Fantarium24 Fenerbahce Ankaragücü skatīties spēli tiešraidē Selcuk Sports Fb Ankara tiešraides skatīšanās saite

Fantarium Fenerbahce Ankaragucu skatīties tiešraidi Selcuk Sports Sifresiz Fb Ankara tiešraides skatīšanās saite

Spor Toto virslīgas 29. nedēļā Fenerbahce tiksies ar Baskentas komandu MKE Ankaragücü. Lai gan vakar virslīgā uzvarēja Galatasaray, Fenerbahce ir jāuzvar, lai gan tas samazina izredzes tikt uz čempionātu. Līdzjutēji, kuri vēlas skatīties Fenerbahce Ankaragücü spēli tiešraidē, meklē, kā bez maksas skatīties FB Ankara spēli tiešraidē. Selcuk Sports Fenerbahce Ankaragücü skatīties spēli tiešraidē Bein Sports 1 Justin TV Skatieties Fenerbahce spēli bez sasalšanas Fantarium24 Mekan TV Netspor Fb Ankara tiešraidē skatīties nelikumīgu saiti. Kad tiešraidē tiks pārraidīta Fenerbahçe Ankaragücü spēle?

Selcuk Sports Fenerbahce Ankaragucu spēli vēro tiešraidē

Süper Lig 29. nedēļā Fenerbahče uzņems Ankaragücü. Mājas laukumā sēriju turpinās Horhes Hesusa komanda, kura pēc zaudējuma Bešiktašas derbijā nogāza Karagümrük. Nedēļā, kad uzvarēja līdere Galatasaray, dzeltenais Lacivertlilers neizturēja punktu zaudēšanu. Baskentas komanda, kuras morāle pieauga līdz ar Istanbulspor uzvaru, aizvadīja pirmo maču. KadıköyViņš vēlas turpināt. Kad ir Fenerbahče-Ankaragücü spēle, kurā laikā, kurā kanālā? Atbildes uz jautājumiem un informācija pirms spēles ir mūsu ziņās.

Selcuk Spor TV Fenerbahce Ankaragucu skatīties maču

Ankaragücü, kurš bija Fenerbahče viesos Horhes Hesusa vadībā, kuram Bešiktašas derbijā beidzās 7 spēles bezzaudējumu sērija un pagājušajā nedēļā atpaliekošajā mačā ar 2:1 uzvarēja Fatihu Karagümrük, zaudēja 57 punktus. ceļu. Līderim Galatasaray nebija pacietības nedēļā, ko viņi uzvarēja. Baskentas komanda, kas iekļuva pusfinālā, kausa izcīņā pārspējot Trabzonspor, savā laukumā ar 3:2 pārspēja Istanbulspor un ieguva 28 punktus, izkļūstot no ugunslīnijas. Tolunaja Kafkasa komanda turpinās debiju, klupinot savu sīksto pretinieku.

Spor Toto Superlīgas 29. nedēļā Ülker stadionā tiksies Fenerbahçe un MKE Ankaragücü. Abu komandu cīņā, kas sāksies plkst.20.30, svilpēs tiesnese Atilla Karaogan. Serkans Oks un Esats Sančaktars būs Karaoğlan palīgi. Mača 4. tiesnesis būs Hüsejins Gečeks, savukārt Erkans Engins mačā sēdēs uz VAR krēsla. Bahatins Šimšeks un Süleymans Özajs pavadīs Enginu AVAR.

Taraftārijs24 Fenerbahce Ankaragucu dzīvo spēles skatīties

Altay Bayındır tika izslēgts no spēles sastāva

Horhe Hesuss nevarēs gūt labumu no daudziem saviem spēlētājiem pret Ankaragücü, tāpat kā iepriekšējās nedēļās. Ferdi Kadioglu šovakar nevarēs spēlēt, jo viņam ir dzeltenā kartīte Karagümrük mačā. Linkolns un Luans Peress joprojām ir ievainoti. No mača sastāva tika izņemts arī Altajs Baindirs, kurš cieta no muguras sāpēm. Lai gan Batshuayi, Oosterwolde un King ir sākuši strādāt, šiem 3 spēlētājiem nav gaidāma briesmas Ankaragücü priekšā.

Džastins TV Fenerbahce Ankaragucu skaties maču tiešraidē

Pārāk daudz vārdu Fenerbahče soda laukumā katru nedēļu sagādā Horhe Hesusa galvassāpes. Ferdi beidzot ieraudzīja savu 4. karti un tika apturēts. Pirms mača šovakar ir Serdars Azizs, Gustavo Henrike, Osajs-Samuels, Miha Zajks, Vilians Arao, Emre Mors un Enners Valensija. Ja šie 7 spēlētāji saņems karti, viņi nevarēs piedalīties līgā pret Başakşehir.

Fenerbahcē tieši Batshuayi savainojums izjauca visus Horhes Hesusa plānus. Portugāļu treneris, kurš beļģa prombūtnē sevi nemitīgi izmēģināja uzbrukuma līnijā, nespēja iegūt sev vēlamo sniegumu. Dzeltenajai-navy Blues arī bija grūti ieņemt pozīciju pret Karagümrük. Šī iemesla dēļ ir sagaidāms, ka Isa veiks izmaiņas Ankaragücü sejā.

Fenerbahce Ankaragucu Cikos mačs tiks translēts tiešraidē?

Fenerbahce-Ankaragücü spēli, kas šovakar sāksies pulksten 20.30 un tiks aizvadīta Ülker stadionā, tiešraidē pārraidīs kanāls beIN Sports 1. 90 minūšu tiešraides rezultāts, ko vadīs Atilla Karaoğlan, būs mūsu ziņās.

Fenerbahce-Ankaragücü spēle iespējama 11

Skatieties Fenerbahce Ankaragucu spēli tiešraidē

Fenerbahce: İrfan Can, Samuel, Samet, Szalai, Alioski, Ismail, Zajc, Arda, Rossi, Valencia, Pedro

Ankaragucu: Gökhan, Malcuit, Radakovičs, Mujakic, Hanousek, Taylan, Diack, Emre, Zahid, Beridze, Sowe

Fenerbahce 1:1 Ankaragucu spēles tiešraides komentārs

85′ SODS | Fenerbahce izcīnīja sodu. Ezgjans Alioskis raidīja bumbu soda laukumā, kamēr İrfan mēģināja pacelties līdz bumbai, taču Mateja Hanousek iejaukšanās palika uz zemes. Tiesnesis Atilla Karaoğlan parādīja XNUMX metru soda sitienu.

81′ GOAL | Ankaragücü ar Ali Sowe vārtiem izvirzījās vadībā ar 1:0. Ātri attīstītajā Ankaragücü uzbrukumā Lamīns Diaks to atstāja Ali Sove, kurš karājās aiz aizsardzības. Irfans veica sitienu aci pret aci. Sove, kurš labi sekoja bumbai, atstāja bumbu tukšos vārtos un izvirzīja savu komandu vadībā ar 1:0.

50′ Rosi pa diagonāli trieca Pedro nomesto bumbu. Bumba nonāca pie vārtsarga Gökhan Akan.

45+1′ Fenerbahce spēlētājs İsmail Yüksek saņem dzelteno kartīti par Tailana Antalyalı pārkāpumu.

45′ Samets no kreisās malas izpildīja stūra sitienu, ko izmantoja Arda Gilers. Bumba atgriezās no vārtu pārliktņa.

44′ Arda Gilers vienlaikus izņem no spēles 3 spēlētājus un nogādā viņus aci pret aci. Vārtsargs Gohans vārtus neielaida.

43' Fenerbahce aizsardzība atvairīja stūra sitienu, ko izmantoja Emre Kilinčs. Stelios Kitsiou trāpīja pa griežamo bumbu, taču bumba lidoja pāri.

41′ Arda Gilera stūra sitiens trāpīja ar Šalai galvu. Bumba atsitās pret vārtu pārliktni.

38′ Stelioss Kitsiou piespēlēja bumbu soda laukumā Gajasam Zahidam. Viņš uzreiz sita, taču bumba trāpīja aizsardzībā un ielidoja stūrī.

37' Fenerbahče ātrajā uzbrukumā Arda Gilers atdod stilīgu piespēli Zajcam. Zajcs to atstāja Serdaram blakus. Serdara sitiens no vidus padevās vārtsargam Gekhanam.

28′ Horhe Jēzus izmantoja laiku un piezvanīja Mihai Zajcam, Ismailam Yüksek un Arda un pastāstīja, ko viņi vēlas.

22′ Attila Szalai raida bumbu augstu aiz aizsardzības. Aizmugures karogs paceļas Ennera Valencia labā.

8′ Arda Gilers ar spēcīgu sitienu no soda laukuma ārpuses atsita vārtsargam Gekhanam. Samets sitiens ar galvu trāpīja Arda izmantotajā stūrī. Stelios Kitsiou aizslaucīja bumbu prom no līnijas.

5′ Redzot, ka Steliosam Kitsiou ausī ir aksesuārs, tiesnesis brīdināja spēlētāju. Stelioss Kitsiou arī novilka auskaru un iemeta to laukuma malā.

1′ Sīvā cīņā atskanēja pirmā svilpe.

Selcuk Sports Fenerbahce Ankaragücü skatīties spēli tiešraidē Fantarium24 Justin Tv Jestyayin Kralbozguncu Unencrypted Bein Sports Fb Ankara skatīties selcukspor TV tiešraidē skatīties Fenerbahce Fenerbahce Ankara spēli Skatīties Fenerbahce spēles tiešraidi Ankara skatīties Justin tv Fenerbahce Ankara skatīties bezmaksas Fenerbahce Ankara supporterium24 spēle Fb Ankara Kralbozguncu Netspor Selcuk spor tv hd Fb Ankara nešifrēta skatīties jestyayin Frozen Fenerbahce Ankaragucu tiešraides spēle

Taraftārijs24 Fenerbahce Ankaragucu Skatieties spēli tiešraidē, skatieties bezmaksas bezmaksas noplūdes, skatieties Džastina TV, Jojobet TV, Matbet bezmaksas spēli Skatieties spēli Fantarium24 Fenerbahce Ankaragücü tiešraidē, skatieties bezmaksas bezmaksas noplūdes, skatieties Justin TV, Jojobet TV, Matbet bezmaksas spēles Tarraftarium24 Fenerbahce Ankaragücü Skatieties spēli tiešraidē, bezmaksas bezmaksas noplūdes skatīšanās, Justin TV skatīšanās, Jojobet TV, Matbet bezmaksas spēles