Kas gaidāms UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā: galvenās tēmas

Brāļi būs dažādās pusēs "Liverpool" Eiropas kampaņā, un 1981. gada čempioni "Ajax" sagaida grūts uzdevums B grupā. 2023./24. gada sezonas UEFA Eiropas līgas grupu turnīra izloze ir devusi vairākus interesantus mačus, tostarp sadursmi starp E grupas brāļiem un aizraujošo B grupu.

Šajā rakstā mēs izcelsim vairākus uzņēmuma piedāvātos galvenos punktus pirms sacensību sākuma. Jāpiebilst, ka daudzi derību slēdzēji jau liek likmes uz Eiropas līgas pirmās kārtas mačiem. Papildus derībām uz sporta pasākumiem uzņēmuma Pin-Up mājas lapā kazino Ir arī iespēja spēlēt spēli.

Tātad, galvenās un interesantākās grupas posma tēmas.

Brāļi no E grupas pretī stāsies

Trīskārtējā čempione “Liverpool” pēc izlozes ir pārliecināta par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs, kur atrodas vienā grupā ar 2022./23.gada sezonas ceturtdaļfinālistēm “LASK”, “Toulouse” un “Union”. . Sarkanie ar Francijas klubu tikās vienreiz un UEFA Čempionu līgas trešajā kvalifikācijas kārtā 2007./08. gada sezonā uzvarēja ar 5:0 divos mačos. Taču mājās var būt dalītas emocijas, kad Makalisters pretī stāsies "Reds" pussarga Aleksisa brālis Kevins, "Union" aizsargs.

Savā pirmajā sezonā “Anfield” Jirgens Klops aizveda “Liverpool” līdz Eiropas līgas finālam, neaizmirstami ceturtdaļfinālā pārspējot Dortmundi, bet Bāzelē zaudēja “Sevilla”. "Sarkanie", kas pēdējo sešu sezonu laikā trīs reizes bijuši Čempionu līgas finālisti, pēc uzvarām 1973., 1976. un 2001. gadā vēlas papildināt savu kolekciju ar ceturto UEFA kausa/Eiropas līgas trofeju.

“Kaijas” cenšas pacelties

B grupā 1992. gada UEFA kausa čempionei "Ajax" pretī stāsies trīskārtējā fināliste "Marseille", Atēnu AEK un jaunpienācēja "Brighton". Divas labākās komandas vairākas reizes tikušās UEFA turnīru izslēgšanas spēļu posmos. 1971./72. gada sezonā viņš izcīnīja “Ajax” uzvaru UEFA Čempionu kausa otrajā kārtā un ieguva šo balvu, bet 1987./88. gada sezonā izcīnīja uzvaru Kausa ieguvēju ceturtdaļfinālā. Kauss. gada sezonas UEFA Eiropas līgas izslēgšanas spēļu posmā "Marseille" uzvarēja elpu aizraujošā mačā papildlaikā.

Neviena no pusēm īpaši nebaidās pret Grieķijas čempioniem AEK un itāliešu trenera Roberto De Zerbi vadīto "Brighton". Pēc veiksmīgās kampaņas pret Virslīgas spēcīgākajām komandām un sestās vietas izcīnīšanas pagājušajā sezonā “Kaijas” ar nepacietību gaida spēli pret kontinenta lielajiem klubiem. Nav garantijas, ka “Marseille” un “Ajax” statuss un līmenis būs galvenais arguments cīņā ar “Brighton”.

Bijušie čempioni mēģina vēlreiz

UEFA Konferenču līgas pirmās sezonas uzvarētāji pēc zaudējuma Budapeštā jūnijā pret septīto čempioni "Sevilla" turpina meklēt Eiropas slavu ar "Roma", Prāgas "Slavia", "Sheriff" un "Servette". "Giallorossi" un "Slavia" tikās aci pret aci neaizmirstamajā 1996. gada ceturtdaļfinālā, bijušajam "Manchester United" malējam Karelam Poborskim pirmajā kārtā gūstot vārtus un pēc tam gūstot vārtus atkārtotajā mačā, nodrošinot "Slavia" uzvaru. iespēja iekļūt pusfinālā.

“Slavia” kaimiņiene “Sparta” 2021./22.gada sezonā atkal pretī stāsies “Rangers”, ar kuru ir vienā grupā. Deivida Henko sitiens ar galvu ļāva “Sparta” izcīnīt apšaubāmu uzvaru ar 1:0 Čehijas galvaspilsētā, bet divi Alfredo Morelosa vārti nodrošināja “Rangers” uzvaru Glāzgovā, aizsūtot Džovanni van Bronkhorsta komandu izslēgšanas spēlēs. Varbūt labāk būtu pagaidīt atriebību.