Metro Stambulas vasaras skolu absolvēja 383 bērni

drukāt
drukāt

Metro Istanbul, viens no Stambulas Metropolitēna pašvaldības (IMM) meitasuzņēmumiem, absolvēja Metro Stambulas vasaras skolu, ko tā šogad organizēja otro reizi IMM vasaras aktivitāšu ietvaros. Ceremonijā sertifikātus saņēma 383 bērni, kuri piedalījās programmā, kas vasarā notika Stambulas Metro Esenler Campus.

Metro Istanbul, Turcijas lielākais pilsētas dzelzceļa sistēmas operators, organizēja otro Metro Istanbul vasaras skolas programmu Esenler Campus laikā no 10. jūlija līdz 1. septembrim IMM vasaras aktivitāšu ietvaros.

Vasaras laikā; 383 bērni piedalījās robotu kodēšanas, aikido, vieglatlētikas, multfilmu, komiksu darbnīcā, otrreizējās pārstrādes darbnīcā, ugunsdrošības apmācībā, badmintonā, volejbolā, basketbolā, M-Farmer, Science Bus un bērnu tiesību apmācībās IBB Prof. Dr. Viņi saņēma sertifikātus ceremonijā, kas notika Adem Baştürk kultūras centrā.

“Mēs sasniedzām 24 bērnus no 383 rajoniem”

Atgādinot, ka viņi jau kopš stāšanās amatā ir tikušies ar stambuliešiem, organizējot pasākumus dažādās jomās no kultūras un mākslas līdz sportam, Metro Istanbul ģenerāldirektors Dr. Özgür Soy teica: "Mēs nekad neesam redzējuši Stambulas metro kā tikai transporta pakalpojumus. Mēs vēlējāmies dalīties ar mūsu kaimiņiem piedāvātajās iespējās un atvērām Stambulas iedzīvotājiem mūsu pilsētiņas durvis, kuras no ārpuses ieskauj četras sienas. Tas piesaistīja vairāk uzmanības, nekā gaidījām, un mēs sasniedzām 24 bērnus no 383 rajoniem Metro Stambulas vasaras skolā, kuru šogad organizējām otro reizi IMM vasaras aktivitāšu ietvaros, tāpēc tagad esam paplašinājušies ārpus Esenler. Esam priecīgi, ja esam devuši kaut nelielu ieguldījumu mūsu mammām, tētiem un bērniem. Redzēt mūsu bērnu smaidošās sejas ir visa vērts. "Mēs turpināsim satikt visus savus iedzīvotājus no 7 līdz 70 ar Brīvdabas kino dienām, bet bērnus un viņu vecākus ar semestra pasākumiem, ko organizējam semestra brīvdienās mūsu pilsētiņās," viņš teica.

“Viena no labākajām lietām, ko esam paveikuši ar mūsu prezidenta Ekrema doto vīziju, ir Metro Stambulas vasaras skola”

Norādot, ka Metro Stambulas vasaras skola, kas šogad notika otro reizi, notika ar intensīvu līdzdalību, Sojs sacīja:
“Redzot mūsu bērnus šeit šodien tik laimīgus, mēs saņēmām lielu laimi un enerģiju. Saskaņā ar vīziju, ko mums sniedza mūsu prezidents Ēkrems, mēs nekad neredzam šīs vietas, šos amatus, šīs vietas kā savas. Mēs katru minūti atceramies, ka mūs ievēlēja tauta un ka mēs esam dežūrēti, lai kalpotu tautai. Viena no labākajām lietām, ko paveicām ar šo vīziju, bija Metro Stambulas vasaras skola. Mēs vēlamies pateikties IMM Ugunsdzēsības departamentam, Sociālo pakalpojumu departamentam, Jaunatnes un sporta direktorātam, Stambulas İSMEK institūtam un İSTAÇ par sniegto atbalstu, kuri nelika mūs mierā, organizējot šo programmu. "Vēlamies pateikties vadītājiem, ar kuriem kopā strādājām no sākuma līdz beigām, organizējot šīs organizācijas, un visiem mūsu komandas biedriem, kuri piedalījās vasaras skolas programmā, lai mūsu bērniem vasara būtu neaizmirstama."

Kopā tika apmācītas 41 stundas ar 300 instruktoru

"Metro Istanbul Summer School" programmā, kas sastāv no 2 periodiem pa 4 nedēļām katrā un piedalās 7-10 un 11-14 vecuma grupas; Tika sniegta robotu kodēšana, aikido, vieglatlētika, multfilma, komiksu darbnīca, otrreizējās pārstrādes darbnīca, ugunsdrošības apmācība, badmintons, volejbols, basketbols, M-farmer, zinātnes autobuss un bērnu tiesību apmācība. Kopumā visas vasaras garumā tika nodrošinātas 41 stundu apmācības Metro Stambulas vasaras skolā, kur tika sagatavotas 14 dažādas programmas ar 300 instruktoru. Kamēr viņu bērni piedalījās jautrās un izglītojošās aktivitātēs, vecāki, kuri vēlējās piedalīties dažādās mūsu organizētajās mākslinieciskajās un izglītojošajās programmās.

📩 10/09/2023 13:26