Katrā skolā ar 100 audzēkņiem tiks iecelts padomnieks

Katrā skolā, kurā ir audzēkņi, tiks iecelts karjeras skolotājs
Katrā skolā ar 100 audzēkņiem tiks iecelts padomnieks

Tautas izglītības ministrs Mahmuts Ezers sacīja, ka katrā skolā ar 100 skolēniem tiks iecelts skolotājs.

Ministrs Özers sniedza jaunas labas ziņas, lai nodrošinātu, ka visu izglītības līmeņu skolēni efektīvi gūst labumu no psiholoģisko konsultāciju pakalpojumiem.

Ministrs Özers savā sociālajā mediju kontā par šo tēmu sacīja: "Es vēlētos padalīties ar mūsu labajām ziņām mūsu cienījamiem konsultantu kandidātiem: bērnudārzs, sākumskola, vidusskola, vidusskola neatkarīgi no veida katrā skolā, kurā mācās 100 skolēni, obligāti jābūt karjeras izglītības skolotājam. Mēs turpināsim atbalstīt mūsu skolēnu psiholoģisko noturību mūsu skolās. izmantoja frāzes.

📩 27/05/2023 12:44