Ekskursija pa Sakarya bija elpu aizraujoša 4 dienas; Nākamais ir Pasaules kauss

Ekskursija pa Sakarya Elpu aizraujoša visu dienu; Nākamais ir Pasaules kauss

Sakarjas velobraucienu tūre piedzīvoja lielu satraukumu. Sacensībās, kas dažādos posmos turpinājās 4 dienas, oranžo kreklu izcīnīja igaunis Martins Lāss. Berezņaka, lielpilsētas pilsētas zvaigznes nosaukums, kopvērtējumā ierindojās 3. vietā. Aizraušanās Bike Fest turpināsies ar Mountain Bike Eliminator Pasaules kausa sacīkstēm svētdien, 21. maijā.

Bike Fest, ko organizēja Metropolitan Municipality Sakarya, kurai ir Velosipēdiem draudzīgas pilsētas nosaukums, skatītājiem sniedza aizraujošu laiku ar adrenalīna pilnām sacīkstēm. Ātrums, kaislība, entuziasms, azarts un konkurence savijas 4 dienu šosejas velobrauciena Tour of Sakarya pēdējā posmā (Karasu). Izaicinošajā 138 kilometrus garajā trasē, kurā bija sīva konkurence, pedāļus minēja 13 komandas un 14 sportisti no 68 valstīm.

Skrējiena sacensības

Pēdējā Sakarjas tūres posmā Ķīnas izlases sportists Xianjing Lyu bija pirmais, kurš šķērsoja finiša līniju. Otrajā vietā ierindojās igaunis Martins Lāss no Astanas komandas. Treškārt, finiša taisnē ieradās Sakarya Metropolitan Municipality Cycling Team zvaigžņu riteņbraucējs Aliaksandr Bereznyak.

Martins Lāss ieguva pirmo vietu Sakarijas tūrē

Pēc pēdējā posma rezultātiem tika noskaidrots 4 dienu Tour of Sakarya sacensību kopvērtējuma līderis. Igaunis Martins Lāss izcīnīja kopvērtējuma vadību un ieguva oranžo kreklu, kura krāsu iedvesmojis Sakarjas simbols ķirbis. UCI amatpersonas pasniedza medaļas uzvarētājiem sportistiem.

Metropolīts Berezņaks pie pjedestāla

Sakarya Metropolitan Municipality Pro Team, kas startēja Tour of Sakarya sacīkstēs ar 6 sportistiem, pabeidza 4 dienu sacīkstes ar 4 sportistiem. Komandas zvaigzne Krievijas sportists Berezņaks kopvērtējumā ierindojās 3. vietā. No lielpilsētu riteņbraucējiem Sychuhou kopvērtējumā ierindojās 10.vietā, Luiša ierindojās 36.vietā, bet Alizada ierindojās 62.vietā.

Takvim

Maijā 21 2023
UCI MTB (kalnu velosipēds) Pasaules kausa izcīņas izcīņa - Saulespuķu riteņbraukšanas ieleja
Sākuma laiks: 14:00 – 18:00

3-4 jūnijs 2023
UCI Pasaules kauss BMX superkrosā 1,2 — (Pasaules kauss) – Saulespuķu riteņbraukšanas ieleja
Sākuma laiks: 09:00-17:00

10-11 jūnijs 2023
UEC BMX Eiropas kausa posmi 9,10 (Eiropas kauss) — Saulespuķu riteņbraukšanas ieleja
Sākuma laiks: 09:00 – 17:00 (Laiki var mainīties)