Paziņota Turkcell sieviešu futbola virslīgas čempione

Turkcell sieviešu futbola virslīgas finālā Ankaras metropoles pašvaldība Fomget GSK uzvarēja Fenerbahçe ar 4:2 un kļuva par čempioni.

Turkcell sieviešu futbola virslīgas finālā Izmiras Alsancak Mustafa Denizli stadionā tikās Ankaras metropoles pašvaldība Fomget GSK un Fenerbahce.

Mača pirmo puslaiku dzeltenīgi tumši zilā komanda noslēdza ar rezultātu 9:1 ar vārtu guvumu, ko 0. minūtē realizēja Zenatha Kolmena. Ankaras metropoles pašvaldība Fomget GSK līdzsvaroja rezultātu ar Darijas Apanesčenko 90 metru soda sitienu 8+XNUMX, un mačs nonāca pagarinājumā.

95. minūtē sarkano kartīti saņēma "Fenerbahce" spēlētājs Ecem Cümert.

ABB Fomget GSK izvirzījās vadībā ar 96:107, 3. un 1. minūtē gūstot Armisa Kuča vārtus. Zenata Kolmena 110. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz vienam, bet 114. minūtē kārtējo reizi uz skatuves iznākušais Armisa Kučs noteica mača rezultātu 4:2. Ar šādu rezultātu Ankaras metropoles pašvaldība Fomget GSK uzvarēja savā vēsturē pirmajā Turkcell sieviešu futbola virslīgas čempionātā.

Par labākajām spēlētājām tika izvēlētas Alise Kusi un Zenata Kolmama no Fenerbahčes.