MOTUL 2024 Türkiye kartinga čempionāts sācies ar satraukumu!

MOTUL 2024 Turcijas kartinga čempionāta pirmā posma sacensības norisinājās no 1. līdz 20. aprīlim TOSFED Körfez kartinga trasē, kopumā piedaloties 21 sportistiem 5 dažādās kategorijās, ar lielu skatītāju interesi.

Bursa Uludağ Motorsports Club (BUMOSK) organizētajā organizācijā ar ICRYPEX, MOTUL un Batı Corporate ieguldījumu 5 gadus vecais Borusan Otomotiv Motorsport kartinga pilots Zayn Sofuoğlu, kurš saņēma Turcijas jaunākā kartinga pilota titulu mikro kategorijā, pirmais ierindojās Enes Hakki Yeten otrajā vietā, bet Bulut Tırınk ierindojās trešajā vietā.

Par mini kategorijas uzvarētāju kļuva Ali Fuat Miras no Dynamic Racing Team, bet Efe Ayhan no BOM Karting komandas ierindojās otrajā vietā, bet Rüzgar Evci no tās pašas komandas ierindojās trešajā vietā. Pirmās 3 vietas junioru kategorijā Demir Sağım, Turhan Erin Ünlüdoğan, Ömer Ulaş Akbağ. Senioru kategorijā pirmajā vietā ierindojās Dynamic Racing Team pilots Kerims Suljaks, otrajā vietā ierindojās Onurs Mildūrs, bet trešajā vietā ierindojās Leila Suljaka. Pirmās 3 vietas meistaru kategorijā bija Murathan Gür, İlyas Vurgeç un Barış Karadeniz.

Sieviešu vecuma grupā pirmo vietu izcīnīja Leila Suļaka no Dynamic Racing Team, otro vietu ieguva Ayşe Çebi no šīs pašas komandas, bet trešo – Zeynep Čukurova. Sezonas atklāšanas braucienā komandu pirmo vietu izcīnīja Dynamic Racing Team.