krustojumā, lai veiktu uzlabojumus vietās, kur Fatsā ir satiksmes problēmas.

“ Kopā ar mūsu reģionālo automaģistrāļu direktoru Rıfatu Silovu un mūsu rajona prezidenti İsa Yüksel; Mēs veicām pārbaudes Aybastı Junction, kur sākām strādāt labiekārtošanas darbu ietvaros vietās, kur mūsu pilsētā ir vērojams satiksmes blīvums. Sakārtojumus sākām 7 krustojumos. Ar darbiem, ko veiksim Aybastı krustojumā, Meydan Junction, Autoostas krustojumā, Stadium Junction, Dolunay Junction, Kutlukent Junction un Great Industrial Site Junction, mēs plānojam samazināt pilsētas satiksmes blīvumu un iespējamo satiksmes negadījumu biežumu. Es vēlos pateikties un izteikt cieņu mūsu satiksmes un infrastruktūras ministram Adil Karaismailoğlu kungam, kurš ir ļāvis realizēt mūsu pilsētai nozīmīgas investīcijas transporta un infrastruktūras jomā. viņš teica.

Günceleme: 11/03/2023 13:22

Līdzīgas reklāmas