Tofaş U14 Turcijas čempionāta ceturtdaļfinālā

TOFAŞ sasniedza ceturtdaļfinālu U2023 vīriešu čempionātā, kas notika Kaiseri laikā no 2024. gada 22. līdz 28. aprīlim, 2024.–14. gada sezonas infrastruktūras aktivitāšu ietvaros. Čempionāta grupu spēlēs TOFAŞ U14 Junior A Team, ko trenē Oguzs Jamans un Hikrans Arass, ar 72:52 uzvarēja Konju Atajurtu; Uzvarot Ege Asist ar 68:75; Viņi A grupu noslēdza otrajā vietā pēc zaudējuma Anadolu Efes trešajā mačā ar 78:63.

Kadirhas Kongresu centra sporta namā aizvadītajā paaugstinājuma spēlē pretī stājās Darüşşafaka, TOFAŞ atspēlējās no 17 punktiem un pagarinājumā spēja uzvarēt ar 62:62, kas noslēdzās ar neizšķirtu 70:66 pamatlaikā. Erens Mutlu bija komandas rezultatīvākais spēlētājs ar 18 punktiem, 5 rezultatīvām piespēlēm un 2 atlēkušajām bumbām; Ēmers Bairaktars atzīmējās ar double-double ar 15 punktiem, 16 atlēkušajām bumbām, 5 rezultatīvām piespēlēm un 2 bloķētiem metieniem.

Turcijas U14 čempionāta ceturtdaļfinālā piektdien, 26. aprīlī, TOFAŞ Junior A komanda tiksies ar Petkimspor. Mačs sāksies plkst.11.00 pie Kadir Has Kongresu centra sporta halles Youtube no lapas ( https://www.youtube.com/@TBF ) tiks pārraidīts tiešraidē.