Prezidents Büyükkılıç pasniedza medaļas topošajiem tenisistiem

Sporta pasākumu un aktivitāšu pionieris 2024. gada Eiropas sporta pilsētā Kayseri ir Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. Tā turpina organizēt sporta organizācijas īpašās dienās un nedēļās.

Šajā kontekstā Büyükşehir Spor A.Ş. 23. aprīlī Nacionālās suverenitātes un bērnu aizsardzības dienā tika organizēts īpašs tenisa turnīrs, kuru bērniem uzdāvināja Turcijas Republikas dibinātājs Gazi Mustafa Kemals Ataturks.

Turnīrā, kas notika no 20. līdz 23. aprīlim, kopā sīvi cīnījās 8 sportisti, 14 meitenes un 62 zēns vecumā no 61 līdz 123 gadiem.

Sports Inc. 23. aprīļa Nacionālais suverenitātes un bērnu dienas tenisa turnīrs, ko organizēja Nacionālā suverenitātes un bērnu dienas tenisa turnīrs, noslēdzās ar pēdējām spēlēm, kas tika aizvadītas Recep Tayyip Erdoğan Nation Garden tenisa kortos.

To īpašniekiem tika pasniegtas balvas elpu aizraujošās tenisa spēlēs Kaiseri, sporta un sportistu pilsētā.

Bērni sportisti medaļas saņēma no Metropoles mēra Dr. Kamēr Memduh Büyükkılıç pasniedza dāvanu, mērs Büyükkılıç uzdāvināja arī viedpulksteni.

Mērs Büyükkılıç apsveica bērnus, kuri uzvarēja spēlēs, kopā piedzīvojot sportu un izklaidi tenisa kortos, kur notika skaistas sacensības, un apsveica bērnus 23. aprīlī Nacionālās suverenitātes un bērnu aizsardzības dienā un sacīja: "Ņemot vērā mūsu Nacionālās suverenitātes dienu, mūsu Republikas dibinātājs Mustafa Kemals Ataturks novēlēja mūsu bērniem "Es apsveicu mūsu bērnus šajā nozīmīgajā dienā, ko viņš uzdāvināja," viņš teica.

“MĒS PALIKSIM NEPIECIEŠAMOS PIEPŪLI, LAI MŪSU KAYSERİ APMĀCĒTU NĀKOTNES TENISA SPĒLĒTĀJUS”

Büyükkılıç uzsvēra, ka viņi pieliks visas nepieciešamās pūles, lai apmācītu nākotnes tenisistus Kaiseri, un sacīja: "Īpaši šodien es apsveicu mūsu bērnus, kuri piedalījās ar tenisu saistītās sacensībās 8, 9,10,14, XNUMX, XNUMX gadu vecuma grupā. mūsu nacionālo dārzu un novēlu viņiem panākumus arī turpmāk. "Ceru, ka pieliksim nepieciešamās pūles, lai Kaiseri apmācītu nākotnes tenisistus," viņš teica.

PALIELINĀS TELPU TENISA KORTU SKAITS

Atzīmējot, ka tiks palielināts iekštelpu tenisa kortu skaits, kas piesaista lielu tenisa cienītāju uzmanību, pilsētas mērs Büyükkılıç sacīja: "Vēlos šeit paust, ka mēs aktivizēsim procesu jūsu vēlamajā virzienā nākotnē, kad būs intensīva. prasība no jums palielināt iekštelpu tenisa kortu skaitu. "Es jau iepriekš apsveicu mūsu mīļos kucēnus un novēlu viņiem veiksmi," viņš teica.

Turnīra finālspēles vadīja Metropoles mērs Dr. Papildus Memduh Büyükkılıç, Provinces jaunatnes un sporta direktors Ali İhsan Kabakcı, Kayseri Metropolitan Municipality Spor A.Ş. Direktoru padomes priekšsēdētājs Cenani Ayaydın un Spor A.Ş. Noskatījās arī ģenerālmenedžeris Ibrahims Somtašs.

ŠEIT IR TURNĪRA UZVARĒTĀJI SPORTISTI

Turnīra ietvaros Jülide Deva Şanlı ieņēma pirmo vietu 8-9 gadus veco meiteņu grupā, Eila Sari ierindojās otrajā vietā, Aymine Yakut bija trešā un Yağmur Dökmeci ierindojās ceturtajā vietā. 8-9 gadu vecuma vīriešu grupā pirmais bija Doruks Sarı, otro vietu ieguva Ali Kats, trešo vietu ieguva Tans Karadağ un ceturto vietu ieguva Kerems Javuzs.

10 gadus veco meiteņu grupā pirmā ierindojās Bilge Su Yasdı, otrā Defne Özkana, trešā Eila Sadaka, ceturtā Servets Kutajs, bet 10 gadus veco zēnu grupā pirmā bija Siraç Ayyıldırım, Veli Mete Akbudak. bija otrais, Ömer Enes Aykas bija trešais, bet Yasir Tuna bija ceturtais.

11-12 gadus veco meiteņu grupā pirmo vietu izcīnīja Neva Dumana, otrajā vietā Ceilina Naimana, trešajā vietā Sineris Jans Seilāns un ceturtajā vietā Gizems Ülgers. Turnīrā pirmo vietu ieguva Fatihs Uzuns, otro vietu ieguva Mehmeds Saits Akkaja, trešo vietu ieguva Atlass Mermers, bet ceturto vietu 11-12 gadus vecu vīriešu grupā ieguva Dagans Dogans.

13–14 gadus veco meiteņu grupā, kur pirmā ierindojās Jasmina Dila Šanli, otrā bija Erva Özimamoglu, trešā Zeinepa Önala un ceturtajā Nurefšana Bašoka. 13-14 gadu vecuma vīriešu grupā pirmo vietu ieguva Muhammeds Efe Čankaja, otrajā vietā Alparslans Jits Dogans, trešajā vietā Kerems Özbakans, bet ceturtajā vietā ierindojās Ahmets Mantiči.