Alanyaspor (1-3) Fenerbahce labākie punkti, vārti un soda sitienu pozīcijas

Alanyaspor Fenerbahce Mac kopsavilkuma vārti un sodu pozīcijas

Fenerbahče izcīnīja 26 punktus, virslīgas 3. nedēļā ar 1:3 pārspējot Alanyaspor. Lai gan mača pirmajā pusē "Fenerbahče" zaudēja ar 1:0, mača otrajā daļā izcīnīja 2 soda pozīcijas, ko nospēlēja pārāki. Ar 2 vārtiem no Ennera Valensijas, kurš soda pozīcijas pārvērta vārtos, un Emre Mor vārtiem pagarinājumā, viņš laukumā ar 3:1 sagrāva Alanyaspor un izcīnīja svarīgu uzvaru, samazinot atstarpi starp viņu un Galatasaray. Īpaši tie līdzjutēji, kuri vēlas noskatīties Alanyaspor Fenerbahce spēles kopsavilkumu, soda sitienu pozīcijas un gūtos vārtus, gaida, kad Bein Sports publicēs kopsavilkumu.

Alanjasporas Fenerbahce mačā tiesnesis Metins Kalkavans piešķīra pirmo soda pozīciju tieši, bet otro pozīciju, sekojot VAR. Horhe Hesuss otro reizi saņēma sarkano kartīti no tiesneša un viņam bija jādodas uz tribīnēm. Lai gan ļoti aizraujošajā mačā "Fenerbahče" nospēlēja ļoti labi, "Alanjaspor" aizsardzība turējās stabili un neļāva "Fenerbahče" panākt rezultātu.

Alanyaspor Fenerbahce spēles kopsavilkums un svarīgie spēles momenti

Süper Lig Spor Toto 26. nedēļā Fenerbahče izbraukumā ar 3:1 sagrāva Alanyaspor.

Pirmos vārtus mačā 6. minūtē guva Alanyasporlu Koulouris. 2. puslaikā uz skatuves kāpa Enners Valencia, un Fenerbahče puslaiku atstāja aiz 1:0. Izmantojot 63 metru soda sitienu 85. un 2. minūtē, Valencia guva vārtus, izvirzot savu komandu vadībā ar 1:90. 2+3 spēlē Emre Mor guva vārtus, kas atviegloja viņa komandu un panāca rezultātu 1:XNUMX.

Treneris Horhe Hesuss 67. minūtē saņēma sarkano kartīti. Portugāļu treneris nevadīs savu komandu Bešiktašas derbijā.

Fenerbahce, kas izlaidusi 1 maču, ar šo rezultātu palielināja savu rezultātu līdz 54, punktu starpību ar līderi Galatasaray samazinot līdz 6. Alanyaspor guva 28 punktus.

Nākamo maču dzelten-tumši zilie aizvadīs pret Bešiktaš. Oranžzaļie pretī stāsies Giresunspor.

Alanyaspor Fenerbahce labākie momenti, vārti un soda sitienu pozīcijas, skatieties Bein Sports