Manisas sportisti sacentīsies Ordu

Kadetu džudo provinces čempionāta sacensības Manisā notika Universālajā sporta hallē ar 23. aprīļa Nacionālās suverenitātes un bērnu aizsardzības dienas entuziasmu. Manisa Büyükşehir Belediyespor Džudo komanda sacensībās izcīnīja 10 medaļas, gūstot lielu pārsvaru pār pretiniekiem. Zaļbaltajā komandā zelta medaļu izcīnīja Ali Čams (38 kg), Kayra Karadağ (42 kg), Ali Taha İnci (46 kg) un Osmans Jildirms (50 kg). Otrajā vietā ierindojās un sudraba medaļu ieguva Yiğit Enes Çetin (38 kg), Nejlanurs Tokgozs (40 kg), Süleymans Saids Čimens (42 kg) un Zeineps Baisals (44 kg). Mehmet Karakuzu un Halil Efe Çınar ieņēma 2. vietu un izcīnīja bronzas medaļu 42 kilogramos. Zaļibaltie sportisti guva ievērojamus panākumus ar 3 medaļām un kvalificējās dalībai Stars Turkey džudo čempionātā, kas notiks Ordu 10.-3.-4.maijā.