Skatieties Fantarium24 Galatasaray Başakşehir tiešraides spēli Justin Tv Passwordless Selçuk Sports Gs Başakşehir tiešraidē skatīšanās saite

Selçuk Sports Galatasaray Başakşehir spēles tiešraides skatīšanās saite Džastins Tv Bez paroles Bein Sport Fanatica Gs Başakşehir tiešraides skatīšanās saite

Līderis Galatasaray Spor Toto Superlīgas 33. nedēļā laukumā tiksies ar Başakşehir. Galatasaray, Fenerbahce ar neizšķirtu. Līdzjutēji, kuri vēlas skatīties Galatasaray Başakşehir spēli tiešraidē, meklē, kā skatīties GS Başakşehir spēli tiešraidē bez maksas. Selcuk Sports Skatieties Galatasaray Başakşehir spēli tiešraidē. Bein Sports 1 Justin TV Neiesaldējiet Fantarium24 Netspor Gs Başakşehir tiešraides straumēšanas saiti. Kad tiešraidē tiks pārraidīta Galatasaray Başakşehir spēle?

Skatieties Selcuk Sports Galatasaray Basaksehir tiešraidē

SKATĪTIES GALATASARAY BAŞAKŞEHİR MATCH TIEŠRAIDĒ — Spor Toto savā starpā tiksies virslīgas 33. nedēļā. Liktenīgo maču "Galatasaray" aizvadīs "Nef" stadionā. Galatasaray, kas uzņems Başakşehir, vēlas atklāt punktu starpību nedēļā, kad Fenerbahče zaudēja punktus. Raidīšanas laiku, kanālu un iespējamos mača 11. punktus brīnās futbola līdzjutēji un meklē meklētājos. Tātad, kurā kanālā tiks pārraidīta spēle Galatasaray - Başakşehir? Cikos ir GS spēle?
30. TIKŠANĀS

"Galatasaray" un "Başakşehir" līdz šim "Süper Lig Spor Toto" piedalījušās 29 reizes. Minētajās sacensībās dzeltensarkanie spēlētāji laukumu atstāja 14 reizes ar 3 punktiem. Oranži-tumši zilā komanda pretiniekam zaudēja 7 reizes. 8 mači noslēdzās neizšķirti. Bozbaykuşlar atvairīja Aslana 51 vārtus ar 36 vārtiem.

Selcuk Spor TV Galatasaray Basaksehir skatīties maču

"Galatasaray" uzvarēja Başakşehir Fatih Terim stadionā aizvadītajā mačā līgas pirmajā puslaikā ar rezultātu 7:0. Abas komandas savā starpā tikās arī Turcijas Lauksaimniecības kausa izcīņas ceturtdaļfinālā un kļuva par komandu, kas izvirzījās vadībā, ar 3:2 pārspējot Başakşehir.

PĒDĒJĀS 10 SPĒLES

Pēdējās 9 spēlēs starp Galatasaray un Başakşehir, ieskaitot 1 Superlīgu un 10 Turcijas kausu, dzeltensarkanā komanda uzvarēja 4 reizes un oranži-tumši zilā komanda uzvarēja 2 reizes. 4 mači noslēdzās neizšķirti. Kamēr Galatasaray vārtus atvairīja 19 reizes, Başakşehir guva vārtu gūšanas prieku 8 reizes.

Taraftārijs24 Galatasaray Basaksehir dzīvo spēles skatīties

Galatasaray uzvarēja Başakşehir ar 7:0 un sasniedza atšķirīgāko rezultātu sacensībās. No otras puses, Orange-Navy Blues uzvarēja dzeltensarkanās komandas ar visdažādākajiem rādītājiem ar 4-1 un 3-0. Starp abām komandām notiek spēle 3-3.

"Galatasaray" šosezon virslīgā aizvadīja 15 mājas spēles. Dzeltensarkanie izcīnīja 12 punktus, izcīnot 2 uzvaras, izcīnot 1 neizšķirtus un piedzīvojot 38 zaudējumu. Aslans, 35 reizes vēdinot pretinieku tīklus, savā pilī redzēja 15 vārtus. Cimboms savā laukumā cīnījās pret Fatihu Karagümrük un panāca neizšķirtu 3:3.

Džastins TV Galatasaray Basaksehir skaties maču tiešraidē

"Galatasaray" bija nepārspēts arī pēdējos 14 mačos, kas aizvadīti Nef stadionā līgā. Kamēr dzeltensarkanie otrajā nedēļā savā laukumā ar 1:0 piekāpās Giresunspor, pēc šī mača 14 spēlēs izcīnīja 12 uzvaras un izcīnīja 2 neizšķirtus.

"Galatasaray" šosezon Spor Toto virslīgā guva 30 vārtus 26 spēlēs. Dzeltensarkanie ir komanda, kas šajā laukumā ielaida vismazāk vārtu. Okana Buruka komanda vārtus noslēdza 12 spēlēs. Aslan ir arī otrā komanda, kas guvusi visvairāk vārtu pēc Fenerbahçe ar 68 vārtiem.

Galatasaray Basaksehir Cikos mačs tiks translēts tiešraidē?

Šovakar Nef stadionā gaidāmais mačs sāksies pulksten 20.00:1. Smago cīņu, kurā svilpēs Halils Umuts Melers, tiešraidē translēs kanāls beIN Sports XNUMX.

Galatasaray-Basaksehir iespējamais 11s:

Galatasaray: Muslera, Boey, Abdulkerim, Nelsson, Kazimcan, Torreira, Oliveira, Mertens, Kerem, Rashica, Icardi

Başakşehir: Muhameds, Ömers Ali, Duarte, Touba, Lima, Mahmuts, Biglija, Januzajs, Denizs, Serdars, Figueiredo

Galatasaray 1:0 Basaksehir spēles tiešraides komentārs

1′ Pirmā svilpe.

4′ Drīss Mertenss daudz met, bet Başakşehir aizsardzība bloķē vārtus. Bumba ielidoja stūrī, kamēr pozīcija turpinājās.

5′ Nelsons labi trieca bumbu pa stūri, taču nespēj tvert vārtus.

11′ Lukasam Biglijam tiek parādīta dzeltenā kartīte. Başakşehirli spēlētājs redzēja ziņojumu par viņa rīcību pret Keremu.

16′ Ļoti tuvu vārtiem pietuvojās "Galatasaray" ar Serhio Oliveiru. Bumba, kas trāpīja Ömeram Ali, nonāca stūrī.

26′ Muslera raidīja bumbu vārtu stūrī pēc Denisa Türča sitiena no soda laukuma ārpuses.

29′ Kerema sitienu ar galvu realizē vārtsargs Muhameds. Başakşehir vārtsargs kontrolēja bumbu vienā sitienā.

31 Galatasaray pirmajās 30 minūtēs lielāko daļu uzbrukumu veica no Sacha Boey flanga.

38′ Saša Boijs saņem dzelteno kartīti par sitienu ar bumbu. Stambulas spēles laikā aizsargs tika diskvalificēts.

42′ Mauro Ikardi uz zemes soda laukumā. Tiesnesis Halils Umuts Melers nolēma turpināt.

45+6′ Galatasaray gaida sodu. Spēli turpināja Halils Umuts Melers. Tad VAR ieteica tiesnesim paskatīties un tika piešķirts XNUMX metru soda sitiens.

45+8′ Mauro Ikardi XNUMX metru soda sitienu pārvērta vārtu guvumā. Uzbrucējs ar bumbu raidīja vārtsargu pretējos stūros.

Selçuk Sports Skatieties Galatasaray Başakşehir spēles tiešraidi Fantarium24 Justin Tv Žests Kralbozguncu Free Bein Sports Gs Başakşehir spēli skatieties selçukspor TV tiešraidi Skatieties Galatasaray Başakşehir spēli Tiešraidē Skatieties Galatasaray Gşakşehir spēli bez maksas Vieta tv Başakşter Fantastisks Galakş logikas 24 ehir pulksteņa žests Galatasaray Başakşehir spēles pulkstenis Gs Başakşehir Kralbozguncu Netspor Selçuk spor tv hd Gs Başakşehir nešifrēts skatīties jestyayim Skatieties Galatasaray Başakşehir tiešraidē bez sasalšanas Skatieties Netspor Gs Başakşehir spēli skatīties Galatasaray Başakşehir bein sporta hd TV Seluks video tiešraidē Justin tv Cb

Taraftārijs24 Galatasaray Basaksehir Skatieties spēli tiešraidē, skatieties bezmaksas bezmaksas noplūdes, skatieties Džastina TV, Jojobet TV, Matbet bezmaksas spēli Skatieties Fantarium24 Galatasaray Başakşehir tiešraidi, skatieties bezmaksas bezmaksas noplūdes, skatieties Džastina TV, Jojobet TV, Matbet bezmaksas spēli