Özlüce Doğa koledža Turcijas čempionātu sāka ar uzvaru

Stambulā sākās 2023.–2024. mācību gada skolēnu sporta basketbola jauno vīriešu Turcijas čempionāta spēles. Bursas čempione Privātā Özlüce Doğa koledža, kas sastāv no TOFAŞ sporta kluba jaunatnes spēlētājiem, savā pirmajā spēlē Turcijas vidusskolu čempionāta finālturnīrā, kas notiks no 11. gada 15. līdz 2024. martam, pretī stājās privātajā Gaziantep Doğa Anatolian High School A grupā. Bursas komanda, kas pirmo periodu noslēdza ar 23-21 pret savu pretinieku, devās uz ģērbtuvēm ar rezultātu 35-56; Viņi uzvarēja maču ar 41:73, pēdējā ceturtdaļā izvirzoties vadībā ar 54:85. Mačā Halim Yıldırım guva 14 punktus un izcīnīja 8 atlēkušās bumbas; Ömers Alps Engins 10 punkti-3 rezultatīvas piespēles; Yücel Çağın Başaran spēlēja ar 10 punktiem un 3 rezultatīvām piespēlēm; Otrdien, 12. martā, pulksten 12.00 Özlüce Doğa College savā otrajā spēlē grupā tiksies ar Anakent College.

Stambulas Ahmet Cömert sporta hallē un Başakşehir sporta kompleksā notikušajā vidusskolēnu Turcijas čempionātā čempions tiks noskaidrots piektdien, 15. martā. Turnīra finālspēli tiešraidē translēs kanāls TRT Spor Yıldız.