Izmiras maratona veiksmīgs sniegums no Işık un Bayram

"Turcijas ātrākais maratons" Izmiras Avekas maratons, kuru šogad jau 5. reizi organizēja Izmiras galvaspilsētas pašvaldība, tika noskriets ar 5 tūkstošu 600 sportistu piedalīšanos. World Athletics Label Marathon Izmir Avek kategorijā International Road Races piedalījās sportisti no 38 dažādām valstīm. 600 kilometru skrējienā, kurā piedalījās 42 elites sportisti, vīriešu kategorijā pirmo vietu izcīnīja kenijietis Vitālijs Kibivots ar laiku 02.11.08. Otrajā vietā ierindojās etiopietis Sendeku Alelgns ar 02.13.42, bet trešais - kenijietis Silas Kurui ar 02.13.47. Sieviešu konkurencē 42 kilometru distancē uzvarēja etiopiete Aamelmala Tagela ar laiku 02.37.26. Atkal otrajā vietā ierindojās etiopietis Bekelehs Bedada ar 02.42.10, bet trešajā vietā ierindojās japānis Suguru Oktabe ar 02.43.16.

SKRĒJA 5 TŪKSTOŠI 600 SPORTISTI

Dienas pirmais starts tika dots 07.00 no rīta 10 kilometru kategorijā. Sportisti, kuri sāka skriet pulksten 07.00 pie vecās İZFAŞ ēkas Kültürparkā, atgriezās no Köprü tramvaja pieturas Mustafa Kemal Sahil bulvārī un pabeidza skrējienu joslā pretī İZFAŞ ēkai. Özlem Işık no Manisa Büyükşehir Belediyespor trasi veica 40 minūtēs un ierindojās trešajā vietā aiz Tuğçe Karakaya un Natalia Kahraman. Ahmets Bairams ar 35 minūtēs veikto trasi izcīnīja pirmo vietu 45-49 gadus vecu vīriešu kategorijā, bet kopvērtējumā ierindojās sestajā vietā.