Kayseri Talas atlētu fabrika lepojas

Kamēr Kayseri Talasgücü Belediyespor U14 komanda guva lieliskus panākumus, kļūstot par Turcijas čempioni, 3 jauniešu komandas aizvadīja veiksmīgu sezonu kā Kayseri čempiones un 2 komandas kļuva par grupas uzvarētājām.

Talasgücü Belediyespor, kas pērn guva lieliskus panākumus, pirmo reizi savas A komandas vēsturē pārceļoties no Reģionālās amatieru līgas uz TFF 3. līgu, turpina uzvarēt čempionātus zemākajās vecuma kategorijās.

Kamēr sportistu rūpnīcas projekts, par kuru īpaši interesējas prezidents Yalçın, turpinās ar jauniem panākumiem, dzelteni-tumši zilās komandas U14, U16 un U18 komandas izvirzījās virsotnē kā Kayseri čempiones. Uzvaru grupā izcīnīja arī U15 un U17 komandas.

U14 TURCIJAS ČEMPIONS

U14 komanda kļuva par Turcijas čempioni, pēc nesen Bolu notikušā finālčetrinieka ar 3:1 pārspējot Stambulas Kartalspor, un prezidents Jalsēns pusnaktī sagaidīja čempionvienību un apsveica.

Kamēr U16 komanda savā grupā ieņēma pirmo vietu un uzvarēja Kayseri čempionātā, U18 komanda ar 17:1 uzvarēja pagājušā gada U0 čempioni Turciju Elazığ Il Özel İdarespor un iekļuva finālā Sivas grupā.

Talasgücü U11, U12 un U13 komandas, kuras ir kļuvušas par sevi zināmas visos līmeņos, gatavojas pirmā posma spēlēm, kas tiks aizvadītas nākamnedēļ, savukārt U15 un U17 komandas, kas savas grupas finišēja pirmās, gaida mačus. nākamnedēļ spēlēs Kayseri čempionātā.

SVĒTKI NO MĒRAS YALÇIN

Izvērtējot šo jautājumu, Talas mērs un Talasgücü Belediyespor kluba goda prezidents Mustafa Jalčīns sacīja: “Mēs turpinām gūt atlīdzību no mūsu ieguldījumiem jaunatnē. Mūsu krāšņo projektu vidū bija arī Atlētu fabrika. Talasgücü Belediyespor infrastruktūra, kas ir tā sastāvdaļa, ir kļuvusi par čempionāta rūpnīcu. Mūsu A komanda rādīja piemēru mūsu jauniešiem, kļūstot par čempioniem Reģionālajā amatieru līgā un panākot paaugstināšanos uz 3. līgu. Mūsu U14 komanda kļuva par Turcijas čempioni. Citās vecuma grupās viens pēc otra nāk gan mūsu provinces, gan reģionu čempionāti. "Vēlos pateikties gan mūsu brāļiem sportistiem, gan mūsu tehniskajam personālam, kas sniedza ieguldījumu čempionātos visos līmeņos, un es noskūpstu viņu acis un sirdis." viņš teica.