Kocaeli džudisti Eiropā plosās kā vētra

Veiksmīgie Kocaeli Metropolitan Municipality Kağıtspor džudisti, kas ir iemantojuši savu vārdu ar panākumiem nacionālajā un starptautiskajā arēnā, veiksmīgi atgriezās no Ümitleras Eiropas kausa džudo, kas notika Gruzijā un Azerbaidžānā.

2 MEDAĻAS GRUZIJĀ

Džordžijas Eiropas cerību kausa izcīņā džudo piedalījās simtiem čempionu džudistu no desmitiem valstu. Gīzems Dinsers no Kocaeli Metropolitan Municipality, kurš turnīrā startēja mūsu valstsvienības vārdā, izcīnīja zelta medaļu svarā 48 kg un kāpa uz goda pjedestāla augstākā līmeņa, savukārt par sudraba īpašnieku kļuva vēl viens veiksmīgs sportists Emirs Selims Ari. medaļa 81 kg.

MEDĀĻU LIETUS AZERBAIDŽĀNĀ

Eiropas Cerību kausa izcīņā, kas norisinājās sadraudzības valstī Azerbaidžānā, mūsu valstsvienības vārdā startēja Kocaeli Metropolitan Municipality Kagitspor džudisti, kuri, uzstājoties augstā līmenī, izcīnīja 3 sudraba un 2 bronzas medaļas.