Madrides Real–Liverpūle skatīties tiešraides spēles Exxen Fantarium24 Real Liverpool tiešraides saiti

Skatieties Real Madrid Liverpool spēli tiešraidē Bezmaksas Exxen Fanatica Real Liverpool skatīties tiešraides saiti

UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla paaugstināšanas spēlē Spānijā tiekas Madrides "Real" un "Liverpool". Madrides "Real" pirmajā Anglijā aizvadītajā mačā uzvarēja ar 5:2, pabeidzot Liverpūles apļa lēcienu. Futbolisti meklē, kā mēs varam bez maksas skatīties Real Madrid Liverpool maču. Selcuk Sports Skatieties Real Madrid Liverpool spēli tiešraidē Bezmaksas Exxen Justin TV Freezing Fantarium24 Netspor Real Liverpool tiešraides straumēšanas saite. kā viņi meklē. Madrides Real Liverpool spēles oficiālā raidītāja ir Exxen Sports platforma. Cikos tiešraidē tiks pārraidīta Madrides Real un Liverpool spēle?

Skatieties Real Madrid Liverpool spēli tiešraidē bez maksas

Madrides "Real" Čempionu līgas astotdaļfināla atbildes spēlē uzņems "Liverpool". Neskatoties uz atspēlēšanos ar 2:0 jau ievadā, Karlo Ančeloti komanda, kas iztrūka no laukuma ar uzvaru ar 5:2, ir sajūsmā par iespēju sasniegt ceturtdaļfinālu, izmantojot savu pārsvaru. Jirgena Klopa pirāti meklēs brīnumus. Kad pirms milzu spēles tiešraidē tiks pārraidīta Madrides Real-Liverpool spēle, kurā laikā, kurā kanālā? Atbildes uz jautājumiem un iespējamie 11 ir ziņkārības jautājums. Sīkāka informācija šeit…

Selcuk Spor TV Madrides Real Liverpool skatīties maču

Čempionu līgas kvalifikācijas kārtās rosība turpinās pilnā sparā. Tūres ievērojamākajā duetā pārspēli aizvadīs Madrides "Real" un "Liverpool". Anglijas komanda, kas pirmo maču lieliski iesāka Anfīldā, piedzīvoja lielu šoku un nespēja apturēt viņa dēlu čempionu.

Taraftārijs24 Madrides Real Liverpūle dzīvo spēles skatīties

Madrides Real, kas ar savu lielisko spēli aizslaucīja pretiniekus no laukuma un uzvarēja 90 minūtēs ar čempionu ar 5:2, līdz pat beigām atvēra durvis uz ceturtdaļfinālu. Karlo Ančeloti komanda cenšas saglabāt savu tempu, to izmantojot. Jirgena Klopa pirāti meklēs brīnumus. Mājinieku rindās Mendijai un Alabai, viesu komandā Diazam, Tjago, Džo Gomesam un Ramzijam savainojumu dēļ nebūs grūts mačs.

Real Madrid Liverpool Cikos mačs tiks translēts tiešraidē?

Madrides "Real" un "Liverpool" spēle tiks aizvadīta Santiago Bernabeu un sāksies šovakar plkst. 23.00, un to pārraidīs kanālā Exxen. Rezultātu tiešraides turpinājums mačam, kurā svilpēs Vācijas tiesnesis Fēlikss Zveiers.

Madrides Real un Liverpūles spēle, iespējams, 11

Real Madrid : Kurtuā, Karvahals, Militao, Rūdigers, Načo, Kamavinga, Kross, Modriks, Valverde, Viniciuss, Benzema

Liverpool : Alisons, Arnolds, Konāte, Van Diks, Robertsons, Fabinju, Milners, Gakpo, Salahs, Jota, Nunezs

Real Madrid Liverpool spēles tiešraides komentārs

Skatieties UEFA Čempionu līgas Exxen skatīties Selcuk Sports Real Madrid Liverpool spēli tiešraidē Fantarium24 Justin Tv Free Exxen skatīties Real Liverpool spēli selcukspor skatīties tiešraidi Real Madrid Liverpool spēli Skatīties Real Madrid spēli tiešraidē paroles noplūde Džastins TV Real Madrid Liverpool supporterium24 twitter pieteikšanās Skatieties bezmaksas tiešraidi