Kopsavilkums: Fenerbahce Besiktas spēles kopsavilkums (2-4) un viņu gūtie vārti Skatīties Bein Sports Fb BJK spēles kopsavilkuma skatīšanās saiti

Fenerbahce Besiktas Mac kopsavilkuma un vārtu guvumu skatīšanās saite Bein Sports Fb BJK spēles skatīšanās kopsavilkuma saite

Fenerbahce Besiktas Spēles kopsavilkums un mērķi Bein Sports skatīties Lig Tv Fb BJK spēles kopsavilkuma skatīšanās saiti. Fenerbahçe savā laukumā tikās ar Beşiktaş vienā no Turcijas lielākajām derbija spēlēm Süper Toto Süper Lig 27. nedēļā. Lai gan Fenerbahče pirmo puslaiku pabeidza ar rezultātu 1:0 pret Bešiktaš, Bešiktas komanda Cenk Tosun guva 4 vārtus ar 2 minūšu intervālu, un Redmondas un Abubakara vārti uzvarēja maču ar 4:2. Bešiktašā Velingtons saņēma sarkano kartīti no otrās dzeltenās krāsas un atstāja savu komandu 10 spēlētāju sastāvā. Noskaties plašo Fenerbahce Bešiktaš spēles kopsavilkumu, tās gūtajiem vārtiem un svarīgiem momentiem. Fenerbahce Besiktas spēles kopsavilkums.

Fenerbahče zaudēja Bešiktašas derbija mačā ar 4:2 un nedēļu pabeidza bez punktiem. Beşiktaş Superlīgā palielināja rezultātu līdz 52 un saglabāja otro vietu aiz Fenerbahçe.

Fenerbahce Besiktas Skatieties spēles spilgtākos momentus un vārtus youtube

Ülker stadionā aizvadītais mačs sākās pulksten 20.30. Tiesneša Halila Umuta Melera vadītajā mačā "Fenerbahče" pa ceļam uz čempionātu guva lielu savainojumu.

Fenerbahce Bešiktas Mača kopsavilkums un svarīgie spēles momenti

1' Spriedze starp Enneru Valensiju no Fenerbahce un Tajipu Talhu no Bešiktaš.

8′ Arda Gilers nespēja izmantot iespēju gūt vārtus Fenerbahçe labā, bumba, kas trāpīja Kolijam, nonāca stūrī.

10′ No spēles nācās izņemt Tajipu Talhu, kurš savainojumu guva Bešiktašā. Velintons nomainīja Tajipu Talhu.

13′ Savainojumu guva Fenerbahčes futbolists Žoau Pedro, kurš pēc ārstēšanas atgriezās laukumā.

16' Mača pirmajās 16 minūtēs tika pieļauti 10 pārkāpumi.

23′ Enners Valensija soda laukumā nespēja realizēt sev vēlamo metienu. Pēc tam Arda Gilers ar Gedsona iejaukšanos realizēja brīvsitienu no vietas tuvu vārtiem.

27′ Enners pretī stājās Valencia. Merts Gunoks neļāva "Fenerbahče" uzbrucējam gūt vārtus vārtu guvumā.

28′ Velintonam tiek parādīta dzeltenā kartīte.

29′ Starp Vincentu Abubakaru un Fenerbahče tribīnēm valdīja spriedze. Pēc tam spriedze starp "Fenerbahce" spēlētājiem un Vincentu Aboubakaru vēl kādu laiku turpinājās. Samets Akaidins un Vincents Abubakars saņem dzelteno kartīti.

Pēc 36′ Gedsona Fernandesa iejaukšanās, Fenerbahčes spēlētājs Merts Hakans Jandašs palika uz zemes. Merts Hakans Jandašs par iebildumiem saņēma dzelteno kartīti un tika diskvalificēts.

38′ Fenerbahce izcīnīja XNUMX metru soda sitienu, Arda Gilera paliekot uz zemes. VAR Alpers Ulusojs apstiprināja "Fenerbahce" soda sitienu.

41′ Fenerbahce ar Ennera Valensijas soda sitienu izvirzījās vadībā.

43′ Altajs Beindirs piespēlēja Velintonam.

45+1′ Abubakars pretī stājās Altajam. Altay Bayındır iejaucās un kontrolēja uzbrucēja bumbu, kurš gribēja driblēt.

45+2′ Omāram Kolijam tiek parādīta dzeltenā kartīte.

45+7′ Par tiesneša maldināšanu dzelteno kartīti saņēma Osaji-Samuels, kurš atradās soda laukumā.

OTRA PUSE
46′ Hadziahmetovičs un Gezals nonāk malā Bešiktašā; Redmonds un Maksims piedalījās spēlē.

48′ Abubakars palika uz zemes ar Attila Szalai iejaukšanos Bešiktašā pretī. Spēli turpināja tiesnesis Halils Umuts Melers.

50′ Fenerbahce uzvarēja XNUMX metru soda sitienu, Enneram Valenciai paliekot uz zemes. Pārtvērušais Velintons tika noraidīts ar sarkano kartīti.

53′ Enners Valensija nerealizēja soda sitienu.

55′ Beşiktaş spēlētājs Cenks Tosuns nespēja iemest Altaju Beindriru tukšos vārtos pēc dribla. Pēc pozīcijas beigām tika pacelts offside karogs.

58′ Izlīdzinājuma vārtus guva Cenks Tosuns.

62′ Kad palika 10 spēlētāji, Bešiktaš ar Cenka Tosuna vārtus izvirzījās vadībā ar 2:1.

70' Emre Mors izmēģināja veiksmi no distances. Bumba tikko izgāja.

76′ Neitans Redmonds ilgu laiku atņēma bumbu no vidējās līnijas aizmugures un ar sitienu no tālienes atnesa savai komandai uzvaru.

80′ Merts Günoks labi sasniedza Irfana Kana Kahveci tālmetienu.

Fenerbahce Besiktas spēles rezultāts, cik endu?

Fenerbahce Besiktas spēle beidzās ar 2:4 Besiktas pārākumu.

Kurš guva vārtus Fenerbahce Bešiktaš mačā?

Fenerbahce vienīgos vārtus no XNUMX metru soda sitiena atzīmes guva Enners Valensija un Irfans Kans.

Vārtus, kas atnesa Bešiktaš uzvaru, guva Cenks Tosuns, Redmonds un Abubakars.

Fenerbahce Bešiktas pulksteņa svarīgākie momenti Youtube Bein Sports saite

Fenerbahce Bešiktas pulksteņa svarīgākie momenti Youtube Bein Sports Fb BJK spēles skatīšanās kopsavilkuma saite. Kāds ir Fenerbahce Bešiktaš mača rezultāts? Cik endu spēlē Fenerbahce Besiktas? Kurš guva vārtus Fenerbahce Bešiktaš mačā? Fenerbahce Bešiktas pulksteņa kopsavilkums youtube, Fb Beşiktaş skatīties spēles kopsavilkumu bein sport, līgas TV Fenerbahçe Beşiktaş skatīties kopsavilkumu, skatīties Fenerbahçe Beşiktaş spēles kopsavilkumu, kurš guva vārtus Fenerbahçe Beşiktaş spēlē? Cik reižu Fenerbahce Besiktas spēle beidzās?, Skatieties Fenerbahce vārtus, skatieties Bešiktaš spēles kopsavilkumu, skatieties kopsavilkumu, bein sport Skatieties Bešiktaš spēles kopsavilkumu, Kas guva Fenerbahce vārtus?, Kurš guva Bešiktaš vārtus?, Skatieties Bešiktaš vārtus Matš Feneriktah