Kopsavilkums: Konyaspor 2-1 Galatasaray spēles svarīgākie momenti un gūtie vārti

Kopsavilkums Konyaspor Galatasaray spēles kopsavilkums un vārtu skatīšanās saite

"Galatasaray" Superlīgas 26. nedēļā pārtrauca savu 14 nezaudēto spēļu sēriju, zaudējot ar 2:1 pret Konyaspor. Mačā, kurā Galatasaray 31. minūtē izvirzījās vadībā ar Milotu Rašicu pirmajā puslaikā, mājinieki Konyaspor ar Soner Dikmen un Oğulcan Ülgün vārtiem otrajā puslaikā uzvarēja ar 2:1 un guva 3 punktus. Pilnu Konyaspor-Galatasaray spēles kopsavilkumu, vārtus un svarīgus momentus līdzjutēji var noskatīties Bein Sports mājaslapā.

Galatasaray izbraukumā tikās ar Konyaspor Süper Lig Spor Toto 26. nedēļā. Uzvarot Konya Metropolitan Municipality stadionā, komanda uzvarēja ar rezultātu 2-1.

"Galatasaray" 31. minūtē izvirzījās vadībā ar Milotu Rašicu, bet "Konyaspor" 62. minūtē pret šiem vārtiem atspēlēja Soneru Dikmenu. Mačā ar 2:1 uzvarēja Konyaspor, kas pagarinājumā guva vēl vienus vārtus ar Oğulcan Ülgün.

11. minūtē, saņemot dzelteno kartīti, tika diskvalificēts Berkans Kutlu, kurš spēli sāka Galatasaray pirmajā 35. spēlē. Berkans Kutlu nākamnedēļ nevarēs spēlēt pret Adana Demirspor.

Pēc šī rezultāta pārtrūka Galatasaray 14. līgas uzvaru sērija.

Galatasaray ar šo rezultātu ieguva 60 punktus. Konyaspor pacēlās līdz 34 punktiem.

Nākamnedēļ "Galatasaray" līgā tiksies ar Adana Demirspor. Konyaspor dosies uz Ümraniyespor.

Konyaspor 2-1 Galatasaray spēles kopsavilkums un svarīgie spēles momenti

90+3 VĀRTI | Konyaspor ar Oğulcan Ülgün vārtus izvirzījās vadībā ar 2:1. Ogulkāns, kurš ar Bruno Paza piespēli saņēma bumbu priekšā, raidīja bumbu vārtos ar cietu un mīkstu sitienu.

88′ Konyaspor vārti pret Endriju Čekiči netiek ieskaitīti kā off. Endri Čekici saņēma dzelteno kartīti par krekla novilkšanu pēc šiem vārtiem.

77 Nicolo Zaniolo met no soda laukuma ārpuses, Sehičs pēdējā minūtē realizē stūri.

76′ Mahirs trāpīja no aiz staba aizmugures aizsardzībā raidīto bumbu. Balons aizlidoja.

71′ Milota Rašica bumba tīklā tika atcelta aizskaršanas dēļ.

70 devās no Rašikas uz Ikardi. Ikardi nedabūja vēlamo kadru.

70′ Fransisko Kalvo tiek parādīta dzeltenā kartīte par Icardi pārkāpumu.

68′ Konyaspor ātrajā uzbrukumā Marloss mēģināja tukšā laukumā raidīt bumbu Diufam, taču Kāns Eihans veica kritisku iejaukšanos.

62′ VĀRTI | Konyaspor ar Sonera Dikmena vārtiem panāca izlīdzinājumu. Soners ļoti labi kontrolēja bumbu, kuru Bruno Pazs atņēma no zemes. Viņa izdarītais sitiens ar labo kāju trāpīja arī Musleram un iegāja tīklos.

61′ Saša Boijs saņem dzelteno kartīti par Marlosa pārkāpumu.

60′ Ikardi trāpīja pa tālo stabu un soda laukumā devās Serhio Oliveira. Ādas ceļojums ir nonācis līdz galam.

57′ Abdulkerims iejaucās bumbā, kuru Kalvo pagrieza soda laukumā. Muslera pēdējā brīdī atvairīja bumbu vārtu virzienā.

54′ Mame Diufa vārti Konjasporā tika atcelti noraidījuma dēļ.

51′ Ikardi nevar pieskarties bumbai, kuru Leo Dibuā atņēma no kreisā flanga. Pēc tam tika pacelts offside karogs.

43′ Saša Boijs no labās puses raida bumbu soda laukumā un ar galvu virzās uz vārtiem. Sehiča vadībā bumba atsitās pa sānu tīkliem.

37 Vēl viena dzeltenā Icardi! Argentīnas zvaigzne saņēma dzelteno kartīti pēc Adila pārkāpuma vidējā līnijā.

36′ Berkans Kutlu saņem dzelteno kartīti par pārkāpumu, ko viņš pieļāva pretiniekam vidējā līnijā. Berkans Kutlu tika diskvalificēts ar dzelteno kartīti. Jangs nepiedalās Adana Demirspor spēlē.

31′ VĀRTI | Galatasaray ar Milota Rašikas vārtiem izvirzījās vadībā ar 1:0. Galatasaray ātrajā uzbrukumā Kerems ieraudzīja Rašicu priekšā. Kosovas spēlētājs ar mīkstu sitienu ar kreiso kāju raidīja bumbu vārtos.

29′ Ikardi redzēja, ka Boijs aizripo no aizmugures. Bojs izšāva pa diagonāli. Vārtsargs Sehičs atņēma bumbu no stūra.

21' Fransisko Kalvo sitiens, ko realizē Alehandro Pozuelo, raida soda laukumā. Bumba lidoja virs galvas.

18′ Milots Rašika raida bumbu aizsarga aizmugurē un Ikardi ar centrējumu raida bumbu tīklā. Bumba palika vārtsargā Sehičā.

13′ Marlosa Moreno loks trāpa aizsardzībā un dodas pretī Musleram.

Muhammets Demirs tiekas ar bumbu no labās malas pie 5′ Abdulkerim. Viņš gribēja to atstāt Mahir Emreli, kurš atradās soda laukumā, taču Dubuā iejaucās.

3′ Mahirs Emreli nolaidās no aizmugurējās rindas no labās puses un nogriezās. Aizsardzībā kritiska atbilde no Dubuā.

1′ mačs sākās ar Zorbay Küçük signālu.

Skatieties Konyaspor Galatasaray svarīgākos notikumus Youtube Bein Sports Konya GS spēles skatīšanās kopsavilkuma saite. Kāds ir Konyaspor Galatasaray spēles rezultāts? Cik garš ir Konyaspor Galatasaray mačs? Kurš guva vārtus Konyaspor Galatasaray mačā? Konyaspor Galatasaray pulksteņu kopsavilkums youtube, Skatieties Konya Galatasaray spēles kopsavilkumu sportā, līgas TV Konyaspor skatieties Galatasaray kopsavilkumu, skatieties Konyaspor spēles kopsavilkumu, Kas guva vārtus Konyaspor Galatasaray spēlē? Cik garš ir Konyaspor Galatasaray mačs?, Skatieties Konyaspor vārtus, skatieties Galatasaray spēles kopsavilkumu, skatieties kopsavilkumu, bein sport Skatieties Galatasaray spēles kopsavilkumu, Kurš guva Konyaspor vārtus?, Kurš guva Galatasaray vārtus?, Skatieties Galatasaray vārtus