Fantarium24 Besiktas Giresunspor skatīties tiešraides spēli Justin TV Selcuk Sports Bjk Giresun tiešraidē

Skatieties Fantarium Besiktas Giresunspor tiešraidi, skatieties Sifresiz Selcuk Sports Bjk Giresun tiešraidi

Līderis Bešiktaš Spor Toto Superlīgas 28. nedēļā laukumā tiksies ar Giresunspor. Giresunspor ir pārsvars mačos, ko Bešiktaš pēdējos gados spēlēja ar Giresunspor virslīgā. Līdzjutēji, kuri vēlas skatīties Beşiktaş Giresunspor spēli tiešraidē, meklē, kā bez maksas skatīties BJK Giresun spēli tiešraidē. Selcuk Sports Besiktas Giresunspor skatīties tiešraidi Bein Sports 1 Justin TV Freeze Fantarium24 Netspor Bjk Giresun tiešraidē skatīties nelikumīgu saiti. Kad tiks pārraidīta Bešiktaş Giresunspor spēle tiešraidē?

Selcuk Sports Besiktas Giresunspor maču vērot tiešraidē

KadıköyBeşiktaş, kas mainīja līgas bilanci, gāžot Turcijas Fenerbahče, uzņems Giresunspor, lai palielinātu uzvaru sēriju līdz 5 spēlēm. Kad ir Bešiktaş-Giresunspor spēle, kurā laikā un kurā kanālā? Atbildes uz jautājumiem, iespējamie 11. punkti un informācija pirms spēles ir mūsu ziņās. KadıköyBeşiktaş, kas ar 4:2 sagrāva Fenerbahče un uzlaboja morāli, virslīgas 28. nedēļā uzņems Giresunspor. Şenol Güneş audzēkņi rēķinās ar 5 maču sēriju otro reizi šosezon, pārspējot Melnās jūras pārstāvi. Līdz ar "Fenerbahçe" uzvaras efektu šovakar līdzjutēji stadionu piepildīs pilnībā.

Taraftārijs24 Bešiktas Giresunspor dzīvo spēles skatīties

Spor Toto Superlīgas 28. nedēļā Vodafone Park stadionā pretī stāsies Bešiktaş un Giresunspor. Abu komandu cīņā, kas sāksies plkst.20.30, svilpēs tiesnese Atilla Karaogan. Seihuns Sesigüzels un Abdulla Bora būs Karaoğlan palīgi. Sarpers Barišs Saka būs spēles 4. tiesnesis, bet Özgür Yankaya šajā mačā sēdēs uz VAR krēsla. AVAR turnīrā Jankaju pavadīs Volkans Bajarslans un Süleymans Özajs.

Džastins TV Bešiktas Giresunspor skaties maču tiešraidē

Kamerūniešu melnbaltā zvaigzne Vincents Abubakars savu trešo termiņu Black Eagle iesāka lēni. Pieredzējušais uzbrucējs, kurš pirmajos 4 mačos klusēja, atstāja pēdas 4 mačos. Veiksmīgais spēlētājs, kurš savu kvalitāti parādīja ar 4 vārtiem pret Ankaragücü, Başakşehir, İstanbulspor un Fenerbahçe, šovakar plāno gūt vārtus pret Giresunspor.

Skatieties Bešiktas Giresunspor spēli Selcuk Spor TV.

Turpinot savu rezultatīvo parādīšanos visas nedēļas garumā veiktajā komandas darbā, nosaukuma mērķis ir gan nest savai komandai uzvaru, gan ar šodien gūtajiem vārtiem palielināt punktu skaitu līdz 5 pēc kārtas. Treneris Šenols Günešs pirms šīvakara mača ir ļoti pārliecināts par Abubakaru... Pieredzējušais treneris spēlēs uzbrukuma līnijā; episkā cīņa

Besiktas giresunspor Cikos mačs tiks translēts tiešraidē?

Beşiktaş-Giresunspor spēli, kas šovakar tiks aizvadīta Vodafone Park un sāksies plkst.20.30, tiešraidē pārraidīs kanāls beIN Sports 1. 90 minūšu tiešraides rezultāts, ko vadīs Atilla Karaoğlan, būs mūsu ziņās.

Bešiktaş-Giresunspor iespējamās 11s:

Besiktas: Merts, Onurs, Saiss (Necips), Kolijs, Masuaku, Redmonds, Salihs, Hadziahmetovičs, Gedsons, Cenks, Aboubakars

giresunspor: Ferhats, Alpers, Āriass, Peress, Heirulla, Borja, Mejia, Gērkems, Merts, Savičēvičs, Bajičs

Besiktas 2:1 Giresunspor spēles tiešraides komentārs

3′ Cenks Tosuns izdarīja labu sitienu ar galvu, taču vārtsargs Ferhats viegli dominēja pār viņam uzkritušo bumbu.

5′ Ar Neitana Redmonda vārtiem Ferhats atguva bumbas kontroli.

10′ Starp Aleksisu Peresu un Vincentu Abubakaru valda spriedze. Aboubakars reaģēja uz Peresa iejaukšanos. Līdz ar citu spēlētāju iejaukšanos spriedze nepieauga.

13′ Lielisks Redmondas uzbrukums, Cenks Tosuns izdarīja smagu sitienu, taču bumba aizlidoja no augšas.

21′ Giresunspor labā vārtus gūst Rijads Bajičs. Bajičam, kurš tika pie bumbas soda laukumā, izdevās iedzīt Mertu Ginoku.

23′ Vinsents Abubakars met no ļoti labas pozīcijas, taču nespēj pārspēt Ferhatu Kaplanu.

30′ Cenks Tosuns tiekas ar vārtsargu, kurš ir tālu aiz aizsardzības. "Giresunspor" vārtsargs Ferhats Kaplans 8 minūšu laikā no priekšējās pozīcijas atvairīja divas reizes.

34′ Savainotais Cenks Tosuns spēli nevarēja turpināt. Viņa vietā nāca Gedsons Fernandess.

37′ Bešiktaš uzvarēja XNUMX metru soda sitienu. Aleksis Peress iejaucās bumbā, kuru Salihs gribēja aizpildīt.

39′ Vincents Abubakars no XNUMX metru soda sitiena atzīmes raidīja bumbu dažādos stūros ar vārtsargu.

42′ Rahids Gezals tiek pie bumbas.

45+1′ Giresunspor spēlētājs Alpers ar setbumbu ar galvu atsita brīvu pozīciju, taču bumba aizlidoja slikti.

45+2′ Kuvass pēc spēcīgiem iebildumiem saņem dzelteno kartīti.

45+5′ Abubakars no labās diagonāles attīra tīklu. Kamerūnas uzbrucējs, stāvēja priekšā Aleksim Peresam Giresunspor un priecājās par vārtiem. Mača sākumā starp abiem spēlētājiem valdīja spriedze.

Skatieties Selçuk Sports Beşiktaş Giresunspor spēli tiešraidē Taraftarium24 Justin Tv Jestyayin Kralbozguncu Free Bein Sports Bjk Giresun skatieties selcukspor spēli Skatieties Beşiktaş Giresun spēli Skatieties Besiktas spēli tiešraidē Skatieties Besiktas spēli tiešraidē Skatieties Besiktas spēli tiešraidē Džastins tvunnn24. Bjk Skatīties Giresun skatīties Bein Sports spēli Bjk Giresun Kralbozguncu Netspor Selcuk spor tv hd Bjk Giresun nešifrēts skatīties jestyayin Donmadan Beşiktaş Giresunspor tiešraidē skatīties Netspor Bjk Giresun spēli Beşiktaş Giresuns sporta tiešraidi

Taraftārijs24 Bešiktas Giresunspor Skatieties spēli tiešraidē, skatieties bezmaksas bezmaksas noplūdes, skatieties Džastina TV, Jojobet TV, Matbet bezmaksas spēli Skatieties Fantarium24 Beşiktaş Giresunspor spēles tiešraidē, skatieties bezmaksas bezmaksas noplūdes, skatieties Džastina TV, Jojobet TV, Matbet bezmaksas spēles